Ik vind haar zeker geen slecht mens! Wel vind ik dat ze nu slechte keuzes maakt en niet eerlijk is tegen haar man.
Tsja, ik vind dat dramatisch ja. Ik zou het ook nooit kunnen vergeven als mijn vriend dat doet en krijg graag de mogelijkheid die keuze zelf te kunnen nemen. En tuurlijk, trots zal men er niet op zijn, maar als ze schrijft hoe ge-wel-dig de seks wel niet was, denk ik wel even 'Ehhh, juist..' En tsja, je zet het neer op een openbaar forum, dan kun je dit soort reacties verwachten. Niemand kan voor TS beslissen wat ze moet doen/welke keuze ze moet maken, dus ik weet ook niet zo goed wat voor hulp ze nou verwacht. Al geef ik toe dat het nu wel te ver dreigt te gaan in dit topic. Denk dat een slotje ook wel verstandig is, zijn genoeg reacties, denk ik zo. Wat TS ermee doet is verder aan haar.
Tsja, toevallig ben ik een kindje wat ooit de dupe is geweest van zo'n actie waar ts nu mee bezig is. Dan is het niet gek he, als je opvliegend bent. Maar jij mag best zo'n topic openen hoor.
Dat zijn de juiste feiten ja. Ze heeft de verkeerde keuzes gemaakt en liegt tegen haar man. Slechte mensen moorden, verkrachten en mishandelen andere.
Dankje Ik reageer ook wel erg heftig/bot hoor, mengeling van dingen die ik gezien heb en hormonen, denk ik.
Ze zit met het feit dat ze niet weet wie ze moet kiezen. Niet met de gevoelens haar vriend, die denkt dat ze van hem houdt en dat ze de vrouw is waarmee hij z'n kinderwens probeert te realiseren. Dat vind ik het ergst aan de hele situatie. Puur egoïsme. Ze overweegt ook niet om het niet te vertellen om zijn gevoelens te sparen (hoe belachelijk dat ook zou zijn), maar omdat ze haar eigen hachje wil redden. Denk dat TS een stuk minder van deze reacties had gekregen, als ze een topic had geopend waarin ze schreef dat het haar zo spijt.
Als het één keer was gebeurt; dan had ik een heleboel gedacht, maar niet gereageerd. Als haar post hetzelfde was geweest zoals nu, dan had ik er niets van geloofd als eronder gestaan had dat het haar speet. Als iemand één keer vreemd is gegaan, zichzelf kapot schaamt en het gruwelijk vindt wat hij/zij de ander aan heeft gedaan (of diegene daar nu vanaf weet of niet), dan vind ik het nog steeds niet acceptabel, maar dan kan ik het misschien wel zien als grote fout. Dit vind ik geen fout meer, dit gebeurt expres. Ik heb hier verder niet zoveel over te zeggen. TS gaat haar 'keuze' toch niet af laten hangen van wat anderen hier zeggen. Ik wens vooral de 'vriend' van TS ontzettend veel sterkte en wijsheid toe, want hij is degene die zich, als hij het nieuws ooit te horen krijgt, verschrikkelijk voelt.
Ja tuurlijk. Nu komt het over alsof t haar niet boeid wat haar vriend ervan vind. Als zij er maar goed vanaf komt
Ts als ik dit stukje van je lees, dan geef je toch al zelf antwoord op je vraag. Dan weet je toch wat je te doen staat. En is je minnaar ook verliefd op jou? Hoe gaat hij ermee om dat je naast hem ook nog met je eigen man het bed deelt. Als een man om je geeft, dus meer dan alleen maar se.x met elkaar hebben, dan wilt hij je niet met nog een man delen, lijkt mij althans.
Tjah die verliefdheid en spanning had je denk ik 8 jaar geleden ook met je eigen partner. Nu is het niet spannend meer. Hoe denk je dat je je na 8 jaar voelt met je minnaar? Ben je dan ook niet weer toe aan een nieuwe uitdaging en verliefdheid? E is het dan ook weer te burgerlijk voor je? Zou daar serieus over nadenken.
Dat is ook iets wat ik echt super lastig vind! Mensen kunnen blijven herhalen hoe walgelijk het is wat ik aan het doen ben (JA, dat weet ik en ben ik niet trots op!), maar misschien is dit een misstap geweest waardoor ik alles niet goed meer in perspectief zie? Wie weet slaat mijn twijfel wel nergens op en kan ik beter niet 'zeuren' over keuzes en gras wat bij de buren altijd groener is. Maar aan de andere kant is het ook niet iets wat ik over één nacht ijs is gegaan...
