Haha, Lijkt wel of je het over mij hebt. Ik slaap ook héél vast. Mij kun je echt niet wakker krijgen. Duurt echt wel een tijdje en tegen die tijd is manlief er al uit voor ons zoontje.
Hier zijn de rollen omgedraaid. Het duurt heel lang voordat ik onze zoon hoor en meestal is mijn vriend dan al uit bed. Dus eigenlijk gaat hij altijd eruit. Het is gelukkig alleen maar om zijn tut terug te geven
Denk dat de meeste mannen ook doorslapen omdat ze weten dat er voor de kleintjes gezorgd word. Mijn man slaapt ook overal doorheen. Maar als ik nachtdienst heb dan hoort hij haar dus prima. Je slaapt er op. Communiceren doe ik niet hoor. Doe gewoon m'n ding hihi.
Wakker worden? Mn vent snurkt heerlijk door. Soms laat ik hem onze zoon even vasthouden als ik bijv een flesje moet maken...weet hij s morgens niets meer van.....hihi. Maar na een spooknacht is t weleens frustrerend. Of s avonds, schat, let jij effe op de beeb, ga ik douchen. Hoor ik mn man snurken en beeb steeds harder huilen... sta ik daar nog nadruipend mn zoontje te troosten..,zucht
Hier was het ook andersom. Mijn man werd veel sneller wakker omdat ik zo moe was. Dan mopperde hij zachtjes ow novaatje waarom nou.. En als hij haar dan had vastgepakt zag je hem heel lief lachen naar haar. Tijdens de nachtvoedingen waren we meestal samen wakker (niet handig Maarja) ik moest kolven en dan kon hij de fles geven dat was dan wel weer makkelijk. Maar ze sliep hier vrij snel door dus heel lang hebben we er geen "last" van gehad.
Klopt. Wij wisselen af. Wieg staat naast het bed en degene die ernaast ligt heeft dan 'tutjesdienst' . als mijn man dat is, dan slaap ik met oordoppen. Wanneer er ' s nachts gevoed moet worden, dan ben ik degene die zit te zuchten en mompelen. Mijn man haalt baby uit de wieg, geeft hem aan, haalt een kop koffie met plak ontbijtkoek voor me, verschoont baby zodat ik mijn koffie kan drinken, en gaat daarna weer slapen. Ik geef dan nog de andere borst en leg hem terug in de wieg. Communicatie is dan een hartgrondig ooh dankjewel schatje van mij (zodra ik de koffie zie) en een ach ik weet toch hoe moeilijk je wakker wordt van hem. Maar de laatste tijd ga ik er ook weleens alleen uit voor de voeding. Hij is een beetje oververmoeid aan het raken, doordat oudste ook een aantal keer wakker is geworden (en die krijg je dan heel moeilijk weer in slaap). Hij wil dan alleen maar papa.
Hier is het andersom ik word helemaal niet wakker en mijn vriend juist wel Ik heb ook nooit in de gaten dat hij eruit is geweest Ik werd alleen wakker gemaakt als onze zoon de fles wilde omdat dat met zn 2en makkelijker is
Met mij valt 's nachts niet te communiceren . Ik ben altijd een beetje chagrijnig dan door gebrek aan nachtrust (niet tegen mijn kinderen hoor). Manlief moet het dan ontgelden, dus die houdt zich wijselijk stil . Ik doe Finley in de nacht als die wakker wordt en hij Aiden. Aiden slaapt meestal overal dwars doorheen en wordt bijna nooit meer wakker in de nacht gelukkig. Aiden slaapt met een nachtlampje, maar Finley het liefst in het pikkedonker. Ik zie dan wel genoeg, maar mijn vriend ziet slecht in de nacht. Dus die doet het liefst de felste lamp aan met als gevolg een klaarwakker kind. Vandaar dat ik meestal in de nacht eruit ga.
