hallo, ik heb een hele leuke site gemaakt op www.babysite.nl. Nu wil ik graag een muziekje er onder zetten, maar dan moet ik muziek van een webpagina als link gebruiken? Heeft iemand een idee hoe ik vanaf de pc een muziekje op de site kan zetten?
Je kunt gewoon de link van die pagina erop zetten inderdaad. Het duurt soms wel lang voordat het muziekje dan gaat werken, bij mij duurde het echt twee weken ofzo!
bij mij duurde het ook iets van een week... maar toen ik het de 2e keer verandere (ik had tijdens de zwangerschap marco borsato) deed hij het wel direct
you tube nummers kunnen er ook op. Verder heb je als je bij www.beebiesite.nl bent staat er boven in beeld forum Als je daarop drukt kan je bij de vraagbaak heel veel vragen en antwoorden vinden en zoo ook een hele ljst met nummers. Het nummer staat er hier altijd gelijk op.! Ook staan daar nog leuke andere dingen om je site op te fleuren. Succes
Hey dank jullie wel! Ik ga eens even kijken. Wel jammer dat je geen nummer vanaf de pc dus er op kunt zetten?