Dank je voor de lieve berichtjes. Vanacht weer geen bloedverlies en nu bijna niks. Dan ga ik toch weer hopen dat het goed is. Maar de gyn en de vk zeiden reken er niet te veel op. Doe ik ook niet maar als je dan weeer bijna geen verlies heb dan denk je nou zou het toch kunnen.
Weet je, ga ervan uit dat het een miskraam geworden is. Als je volgende week dan effectief die bevestiging krijgt, dan is het hard, maar je was er op voorbereid. Als je volgende week het nieuws krijgt dat het toch goed is, kan je alleen maar meer en meer gelukkig zijn! Mijn moeder heeft toen ze zwanger was van mij vanaf 3 maanden weeën en bloedverlies gehad en vele hadden haar gezegd dat ze het moest opgeven. Dat heeft ze niet gedaan (ze heeft nl. 6 maanden plat in het ziekenhuis gelegen voor mij!) en uiteindelijk is ze bevallen van een gezonde dochter! Wonderen bestaan dus echt! Dikke knuf!
Hey meiden! Ook ik wil mij graag toevoegen aan dit clubje, heb al jullie spannende verhalen al gelezen !! Ik ben 21 jaar, mijn vriend is 30, we zijn 5 jaar samen en wonen nu sinds 1,5 jaar samen. Wij gaan voor onze 1e!!! Mijn pilstop was 17 Agustus en mijn 1e cyclus was 30 dagen. Nu is mijn NOD 19 oktober.. en moet zeggen dat ik het erg moeilijk vind om te wachten met testen! Vanaf de de eisprong heb ik al last van een zeurend stekerig (niet echt pijnlijk, maar irritant) gevoel in mijn onderbuik. De ene keer links en de andere keer rechts... Dit komt met vlagen. Daar komt bij dat ik sinds gister last van mijn (.)(.) heb. Ze zijn wat pijnlijk. (heb dit nooit eerder gehad voor mijn menstruatie)...Wil alleen geen valse hoop krijgen, omdat de symptomen van ontpillen, menstrueren en zwangerschap zo dicht bij elkaar liggen.. Kan het ook niet laten om iedere dag weer even een kijkje te nemen op deze geweldige site!! @Ano: Heb je verhalen meegelezen en ik vind het echt ontzettend rot voor jou/jullie! Juist hetgeen waar je niet van uit wil gaan... dat gebeurt heel veel sterkte ermee meis!
hoi, Women welkom bij de club. Ik ben net naar de wc geweest en nu komt het bloed met slierten dus ga er maar vanuit dat het misgaat nu. Ben wel bang voor wat er komen gaat. Hoeveel bloed ga ik verliezen en is dat gevaarlijk en de pijn Vind het echt heel eng. En dan ook nog het verdriet...maar ben blij dat ik tussendoor hier ook alless ff kwijt kan.
Als je veel bloed verliest en je begint je slap te voelen, zou ik voor de zekerheid even naar de dokter bellen. 't Is echt balen meid. Verlies je ook stolsels?
Ik vind het zo rot voor je Ano. We leven allemaal met je mee. Je kan je bij ons altijd uiten. Dikke knuffel meid.
Nee verlies geen stolsels. T is donker rood/bruinig bloed. Lijkt wel oud bloed.Met af en toe stukjes erin.(srry voor de details) Het is ook niet superveel. Snap er niks van.
welkom women! Ik mag dit weekeind testen. Ik ga er van uit dat het niets wordt. Voel helemaal niets. Vorige week wel misselijk maar nu niet meer. Vraag me af ik ik wel een eisprong heb gehad. Heb 3 weken ovulaite testjes gedaan, geen een keer positief! Snap er niets van.
@Ano, wat verschrikkelijk voor je zeg... Heel heel veel sterkte meid! @hier, alle symptomen maar ik denk zelf (en collega zei het ook) dat het ontpillen is... Symptomen -> pijn in onderbuik en onderrug (waarvan ik gisteren in mijn onderbuik, net boven schaambeen, een enorme druk/pijn voelde duurde paar minuten), pijn in boobies en vooral tepels, stinkende pies, hoofdpijn, witverlies, geirriteerd, slecht slapen ook nu... Maar ach, we blijven realistisch he.... 8) Aanstaande zondag 'mag' ik pas testen, geduld is een schone zaak
Ja heb onderhand een houten r**t van dat wachtbankje :x Hoe gaat het nu met jou? stomme vraag misschien....
ik denk dat ik mijn verhaal zat te typen toen ano haar verhaaltje plaatste zeg ik net gaat goed Meid wens je veel sterkte en een heleboel knuffels en blijf voor je duimen en we zijn er zeker zowel in goede als in slechte tijden!
hallo, Het gaat het is nog moeilijk te volgen. DE ene keer bloed ik de andere keer weer niet. Sinds vanmorgen pijn in mijn rug. Alsof ik erdoorheen gegaan ben. Weet niet of dat er bij hoor kan toeval zijn. Maar we wachten rustig af. Ben vooral bang als ik nu niet thuis ben voor als het bloeden ineens begin. Heel stom maar dan denk ik als ik weg ga wat als het nu begin maar mijn mannetje heb nog n weekie vrij dus die ga wel mee gelukkig.
gelukkig sta je er niet alleen voor nee ano,het is zwaar genoeg voor je! het zou toeval kunnen zijn van je rug,miss van alle extra spanning nu?? echt zo klote! heb dit forum al die tijd blijkbaar misgelopen , de meeste van jullie ken ik wel uiteraard maar sommige dus niet dus bij deze HOI!
Bij mij gaat het wel veel aan het klussen, maar ook erg veel aan mijn hoofd dus ben er niet zoveel mee bezig
hoi luckyblue Misschien is het wel goed dat je er niet zo veel mee bezig bent. Hoe is je nieuwe job? Al een beetje gewent?
hoi, Heb net de vk gebeld pijn in mijn rug hoort erbij. Dan probeert de baarmoeder het vruchtje eruit te krijgen. De een krijg buikpijn de ander pijn in de rug wat uitstraalt naar je benen. Dus we moeten gewoon afwachten. Wie mag er al bijna testen????
pff ano, wat vervelend dat er dan ook nog eens echt fysieke pijn bij komt kijken! Ik hoop dat je pijn snel mindert! Ik ben vol verwachting aan het uitkijken naar mijn MS! Vandaag dag 28, hoop dat ik deze keer niet zo lang moet wachten. Ben benieuwd @jt82: en al getest meid? spannend!