Voor de bevalling maakte ik me echt heel veel zorgen over of mijn man wel wakker zou worden. We hebben een keer 's nachts ruzie gehad omdat ik 3 keer vroeg of hij het gordijn beter wilde dichtdoen. Elke keer zei hij ja en viel weer in slaap. De vierde keer vroeg ik het dus geïrriteerd en toen stond hij op en begon tegen mij te mopperen waarom ik hem zo liep te commanderen... Bleek dus dat ie de eerste drie keer gewoon niks had gehoord en in zijn slaap had gereageerd Eigenlijk had ik het gordijn in die tijd makkelijk zelf kunnen doen, maarja... Lui en het was koud Daar hebben we mannen voor Maar nu met de kleine wordt hij vaak nog eerder wakker dan ik en is het nooit teveel moeite om eruit te gaan. De nachtvoedingen deden we vaak samen; ik het verschonen terwijl mijn man de fles maakt en daarna gaf hij de fles ook.... Fijne taakverdeling, want ik viel vaak in slaap tijdens de fles geven, ik kan mezelf 's nachts alleen wakker houden als ik in beweging blijf
in de kraamtijd samen eruit gegaan, vriend werd toen ook altijd wakker, en anders maakte ik hem wel wakker! haha en daarna heb ik heel lang gedacht dat hij overal doorheen sliep... tot ons zoontje een paar weken terug heel eng lag te hoesten, net of hij stikte toen vloog mn vriend uit bed naar hem toe, hij was dus gewoon wakker gelukkig was er met zoontje niks aan de hand, en wat zei vriendlief, ik hou me altijd maar stil in de nacht jij hebt er minder moeite mee jaja goeie smoes! gelukkig word de kleine man heel zelden wakker s nachts!
Mijn man slaapt er bijna altijd doorheen. En als ik dan eens vraag of hij wil helpen, dan klaagt hij de volgende dag uitgebreid hoe moe hij wel niet is. Terwijl ik sinds half 2012 geen nacht meer heb doorgeslapen. Ook de ochtenden zijn bij ons een ramp. Helaas blijkt ochtendhumeur erfelijk te zijn.:'(
ALS hij al wakker word, staat hij heel sullig in de weg te staan. Dus ik doe het wel zelf. De eerste 10 weken hielp hij wel ivm ks en mijn (tepel) pijn.. Dus hij kan het wel.. Meestal mag ik nog een extra uurtje doezelen en gaat hij met haar naar beneden
Mijn man communiceert weinig s nachts, hij wordt niet wakker van onze jongste terwijl die naast ons bed slaapt. Onze oudste wordt s nachts ook weleens wakker dus ik moet er soms twee keer uit en meneer snurkt gewoon door..
Communiceren, niet echt. Heel soms als ik er voor de zoveelste uit moet ik manlief even aanduw. Met de tweede is het trouwens ook zo dat mijn man er ook vaak uitgaat, dat is eigenlijk sinds ik weer aan het werk ben en soms ook een nacht van huis ben.
Serieus? koffie tijdens de nachtvoedingen? En dan slaap je daarna weer lekker verder? Ik denk dat ik dan naar het plafond zou liggen staren tot de volgende voeding
Hier (gelukkig!!) een horende man In het begin deze we de nachtvoedingen samen. Ik haalde de afgekolfde melk terwijl hij alvast één baby verschoonde. Boven warmde ik de melk op en gaf één baby de fles. Hij verschoonde baby twee en gaf haar melk... Nu ik het zo opschrijf... hoe hebben we dat ooit volgehouden haha Nu slaapt E door, maar N wordt 2-6x per nacht wakker omdat ze probeert te draaien/tijgeren/whatever. Meestal is ze met een speen weer tevreden. Om en om gaan we er uit als N piept 's nachts. 's Ochtends vragen we dan: hoe vaak was jij vannacht? haha
Communicatie? Die is er wel maar in de ochtend is hij alles vergeten. Hij hoort niks van de kinderen. Als ik hem wil porren om een keer uit bed te gaan dan zegt hij ja en doet hij niks. Of hij gaat eruit en dan huilt ze weer en is hij al weer vertrokken. Ik erger me er enorm aan maar het is zo. Heb niet de indruk dat hij het expres doet en ik ben dan jaloers dat hij wel slaapt en ik niet.
Toen er nog nachtvoedingen waren stond ik altijd op. Dat was tot de 9 weken. Daarna deed hij of ik de avondfles tegen 23u en ik weer de fles tegen 5u of 6 u. Ook als hij gewoon wakker werd voor zijn speen stond ik op. Maar nu sinds een 3-tal weken doe ik het nier meer, ben gewoon op, ik stoot hem gewoon wakker. Dat ie het nu ook maar eens doet! Toen ik ervoor alles deed, vond hij het altijd raar dat ik zo moe was. Nu hoop ik dat hij het begrijpt.