Hele mooie en duidelijke foto! Grappig dat ze op haar grote broer lijkt, hier lijkt nummer 2 juist helemaal niet op grote zus!
ja geweldig he?? deze laat ik ook op canvas zetten, (is in bestelling) Heb ik ook met de echo van mn zoon gedaan en die komen dan naast elkaar boven de box!! lijkt me super! Ik vind haar hier heel erg op Seff lijken, ook precies dezelfde manier van slapen, als ik nu naar hem kijk in zn bedje vind ik het echt grappig, maar even afwachten of we dat strax ook echt zo vinden als ze geboren is!!! ben heel benieuwd!!! ik vond deze keer met 28weken erg mooi, echt een aanrader. Met seff was dat met 23 weken, maar toen was het nog heel dun en iel, nu had ze al echt lekkere wangetjes enzo. veel plezier voor degene die allemaal nog mogen!
WAUW wat ontzettend gaaf zeg! Ik ben benieuwd,as maandag mogen wij ook voor onze 3d echo.. weer even genieten van ons meiske!