Pijn buitenkant bovenbeen

Discussie in 'Gezondheid' gestart door Kimberley1603, 4 apr 2017.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Kimberley1603

    8 apr 2016
    64
    1
    8
    Hallo allemaal.

    Ben nu 5 weken en 3 dagen zwanger en heb sinds gisteravond vaak stekende pijn aan de buitenkant van mijn bovenbeen, deze loopt vanaf mijn bil tot iets boven de knieholte. Wat zou dit kunnen zijn? Iets met bekkenpijn misschien? Kan dat doorlopen naar je benen?
     
  2. bozoe

    bozoe VIP lid

    9 jul 2014
    5.478
    5.839
    113
    Het klinkt eerder als spierpijn. Het lijkt mij niet dat je met 5 weken al bekkenklachten hebt. Dat gebeurt volgens mij pas als alles wat gaat verweken door de hormonen.

    Bij mij zat de bekkenpijn voornamelijk rondom mijn heupen en staartbotje en ook pas vanaf 20 weken zwangerschap.
     
  3. Kimberley1603

    8 apr 2016
    64
    1
    8
    Volgens mijn verloskundige kan bekkenpijn wel al met 5 week. Ik heb namelijk ook af en toe flinke steken in mijn heup en volgens de verloskundige is dat bekkenpijn. Dus vandaar dat ik dacht misschien heeft het daarmee te maken. En spierpijn is het naar mijn idee niet want dat voelt heel anders.
     
  4. bozoe

    bozoe VIP lid

    9 jul 2014
    5.478
    5.839
    113
    Ik herken het niet als bekkenpijn. De steken rondom je heupen herken ik inderdaad wel als bekkenpijn maar hier voelde het meer alsof ik overreden was door een tractor:). Misschien even een bezoekje brengen aan de huisarts als je er last van blijft houden.
     
  5. XmoonlightX

    XmoonlightX Niet meer actief

    Kan zeker al bekkenpijn zijn, hier ook zo'n geluksvogel' 😉
    Ik kon bij 12 weken al bijna niet meer lopen
     
  6. Nina Sanders

    Nina Sanders VIP lid

    1 aug 2016
    38.191
    45.331
    113
    Bedoel je de achterkant v je been?
    Klinkt mij ook meer als spierpijn. Ben je ook wat meer vermoeid en rust je voldoende?
     

Deel Deze Pagina