Dit kan ik dus echt helemaal niet begrijpen!!! Ja het kan gebeuren dat je gevoelens krijgt voor een ander en ja het kan misschien ook gebeuren dat je met die gene sex hebt (kan ik me niet voorstellen maar oke) Maar als je zo gezegd 8 jaar een gelukkige relatie hebt en veel van je partner houd, heeft hij het dan niet verdiend dat je eerlijk bent?????????? Ik zou best veel kunnen vergeven, maar 1 ding niet.... en dat is als je tegen mij liegt Een relatie is gebaseerd op vertrouwen (tenminste zo zou het moeten zijn) dan ook nog zo stom zijn om het risico te lopen om nu zwanger te raken... pffff sorry hoor maar ik vind echt niet dat een baby het verdiend heeft om in zo een kut situatie terecht te komen!
Hoe moeilijk het nu ook lijkt.... Stop met je minnaar en steek je tijd in je huidige relatie om dat weer goed te krijgen.... Die ander is het niet waard! Als hij echt zoveel van je houd dan was hij al veel eerder helemaal voor je gegaan! Geloof me, je komt over hem heen en kan jezelf dan wel voor je kop slaan dat je dit hebt gedaan.. Mocht je alsnog niet gelukkig worden in je relatie dan kan je die minnaar alsnog opzoeken maar dan heb je wel alles geprobeerd om deze relatie succesvol te maken.... Nogmaals sterke!
Ik denk dat je het je man eerlijk moet vertellen en dat de keus om verder te gaan met de relatie nu niet meer bij jou ligt, maar bij je partner. Als je hem dit vertelt dan is het duidelijk dat jullie samen aan het werk moeten en gevoelens komen niet zomaar terug. Zoiezo is het eerlijk om hem de keuze te geven en hem die kans te geven. Straks wil hij helemaal niet met jou verder en heb je deze rot gevoelens heel lang. Wat er ook gaat gebeuren er wordt iemand gekwetst en iemand kwetsen kan nooit op een minder erge manier. Beter maar zo snel mogelijk dan is het ook heel snel duidelijk wat er moet gebeuren. Of je nu uit elkaar gaat of samen blijft. Die keuze kan je het beste samen maken.
DIT!! Ik ga niet in detail, maar je verhaal is enorm herkenbaar! Maar geloof me, spijt krijg je!!!!! En echt voor je gaan? Dan hadtie er nu al veel meer voor gedaan!
Ik denk dat je allereerst MET je huidige partner om de tafel moet gaan en gaan praten met hem! Zoek uit wat er scheef zit...en zie jij je toekomst met hem of met je scharrel? Want ook dat is van belang. als jij je over 20 jaar nog met je huidige man ziet zitten zit daar de liefde en is nr 2 puur de spanning. en ook al zeg je dat dit van de laatste tijd is dat t intenser is geworden, toch denk ik dat het de spanning is. Je was jong toen je bij partner kwam en gelijk vastigheid. en dat is saai. Ik ben nu 11 jaar bij mijn man en ook hier is geen roze geur en maneschijn, maar we praten en houden zielsveel van elkaar, maar hebben daarnaast ook onze eigen ding. Ook dat is belangrijk in een relatie en heel eerlijk in het eerste jaar van onze relatie ben ik ook verliefd geweest op iemand anders, althans dat dacht ik. ik heb gepraat met mijn man en toen zijn we even uit elkaar geweest en heb ik gezoend met die ander. MEER niet! En wat miste ik mijn man en hij mij en na heel veel praten en werken aan ons en onze relatie is het allemaal goed gekomen. Alleen is het helaas bij jou niet bij verliefdheid gebleven maar heb je ook veel meer dan dat gedaan en ben je echt vreemd gegaan. en dat terwijl je samen met je partner bezig bent om een wondertje te mogen ontvangen. dat is wel heel erg heftig en ik zou dus om te beginnen niks meer doen met 2 en praten met 1 en wie weet komen jullie al pratende er samen uit wat de oplossing is voor jullie probleem. Het is moeilijk en doodeng maar je partner en ook nr 2 verdienen allebei eerlijkheid en duidelijkheid. zet m op, je hebt al 2 stappen genomen! 1 vreemd gaan en verliefd op een ander 2 het delen hier. nu stap 3 en delen met je partner, praat met hem leg je angsten je twijfels en wat je gedaan hebt neer op tafel. Wie weet komen jullie er samen uit.
Ik vind niet dat je van een misstap kan spreken als je al meerdere keren met hem naar bed bent geweest, maar dat is mijn mening. Verder, zou ik toch een gesprek met je vriend aan gaan, want jullie hebben op dit moment geen goeie basis in jullie relatie, laat staan een basis om een kindje samen te krijgen. Hoe moeilijk en pijnlijk het ook is, je moet en zal de confrontatie aan moeten gaan met je vriend. Ik kan je geen tip geven van hoe,wat en wanneer, want zoiets valt niet op n "goed" moment te vertellen. Maar doe het alstublieft zo snel mogelijk, je houd je vriend op dit moment aan het lijntje en in de waan dat alles koek en ei is.