ja we zijn idd de enige 2 jij zou er nog bij kunnen komen @nijntje ik kreeg als tip ook achteruit de trap aflopen dan schijn je minder belasting op je bekken en heupen te hebben
@ ano: Fijn dat het ook goed met jou gaat Je ventje is echt een mooi kereltje he! Die gaat harten breken denk ik als hij wat ouder is [/QUOTE] Dank je,Ik hoor van veel mensen dat t een hartebreker word vooral door zn lichte ogen ben benieuwd
haha claudia, je doet me wel lachen mr je hebt gelijk, ano kan ons nog vervoegen, maar dan zal jt wel al bevallen zijn ano: ja, jullie mannetje is een leuke combinatie hé, erg schattig nijntje: oei, bekken... ik hoop van harte voor jou dat het niet te erg wordt! Willen jullie het geslacht weten? Wij mogen volgende week maandag naar de gyn, benieuwd of het kleintje goed ligt om te kunnen zien wat het is. Hier is mijn bekken al weer een drama. Ben naar de specialist doorverwezen en heb nu een bekkengordel. Gelukkig houdt de kinesist me op de been, maar tis wel pijnlijk.
@kat ja ik hou me benen dicht hoor met al die zwangerschapshormonen hier hahaha een bekkengordel heb ik ook gehad het verlicht wel iets gelukkig @ano je kleine manneke is zeker een schatje hoor een heerlijk manneke om te zien hier gaat het goed met de kids noa alweer 5 echt een dame en tygo is ook zo wijs aan het worden
Voorlopig blijft het lichte pijn op m'n heupknoppen, soms in m'n onderrug en boven m'n liezen. In m'n been heb ik het niet meer gehad. Zullen zien of het iets gaat worden of niet... Maar jij ook alweer zo'n pijn... Kan je nog gaan werken? Ik wil heel graag het geslacht weten, maar manlief niet... Dus wordt het weer een verrassing bij de bevalling. Hebben ondertussen een jongensnaam gevonden, meisjesnaam hebben we nog van bij Ward. Hadden al wel een jongensnaam, ook bij Ward aan gedacht, maar hier in B is die heel populair. En ik vond het zelf niet leuk om met 20 in de klas te zitten waarbij er 8 namen 2x voorkwamen in onze klas... Wij mogen volgende week dinsdag weer naar de gyn. Kijk er wel naar uit om weer een echo te hebben. Moet wel zeggen dat de tijd veel sneller vooruit gaat dan bij Ward (17w alweer! ). Vrijdag beebje goed gevoeld, 't was aan't friemelen Voor de rest heel af en toe een schopje. Dat mag wel beginnen nu. Hoe is het met Ewout? @ claudia: Wat is Noa al groot geworden zeg! En Tygo ook een hele kerel! Gaat snel he.
@kat,Wat vervelend zeg dat de bekken weer opspelen vooral als je achter nog een kleintje aan moet rennen. @nijntje,Lijkt me echt moeilijk om t geslacht niet te weten.Ben daar te nieuwschierig naar dan. @claudianoa,Hou de benen maar goed dicht dan Ohhh ze worden echt groot die kleintjes!! Leuke fotos!!!!
Bij Ward wisten we het ook niet, hadden wel een vermoeden iets gezien te hebben op de echo. Maar je weet natuurlijk niet of je juist zit. En de eerste kleertjes zijn toch allemaal neutraal, dus dat maakt dan niet uit. Alleen nog een neutraal eerste pakje zien te vinden Ga eens naar prenatal als we wat verder zijn.
@ano ja echt!! benen gekruist hihi ja het gaat echt hard maar ze blijven onze kleintjes ookal word noa al een echte dame en tygo een echte knul mis het wel soms dat ze zo klein waren @nijntje zou het niet kunnen hoor we wilde het bij allebei graag weten maar petje af als je het niet wilt weten hoor ik ben daar te nieuwsgierig voor
Dat mis ik soms ook wel, dat Ward zo stil op m'n arm in slaap kon vallen... Nu zegt hij soms wel 'baby' en dan begint hij te kruipen en doen En ik neem hem dan ook in m'n armen als een baby maar dat vindt hij maar niks Ik zou niet tegen m'n man kunnen zwijgen als ik het wel zou weten, dus dan weet ik het ook maar niet. Zou ook echt niet kunnen zeggen wat ik het liefste zou willen. Een meisje zou leuk zijn omdat ik dan van elk 1 heb, een dochter deelt ook meer met haar moeder dan een jongen. Zeker als ik naar ons kijk. Een jongen zou leuk zijn omdat Ward zo interesse heeft in manlief z'n oldtimers en als deze dat ook zou hebben, laat ze maar met papa wat gaan rondrijden Mama rust in huis! Bij Ward had ik ook een voorgevoel wat het ging worden, was wel mis, maar kom Nu totaal geen voorgevoel... Als ik op de kwaaltjes afga, denk ik een meisje. Als ik op de groei van de buik (waar sommige zo hard in geloven, jongen draagt vanvoor) dan denk ik een jongen... 't Zal toch 1 van de 2 zijn! @jt: Hoe is het met jou meid? Aan't aftellen? Klaar voor de komst van baby?
