@mikky we moeten blijven lachen he. zaterdag wel even met mike erover gehad maar geloof niet dat het helemaal doordringt hoe ik me voel. hij snapt me wel maar het is moeilijk te begrijpen geloof ik. en hij kan gewoon echt geen vrij nemen helaas omdat er zoveel op vakantie zijn nu door de bouwvak. hij werkt nu wel hard aan het kamertje dat moet ik wel zeggen. we kwamen helaas verf te kort voor 1 muur maar dat doet hij van de week een keer in de avond. en dan volgend weekend de vlakken verven en dan zijn de muren klaar eindelijk. gister wel weer een slechte dag gehad met heel veel pijn. de pijn straalt nu echt door naar mijn rug en liezen en benen. en vooral in bed de meeste pijn en van die rusteloze benen alsof ze spastisch zijn. ik blijf hopen dat de arts zegt dat ik mag stoppen dat zou toch wel meer rust geven. @jt succes vanmiddag hopelijk heb je er wat aan en kom je een stap verder. @nijntje ja dat zal het zijn geweest haha
@mikky, thnx meis, hoop het ook... @claudia, zo herkenbaar die pijn en uitstraling! Hoop voor jou dat de b-arts weet waar hij/zij over praat en je je gaat ontzien hoor!! Voor mannen is het moeilijker hè, ze voleen niet wat wij voelen dus kunne ze zich dat ook niet helemaal inbeelden, goed met elkaar blijven praten!
@ jt: Mijn eisprongen waren ook vreselijk pijnlijk. Ik kon de eerste keer amper lopen van de pijn. Wij waren op het moment dat het begon nog ergens op bezoek dus was heel blij dat ik naar huis kon! Dat heeft zo'n halve dag geduurd. Tweede keer (dus eerste ronde dat we voor een spruitje gingen) had ik minder pijn als de eerste keer, maar toch nog erge ongipijn en met die pijn ook geklust. 's Morgens was de pijn toen ook over. Wel goed dat je naar het zh kan gaan! Ben benieuwd wat ze gaan zeggen! Ward is voormiddag gewogen en gemeten: 4,020 kg en 56 cm! Flink he!
voeg trouwens ff mijn ovu testen bij, die van net is nog steeds positief, dan moet mijn ei toch nog springen....heb je nou normaal pijn ervoor , of erna/tijdens?...nou ja deze pijn is in elk geval niet normaal
Is het echt ja?? nou je we zullen wel zien wat ze zeggen ze zullen me wel een zeur vinden maar vind het wel best hoor, zij lopen niet al maanden zo baal echt dat het dan links is hoor maar wie weet doet min lichaam eens wat het moet doen hè? Ward groeit goed zeg!!
@ claudia, voor mannen is het ook lastig om ons te begrijpen, we begrijpen vaak zelf niet wat er aan de hand is. Wel leuk dat jullie druk met het kamertje zijn he. Dat is een leuk vooruitzicht. @ nijntje, wow die Wardje groeit goed zeg! Je bent vast een trotse mama @ jt, die testen zien er goed uit!
@ mikky: Een hele trotse mama! Zeker als hij zo zalig in z'n box ligt te slapen, dan smelt m'n hart! @ jt: Geen idee wanneer je de eisprong voelt (dus ervoor, tijdens of erna). Ik werd op zaterdag ongesteld, 14 dagen later ongipijn en dus een eisprong, nog eens 14 dagen later opnieuw ongesteld. Denk dat het bij iedereen verschilt wanneer het pijn doet. Je moet je idd niets aantrekken van wat ze van je denken in het zh. Jij bent de patiënt en zij moeten de oorzaak en oplossing vinden he. Bij je ovu-testen kan ik je helaas niet helpen... Heb er geen ervaring mee...
@ Kat: Ik ben ook maar voor een normale broek gaan winkelen. In de zeeman een hele leuke gevonden voor 2,50 euro!!! Het was nog solden en je kreeg nog eens 50% kassakorting bovenop de solden. Zit nu op 2 maten groter en ze zit vrij los. Zalig om niet meer die zwangerschapsbroeken te moeten aandoen he Trouwens, bij 1 van mijn jeansbroeken is de buikband helemaal aan't scheuren, dus die zal binnenkort dan wel in de vuilbak belanden. Ofwel doe ik ze nog aan tijdens het schilderen, kan ik ook doen! Hier is er trouwens sinds vandaag weer een kilo van af! Heeft wel iets langer geduurd dan ik hoopte, maar we hebben er nog 6 te gaan! @ claudia: Ben erg benieuwd naar de kleuren van de kinderkamer! Fijn dat je een goed gesprek hebt gehad met Mike.
