dag, ik hoor van iedereen dat je twee wikkeldekens nodig hebt voor de eerste weken?! en een aantal badcapes? waarom eigenlijk die badcapes? waar kan ik mooie van deze kopen? tips waar ik op moet letten? en hydrofielluiers, gewoon witte standaard of met kleurtjes/figuurtjes (hema)?
Hoi,wikkeldekens zijn fijn,maar echt geen must.Bij prenatal verkopen ze er 1 van het eigen merk voor geloof ik nog geen 15,-. Badcapes,tja ik gebruikte ze enkel naar het consultatiebureau.Om warm te houden tijdens het wachten. En hydrofielluiers zijn onmisbaar,kan je bijna niet genoeg van hebben.Overal goed voor!En of je kiest voor print of uni,dat ligt aan jezelf wat je wilt.Heeft voor de functie geen toegevoegde waarde.Gewoon kopen wat je leuk vind dus! Succes!
Zou er zeker geen 2 kopen, zonde van je geld. Je gebruikt ze wel, maar ligt er denk ook maar net aan wanneer je kindje geboren wordt? in de zomer heb je em niet echt nodig. Maar eentje hebben is wel handig. Bij Prenatal idd.. En geloof dat ze bij Kruidvat nu goedkope badcapes in de aanbieding hebben. Sowieso bij Zeeman en Wibra enzo heb je best leuke, goedkope spullen.
2 wikkeldekens? Nee hoor. 1 is wel handig voor in de maxi-cosi of in de wandelwagenbak, maar het hoeft niet. badcapes zijn wel handig. Hier hebben beide kids er de eerste weken in gewikkeld gelegen bijv. in de box, of tijdens het voeden en voor na het badje. Hydrofielluiers zijn heel handig. Voor echt van alles en nog wat. Heb er 18 ongeveer. Wit vond ik het meest praktisch. Kan gewoon in de kookwas en vervaagd niet en zo.
Wij hebben een lodger en later hebben we de goedkope fleecedekentjes gekocht van de IKEA ik geloof 4 euri per stuk. Werkt ook goed. En ja ik weet die ademen niet en dat is niet goed. Maar ukkie leeft nog steeds en heeft er niet in geslapen alleen in de box op gespeeld en als hij dan lag te slapen klapte we de doek dicht zodat het warm bleef. Hydrofiele luiers hebben wit mijn voorkeur die kun je heter wassen voor als er een goede 'stevige' vlek in zit. Succes
2 zou ik echt niet doen hoor. Ik heb er 1 is wel een wat duurdere. Ik heb de Puck a gogo. Dit is een hele zachte wikkeldeken die ook in de maxi cosi kan en die je in de kinderwagen kunt gebruiken. Ik gebruik hem ook bij het cb aom hem lekker warm te houden. Badcapes gebruik ik om de kleine lekker in te wikkelen als ie uit bad komt. En hydrofiele luiers gebruik ik overal voor: afdrogen, als spuugdoek, inde kinderwagen onder het hoofdje evenals in het bedje en in de box onder het hoofdje, op het waskussen als extra onderlegger tegen plas ongelukjes enz enz....echt je kunt ze niet te veel hebben.
Wikkeldekens hadden wij ook niet. Wel een paar badcapes. Die gebruikte we 's nachts voor de voeding. De baby lekker in de badcape, en dan werd hij minder wakker. Dus eigenljik gewoon als wikkeldeken. Hydrofiel hadden we gewoon saai wit. Voor in het bedje zou je nog iets vrolijks kunnen kopen, maar ik vond wit ook prima. Ik denk dat je bij de hema/wibra/kruidvat nog wel eens wat leuks kunt vinden voor een mooi prijsje. Vooral kruidvat heeft regelmatig baby-spul in de aanbieding.
ik had ook geen wikkeldeken. Wel een paar fleecedekentjes, die ik gebruikte als dekentje op de maxicosi, of om haar even in te wikkelen als het ergens wat frisser was (cb of controle kinderarts). Voor dit kindje wil ik de Snoozebaby doek gaan kopen, die is rond de 22 euro geloof ik. Maar dat komt omdat het oktober is als dit kindje geboren wordt. Badcapes ben ik eigenlijk pas gaan gebruiken sinds ze kan lopen met 16 maanden. Hydrofielen gebruik ik nog steeds, als handdoek in combinatie met de badcape met name.
een wikkeldeken is wel lekker in het begin hoor. ook als je in de zomer nog laat met de deur open zit, of buiten. Of je zit met je beeb op de bank en beeb valt in slaap, dan kan je de beeb zo met wikkeldoek en al even in de box leggen. Ik heb er 1 bij de hema gekocht met gaten voor in de mc. Was 12 euro. Badcapes kan je ook gebruiken als wikkeldoek, deed ik wel iig.
badcapes heb ik er 2 van echt ideaal voor CB en als Niels uit beadje of douche komt anders moet ie poedelnaakt en nat over de gang (beetje zielig) badje staat in douche anders moet ik ook dweilen in slaapkamer hij heeft namelijk spetteren ontdekt. hydrofiele luiers heb ik gewoon wit en 2 met kleurtje. Heeft echt geen meerwaarde die kleur. ik gooi die mmoi bij in de witte was. en die dingen zijn echt handig voor afrdogen, als spuugdoek onder hoofdje in bedje. in de reiswieg onder het hoofdje. op aankleedkussen ik gebruik ze zelfs soms als dweil als Niels erg gespettert heeft. Kortom ze zijn hier niet weg te denken. Je kunt ze lekker heet wassen. Ik heb ze van de Wibra. Succes met je aankopen!
