Ik heb ook geen idee wat het precies inhoudt hoor, maar wist je dat er een speciaal hoekje voor pendelen is? Je moet daarvoor helemaal naar onderen scrollen. Hier heb je een link waarin wordt uitgelegd wat het inhoudt. Heb je dr wat aan? http://www.zwangerschapspagina.nl/pendelen/340308-werkt-pendel-forum-wie-pendelen-op-zwangerschapspagina-nl.html
Inderdaad in dat 'hoekje' melden pendelaars zich. Op bepaalde momenten berichten zij dat je je kan aanmelden voor een pendel. Ik heb destijds laten pendelen welke maand ik zwanger zou raken en wat het geslacht zou zijn. De maand klopt! Ben nu benieuwd of het geslacht ook gaat kloppen Je moet dan (in de aangegeven tijd) een pb sturen naar de pendelaar meestal met je volledige naam, geboortedatum en je vraag. Binnen een paar dagen krijg je bericht terug.
Prins, Weet jij dan waarom het binnen die aangegeven tijd moet gebeuren? Zoals ik al zei: ik weet dr niks van, ik wist alleen 't hoekje' te vinden
Omdat de mensen die gratis voor de meiden hier pendelen ook nog hun eigen leven hebben. Krijgen ze de aanvragen 24 upd binnen dan lopen ze compleet over.
omdat ze anders zoveel aanmeldingen krijgen gedurende de hele dag, dat ze het hebben afgebakerd. Zo krijgen ze een x aantal aanvragen binnen, binnen een paar uur en hebben ze een paar dagen de tijd om ze te beantwoorden. Er zou nogal wat tijd/energie inzitten, maar het fijne weet ik er ook niet van Edit: makkelijkst is, als je een pendel wilt om je te abonneren op een onderwerp daar, dan krijg je bericht wanneer er gependeld gaat worden.