Net terug, ei is in inderdaad gesprongen (ben al héél blij dat ik dus een eisprong heb ) wel links ,maar er is een kansje dat rechts ze oppakt, een kleine kans dat wel maar hé ,elke kans is er één... Ze vond de ovu testen helemaal super ,geen twijfel over ,en toen ze ging kijken zag ze dus het ei blaasje, Het blaasje was dus al geknapt en er was wat vocht in de buik, wat inhoudt dat er dus wat bloed bij zat en dat kan voor veel pijn zorgen, eigenlijk net een beetje als met de bbz ,dat als er bloed vrij komt kan (hoeft dus niet altijd)dat dus vreselijke pijn geven! Maar dit is niets geks of ergs alleen weer eens heel vervelend,dit kan bij elke vrouw wel eens voorkomen, hoeft dus niet elke keer zo te zijn gelukkig baarmoederslijm was heel dik dus ze zei tegen ons, probeer een beetje creatief te zien om de pijn heen en ga er vandaag maar flink voor want de kans is nu heel groot, (als rechst hem oppakt dan hè....*duim duim duim*) Nu rustig aan doen en pijnstilling nemen, dat adviseerde ze en is ook zonder gevaar......maar heb het een beetje gehad met al die medicijnen troep! Nou worden het weer spannende weekjes hè, Wil alleen van de pijn af, er hoeft "daar"maar iets te gebeuren en het is weer extreem, had ik een jaar geleden echt niet kunnen bedenken dit allemaal... een jaar geleden fuck zeg..... Maar nu ff positief denken maar hoor! @nijntje, goed zo weer een kilo, vind het nog best vlot gaan hoor! weet je wat ik me bedacht, jij was toch in 't begin hier helemaal computer leek? nu ben je het meest online hahah. grappig vind ik dat! @mikky, moets je nou deze maand weer prikken of is het nog steeds op de uitsal van toenwachten?dacht toen dat het elke maand moest als ik me iet vergis?
@jt toch een beetje goed nieuws een goed vooruit zicht in ieder geval. dus dat word weer klussen vanavond meid
Hi hi, ik doe dat goed he! Ja hier was het plan om pas na deze zomer voor een spruitje te gaan, dus ik had de intentie ook niet om veel online te komen anders zou de zin misschien nog groter worden. En kijk nu, onze spruit ligt heerlijk in z'n box te slapen... En ben al helemaal verslaafd geraakt aan zp, zeker tijdens mijn verlof voor de bevallling zat ik meer online dan iets anders Anyway: je hebt dus goed nieuws gekregen in het zh! Klus ze meid en we duimen hier allemaal dat rechts je eitje opvangt! Hier is manlief ineens in een opruimwoede geraakt. Hij ergert zich aan de rommel op de badkamer... Nu, die rommel is niet alleen van mij hoor En als manlief opruimwoede heeft, laat je hem beter met rust. De berging boven en beneden en de kelder wachten nog op hem Hij heeft nog een week vakantie en ging de berging beneden en kelder deze vakantie doen. Ben benieuwd! Zo, nu ga ik nog maar wat verder op het bezoek wachten. Had gevraagd pas tegen 20u te komen, maar dat vonden ze te laat dus hadden we 19u afgesproken. Maar ze zijn er nog steeds niet... Maar ondertussen heeft Ward ook wel gegeten, dus dat is wel tof. @ claudia: Heel benieuwd naar het kamertje! @ ano: Hoe bevalt het minder werken je? Een hele opluchting zeker
@ jt, vandaag over een week moet ik naar de gyn voor een follikelmeteing dan kijken ze of de clomid zijn werk weer doet. En ook doen ze dan weer een samenlevingstest. En dan krijg ik pas de uitslag van het bloedprikken van mijn vorige eisprong. En dan zal ik over 2 weken denk ik weer bloed moeten prikken om te kijken hoe de komende eisprong tegen die tijd is geweest. Snap je het nog een beetje?? Gelukkig heb jij redelijk positief nieuws he. Nu hopen dat rechts het opppakt! Veel plezier vannavond. Ben je het al een beetje zat, dat verplicht klussen? Ik wel hoor soms.