In het begin gebruikte ik de badcape ook om de kleine in mee naar beneden te nemen om hem lekker warm te houden. In princiepe hoef je dus geen wikkledeken te hebben, maar badcapes zou ik er wel een paar aanschaffen.
Ik heb 1 wikkeldeken en 3 badcapes ( wel meer maar die zijn voor Isabella, die gebruik ik nog steeds) Straks koop ik wel wat bij als hij/zij groter wordt. Handig voor na het douchen of badje. Mijn ervaring is dat kleine fleece dekens ( gewoon bij de Zeeman) erg handig zijn in de wagen of over de beentjes in de MC. Ik heb een blauwe wikkeldeken van Bambino gehaald bij het Kruidvat voor 10 euro. Die blauwe kleur kan zowel voor een meisje als jongen.
Ik zag net de badcapes in de reclame bij de kruitvat voor 4 á 5 euro. Bij de zeeman heb ik ze ook weleens gezien voor 4 euro.
De badcapes zijn inderdaad wel goedkoop te krijgen als je een beetje naar de aanbiedingen kijkt. Nu heeft Kruidvat hele leuke van Forever Friends (ik vind ze tenminste erg leuk!). En bij de Zeeman verkopen ze inderdaad ook kleine fleecedekens die je even als wikkeldekentje kunt gebruiken. Ik zou gewoon zelf even kijken waar je kindje het beste op reageert, ook wat betreft warmte. Sommige kindjes trappen alle soorten doeken en dekentjes van zich af, dan is een wikkeldeken misschien ideaal!
In de zomer niet nodig...... jawel hoor; kan best van wel. Hier veel gebruikt eerste weken om haar warm te houden bij visite; ideaal!
Wij hebben de wikkeldeken van snoozebaby. Deze is 25 euro. Mijn bedoeling is om dit voor in de wandelwagenbak van de cameleon te gebruiken bij warme dagen, want dat afritsbare gedeelte van de bak lijkt me te benauwd voor de baby als t zo warm buiten is. En ja voor frisse zomeravonden is het perfect. Badcapes hebben we er 3 van.
Haha, je vraagt eigenlijk om tips voor mooie spullen. Nou, ik vind de omslagdoek van Koeka (wafelcollectie) erg mooi. Heb hem zelf in Fuchsia en de babyfoto's van Lotte vind ik met haar in deze omslagdoek heel mooi!!!!! Ik vind het dus echt een meerwaarde. Nu weet ik het geslacht niet. Erg leuk maar als het een jongen is wil ik die Koeka doek dus in blauw hebben......... dilemma!! Als je via google gaat neuzen kom je wel mooie spullen tegen. Bij diverse webwinkeltjes. Niet zo standaard en saai als prenatal, zeeman, wibra. Maar.... dat vind ik persoonlijk. Badcape gebruikte ik in begin niet eigenlijk. Dan gebruik je alleen hydrofielluiers. Voor bad enzo hier veel witte in huis. Maar heb ook leuke die ik gebruik in bedje/ destijds in box en wandelwagen en als spuuglap tijdens het voeden. Vind ik toch leuker staan als zo'n saaie witte. Maar ik ben dan ook wel iemand van de leuke spulletjes en geef er ook graag wat meer aan uit. Bij Prenatal hebben ze soms tijdelijke aanbiedingen met leuke hydrofielluiers. Ik had toen setje met een roze en witte met roze hartjes. En vind die van hema met figuurtjes wel leuk. Hier de roze versie met rode hartjes. De jongens versie komt hier zeker in huis als het straks een jongen is. Ik zei net dat ik badcapes eerst niet gebruikte. Nou, nu wel. Nu wikkel ik Lotte erin als ze uit bad komt. Mutsje op; is nu handig want dan drogen de haartjes en is lekker warm. Voor baby is het hoekje nog wat groot. Maar je koopt je spullen ook niet alleen voor de mini-tijd Ik zwem wekelijks met Lotte en dan gaat een wat grotere badcape/ wikkeldeken van prenatal mee. Die heeft ook een voetenstuk. Daar kun je echt makkelijk in wikkelen. Die had ik ook als omslagdoek voor eerste tijd maar werd alleen gebruikt als mijn lievelingsdoek van Koeka in de was zat. Qua hoeveelheid zou ik zeggen; 1 mooie omslagdoek/ wikkeldeken 1 goedkopere voor erbij (als de andere in de was zit); of 2 mooie (nog beter, haha) 2 badcapes 15 hydrofielluiers en een aantal mooie Groetjes!!