hai dames, hier ben ik weer ff. Zat lekker een paar dagen in Center Parks. Jammer dat we weer thuis zijn. Gelukkig ben ik nog een weekje vrij want ik ben zo moe!!! Waar dat nou ineens vandaan komt man ik wist niet dat ik zo moe kan zijn terwijl ik de afgelopen dagen bijna niets heb gedaan... Nijn, wat leuk ndat je die kleine al voelt schoppen. Nu maae hopen dat je geen last gaat krijgen van bi, lijkt me zo erg. Kat, nu alweer zo`n last van bi, jeetje wat naar. Kan je daardoor minder dingen doen? claudia, mooie foto van je kids! Zo groot al! hier alles goed, over 2 weken naar de verloskundige kan niet wachten wil het hartje horen! Mijn buik is enorm aan het groeien. Mijn moeder wist niet wat ze zag in het zwambad in center parcs. Ik liep daar vol trots net als velen andere vrouwen met een dikke buik.
Jij ook nog zo moe! Vervelend he... Hoop dat je ook snel wat meer energie krijgt Wat leuk dat je zo kon showen met je buikje Kan me wel voorstellen dat je erg trots geweest moet zijn! Echt schoppen is het nog niet, maar ik voel 'iets'. En als ik denk het te voelen is het al gedaan. Maar da's het begin... Bij Ward voelde ik belletjes, nu weet ik uiteraard wat ik moet voelen Dinsdag weer eens naar baby zwaaien, kijk er wel weer naar uit. Ben wel blij dat die weken zo voorbij vliegen. Jeetje zeg, al 17,5 week ondertussen! Hier een minder buikje gekregen... Ben maandag van 't werk gekomen met buikgriep Maandagavond overgegeven, dit ging over in diarree 's avonds en 's nachts. Gisteren hele dag gehangen, vandaag weer aan't werk. Maar moe! Jongens toch! Vandaag weer maar vroeg bedje in, want ik trek het echt niet lang. Morgen ook maar terug m'n vitaminen slikken in de hoop dat het stilaan beter gaat. Heb morgen ook wel verlof, dus hopen dat zoonlief dan eens wil uitslapen (nee da's ijdele hoop )
Nijntje,ook al ziek geweest ik ook dinsdag en woensdag nu gelukkig weer aan t opknappen.vervelend dat je nog zo moe ben zeg..is je ijzer wel goed?
Heb bloed laten prikken bij de gyn in het zh vorige keer. Heb 3x gebeld voor de uitslag maar gyn was er telkens niet en secretaresse wist er niets van. Zij zei dat als er te korten waren, de gyn gebeld ging hebben. Is nu ondertussen 4w geleden dus denk dat alles dan in orde was. Maar bij buikgriep moet je ook rusten. Maar na 1 dag rust, ben je niet altijd helemaal terug opgeknapt... Jij ook buikgriep gehad?
ano, ik ga nu idd naar de verloskundige. Ik heb gekozen voor Vivian die doent namelijk aan onderwater bevallingen en dat lijkt me wel wat. Dinsdag avond mijn 1e afspraak. Ik moet alleen nog 1 keer naar het ziekenhuis ivm 20 weken echo die door een specialist met icsi ervaring wordt gedaan omdat ze op nog meer letten dan bij een normale 20 weken echo. Welke verloskundige had jij? Nijn, al een beetje opgeknapt nu?
Nijntje,ja uitrusten moet je wel he na ziek zijn en nog zwanger ook.had ook buikgriep kan me niet herrineren wanneer de laatste keer was. Mikky,oohhh die vk ken ik niet je heb er ook zoveel ik had lucina.dat vond ik erg leuke vrouwen.onderwaterbevalling lijkt mij ook wel wat heb daar ook toen over nagedacht.al was ik achteraf blij dat ik op bed lag hihihi
Oeps mikky, zie je vraag nu pas... Woensdag ging het me al beter, maar zo donderdag ging het pas echt beter. Niet meer misselijk en al wat meer honger. Het stomme was nu dat ik na die diarree van dinsdagmorgen niet meer naar toilet was kunnen gaan Gisteren koffie gedronken op 't werk (is m'n natuurlijk laxeermiddel ) en nu ben ik weer gezuiverd. Ze hebben hier fairtrade-koffie en blijkbaar heeft iedereen last van z'n darmen na die koffie. Niet voor niets dat ze hem 'schijtkoffie' noemen Vandaag (vanavond) gaan we weer naar de gyn. Kijk er wel naar uit om beebje nog eens te zien, is alweer 5w geleden. Maar wat gaat de tijd snel zeg! Jij ook mikky, veel succes bij de vk!! Onder water bevallen lijkt me ook heel leuk. Zelf ga ik voor gewoon (indien geen stuit ed), maar snap die voorkeur wel. vond het al heerlijk om rugweeën in bad op te vangen. Weet eigenlijk niet of ze in ons zh ook onderwater bevallingen doen. Denk het niet, maar heb het nooit gevraagd.
Ik heb het begin vorig jaar nog eens gehad, maar nu was het kort maar krachtig. Blijkbaar typisch aan de buikgriep die nu rondgaat. Was toch blij dat ik na een avond en nacht echt ziek zijn me al beter voelde