Cold Turkey gestopt met roken!

Discussie in 'De lounge' gestart door RSL, 16 jul 2013.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Ana leigh

    Ana leigh Fanatiek lid

    11 feb 2013
    1.753
    9
    38
    Vrouw
    x
    Ik stop morgen met hetzelfde soort programma! Ik heb begeleiding bij de stop-roken poli in het ZH, en ben nu bijna anderhalve week aan de medicatie, morgen is mijn stopdag! Dan ben ik ook een Niet Roker. Ik verheug me er zelf een beetje op... ;)

    Ik heb het één keer geprobeerd, cold turkey (rook nu 11 jaar, stoppoging was vorig voorjaar), maar dat was verschrikkelijk, alleen maar trillen, zweten, hoofdpijn en totaal 'van de wereld' zijn, heel erg naar en eng. Daarom wat ik best bang om te stoppen (opnieuw, heb het toen 3 dagen volgehouden)

    Ik rook een pakje per dag, VL niet, ik ga stoppen op aanraden (moeten klinkt zo onaardig...) van de gyn. En vanwege mijn psychische achtergrond hebben we op de stop roken poli besloten dat champix het beste bij mij zal passen, omdat het de ontwenningsverschijnselen afzwakt. :)

    Liefs,
     
  2. Anoniempje2011

    Anoniempje2011 Fanatiek lid

    1 jan 2011
    2.126
    0
    36
    NULL
    Drenthe :)
    Mijn man is op 8 aug cold turkey gestopt met roken.

    hoor hem wel veel klagen :d hij slaapt super slecht en heeft t constant warm/koud ..
     

Deel Deze Pagina