hey meiden!!! sorry dat ik efkes afwezig was, twas hier nogal druk Ventje was vier dagen thuis, en er is nogal wat volk gepasseerd. Vandaag overdag enkel mijn zus, en dan vanavond weer twee ladingen... @ jt: joehoe!!!!! super, zo'n mooie ovu testen! we branden een kaarsje hoor voor jou! @ mikky: ik vind het wel goed dat ze telkens zo'n samenlevingstest doen, daar had ik nog nooit van gehoord (alhoewel ik een paar koppels ken die ook clomid gebruiken, die krijgen zo geen test). Maar wel vervelend dat je zo lang op je uitslag moet wachten zeg! Kan me wel inbeelden dat het verplichte klussen soms wat lastig wordt... het is niet meer enkel voor de fun hé. Maar het is voor het goede doel @ claudia: heb jij nog wat verlof dat je kan opnemen? Of spaar je dat voor na de geboorte? Helpen je oefeningen een beetje voor je BI? @ nijntje: oh, over de 4 kg, zo goed zeg! Nog een kilootje te gaan, en hij zal doorslapen (alé ja, dat hebben ze mij toch wijs gemaakt, dat babytje rond de 5kg beginnen door te slapen...) En ja, een gewone broek doet deugd hé. die van mij liggen bij mijn moeder om in te leggen, ben niet zo groot hé. Dus vanaf eind deze week kan ik ook eens gewone broeken aan En mijn moeder ging eens kijken in haar kleerkast wat ze nog liggen heeft waar ik zou in kunnen (mijn moeder heeft niet altijd door wat haar maat is als ze zonder mij of mijn zus gaat shoppen, en heeft in haar kast 36 tot 44 liggen, terwijl ze 38-40 heeft, afhankelijk van het merk ) Hier: nog altijd veel zinderingen in mijn rechtervoet. Er is dus nog altijd iets niet in orde met mijn zenuwen. Maar kzal wachten tot na 6 weken, dan zou het moeten geminderd zijn.
@ Kat: Ik moet er nu enkel uit om zijn tutje te geven tegen 5u en tegen 7u zijn fles, dus ben daar al heel content mee! Vannacht was hij wel al om 4u daar voor z'n tut en ineens schiet ik tegen 6u wakker: meneertje was zijn pamper serieus aan't volpoepen En toen was hij klaarwakker en wilde hij ook eten. Maar hij lag er ook al van 23u in, dus dat is te doen he. Merk sinds een paar dagen ook dat hij meer en meer zijn duimpje begint te nemen als hij zijn tut niet in heeft... Dus als ik het zie kom ik al snel afgelopen met de tut! Gisteren ook nog goed gelachen! Ward heeft z'n knuffel wat hij binnenkort in z'n handje kan nemen en dan erop knijpen en dan maakt dat een geluidje. Maar omdat hij er zo naar aan't kijken was had ik het korter bij hem gelegd. Op de een of andere manier heeft hij dat ding tot bij zich gekregen en was hij heel enthousiast op het oortje van dat beertje aan't sabberen Echt geweldig om te zien! Mijn mama en zus hebben hun kleerkast ook al overhoop gehaald voor mij, maar op 1 driekwart broek na, waren er geen dingen voor mij bij... En ik heb ook altijd de pech dat mijn broeken te lang zijn, maar deze kon omgeplooid worden en is net niet te lang. Ideaal! @ mikky: Zo verplicht klussen lijkt mij inderdaad niet leuk... Er is dan niets plezants meer aan he... @ hier: M'n man heeft in z'n opruimwoede alle kleren die op de badkamer lagen beneden gegooid... Hele berg dus... Ondertussen al 2 wasjes gedraaid (m'n moeder zal blij zijn met de extra strijk! ) Maar de badkamer is nu terug zo groot! Nu moeten we dat dus zo gaan houden he. Maar het gaat ons lukken! Bezoek van gisterenavond is uiteindelijk niet meer gekomen. Heel vervelend! Dat ze dan even een seintje geven, dan hoefden wij ten minste niet de hele avond te wachten. Vanmiddag komt mijn kapster op babybezoek en vanavond mijn tante en peter. Zou ook nog graag ergens tussenin de foto's bij de fotograaf gaan oppikken. Kan ik een van de dagen aan Ward zijn album beginnen! (ben een echte fotomie, dus vind dat geweldig!) Zo, nu ga ik maar weer eens wat verder doen: was ophangen buiten, zoontje in bad, ik onder de douche, was in de kasten terugleggen... Tot laters!
