hoi meiden, ik heb met 6 weken en 5 dagen een echo gehad. Er was een mooi kloppend hartje te zien en te horen super blij !! Nu mag ik vanmiddag via de verloskundige de officiële termijnecho laten maken. Als hier ook een kloppend hartje op te zien is dan kan ik met een gerust hart zeggen dat dit een intake zwangerschap is en blijft.. dit zei de verloskundige tegen mij. Maar vraag me af of dit klopt? Als je 2 echo's heb gehad met kloppend hartje? dit had zij beter niet kunnen zeggen want ben zo zenuwachtig nu! groetjes !
Goedemorgen Gefeliciteerd met je zwangerschap! Een termijnecho wordt vaak tussen de 9 en de 12 weken gepland is mijn informatie! Je intake is dan wel vroeg. Maar zelf heb ik hem ook met 9 weken gehad na drie echo's en kloppend hartje, maar niet gehoord..met 14 weken had ik controle en toen hartje gehoord...ze zei dat de kans op een miskraam zo goed als nihil is...dat ik nu wel uit kon gaan van een goede zwangerschap...maar zekerheid heb je nooit! Succes gewoon lekker op je af laten komen en genieten vanmiddag!
ja klopt ze doen hem ook tussen de 9 en 12 weken. Maar ze gaf aan dat die 2 dagen eigenlijk bijna niks uitmaakte kwa echo. Dus daarom kon ik nu al terecht. En mijn intake heb ik al gehad bij mijn verloskundige. Dit omdat ik in augustus een miskraam heb gehad en 3 jaar geleden. Vandaag is alleen de echo en moet terug met 13 weken naar de verloskundige. We hebben het hartje gehoord met de echo niet met een doppler. Dit gebeurt pas bij mijn volgende afspraak.
Bij mij is de termijnecho met 11 weken gedaan. Met 8 weken gewoon een afspraak bij de verloskundige met echo.