@jt,Nog goed je best gedaan de afgelopen daagies?? @de rest heb bijgelezen en had alles getypt hier en druk daarna op de verkeerde knop alles weer weg. Dus sorry!!! @hier,Vanavond de 3d echo. Heb er helemaal zin in. En dan lkkr 4 daagies vrij. Heerlijk t minder werken is echt een stuk beter.
Oh dames hou me tegen zit te koken van woede. ik had een mailtje gestuurd naar mijn schoonma over mijn moeders verjaardag zaterdag vanaf hoe laat het begon dat ze dat zouden weten voor als mijn schoonpa uit het ziekenhuis zou zijn. stuurt ze dit terug: ik weet niet of hij al uit het ziekenhuis is . en als we er wel zijn dan heb je kans dat noa weer wil slapen . mijn reactie: ik dacht ook van laat ik het voor de zekerheid maar doorgeven je weet in het zieknhuis nooit hoe het loopt denk dat noa het te druk heeft om het erover te hebben dan. en als er niks gezegd word dan begint ze er niet over. haar reactie: als noa wat in de hoofd zit vergeet ze echt niet meer hoor. ze mag hier toch ook wel eens zijn wij zijn toch ook haar opa en oma mijn bloed begon echt te koken het dringt gewoon echt niet tot haar door.zowel ik niet als mike niet ik heb dit weer terug gestuurd: het gaat ons er om dat zij het idee heeft dat ze weg moet en wij als vader en moeder willen niet de indruk geven dat dat zo is. als je kind naar je toe komt en letterlijk vraagt of ze weg moet als de baby er is doet dat behoorlijk zeer. ze slaapt niet voor niks zo ontzettend slecht. ze slaapt toch ook niet bij mijn ouders dus dat heeft er niks mee te maken wie haar opa en oma's zijn. hoeveel duidelijker moeten we nog zijn.
wow claudia, hier sta je toch wel ff van te kijken . Hoe bedoel je een bord voor je kop hebben. Ik zou zeggen: als ze er over begint gewoon geen antwoord geven. ALs ze vraagt waarom je geen antwoord geeft gewoon zeggen dat je geen zin hebt het nog eens uit te leggen. En dan van je afzetten, het is haar probleem. Ik weet klinkt makkelijker dan het is. @ kat, balen van je rechtervoet. Hopelijk is het snel over. @ ano, hoe was je echo??!!
@ano , hoe was de echo? alles goed met je mannetje? @kat,al wat kleding bij je mams kunnen weg scoopen? @claudia, lastige situatie met je schoonouders hè, morgen moet je ook naar de bedrijfs arts hè? ik ook al... @mikky, ja geloof dat ik het wel enigzins snap! Tis allemaal maar lastig zo voor jullie hoor! Ben het op zich niet echt zat het verplicht klussen, hoewel het maandag natuurlijk wel echt 'moest' omdat het eitje gesprongen was, maar ja das ff een knopje om en dan proberen we er ook wel wat van te maken hoor! @nijntje, suf dat het bezoek niet kwam opdagen, sommige mensen... heb je de foto's al kunne oppikken of word dat later deze week? @hier, vanmiddag naar de bekken therapie, ben benieuwd weer! Is wel heel hard nodig nu ik zo veel pijn heb (gehad) ben benieuwd wanneer ik eens echt resultaat ga voelen! Zit wel erg met de gedachte nu dat ik nu echt weet dat er een eitje was..... zo van het zou kunnen nu...na een jaar mag het wel eens.....
Ff kort want ward ligt tegen me en heb maar 1 hand vrij... Ja ja, ben gisteren de foto's gaan oppikken. Kan nu aan zijn fotoalbum beginnen Nu alleen nog tijd vinden Iemand suggesties wat we tijdens het doopfeestje kunnen eten? Zijn met ong 20 personen...