Weet niet wie het ooit schreef, maar ik heb gister ook KPN gebeld en er zes maanden tien euro korting afgeluld bedankt!!
Ja heel stil hier . Wij hebben ons huis verkocht donderdag ! Volgende week word het voorlopige koopcontract getekend . Zo blij, we krijgen 6000 onder de vraagprijs. Alleen onze nieuwe hypotheek is nog niet geregeld . Groot stress punt. Je moet een overlijdensrisico verzekering afsluiten en door mijn hoge bloeddruk moet ik gegevens van de huisarts opsturen. Alleen werkt de huisarts niet mee . Nu is het wel gefaxt maar hoor ik niks van de verzekeraar. Maandag maar weer bellen. We hebben de periode al verlengd om alles te regelen. Dus ik loop veel te stressen.
Wat rot dat t niet loopt met die gegevens Vlinder. Hoop echt dat het snel rond is. Geeft veel stress zulke dingen... Hier gaat het prima. Wel echt veel dingen aan moeten schaffen maar gelukkig kon dat ook en was er geld voor. En zelfs nog een lekker bedrag kunnen sparen. Nu wel weer even schipperen met het geld de rest van de maand, maar dat is zo anders als je weet dat er op de spaarrekening ook een klein buffertje staat dan als die leeg is. Het is nu weer sport ipv overleven zeg maar.
Met ons gaat het goed hier. Mijn vriend en ik zijn ons eigen webshop begonnen. Het is een dure maand, aangezien we spullen moeten aanschaffen. Ik print en druk voortaan eigen shirtjes voor kids en hij print en drukt ze voor volwassen. Ik voel mij stukken beter ondanks de hypo blabla. Ik ben benieuwd wat hij volgend maand gaat zeggen de huisarts.
Kan niet bewerken, maar hoe gaat het zelf met jullie? @Triangel hoe vind je je nieuwe baan? Heb je het naar je zin? @vlinder12345 spannend dat de huis is verkocht. Hopelijk is het snel met de hypotheek geregeld. Niet zo stressen. Het komt allemaal goed. @Elena22 hoe gaat het inmiddels met je moeder??
@lievemandie Lief dat het vraagt! Gaat slecht met mijn moeder. Na de tweede operatie voor de lymfeklierkanker is de wond in haar nek gaan ontsteken. Heel ziek van geweest. Antibiotica sloeg niet aan, nu ander soort kuur. Druk moest van de ontsteking af dus nu heeft ze al 1,5 week een drain in haar nek. Allemaal best pittig. Ben er vaak, doe boodschappen, maak eiwitrijke smoothies voor haar herstel, breng medicatie, ga op bezoek in het ziekenhuis etc etc.
Stil hier inderdaad maar ben behoorlijk druk. Met mijn moeder, met de jongens etc. Nog een paar drukke dagen en dan hoop ik lekker te gaan bijkomen. Heb in november en december steeds om de week een vakantiedag opgenomen (die week werk ik dan maar twee dagen steeds) om echt even bij te komen. Financieel nog even zwaar hier. Vorige maand hadden we nog maar 83 cent over en deze maand is het ook krap. Moeten alles weer even op de rails krijgen. Denk dat dat komt zodra er wat rust is in mijn hoofd.
Oei 0,83€ Heb je ergens nog wat spaargeld aan de kant? Ben slecht in namen onthouden maar.... Wat super dat je huis snel verkocht is! Hoop dat je nieuwe hypotheek snel rond is. Probeer veel druk op je verzekeraar te leggen, bellen, mailen en brieven! Hier heb ik van afgelopen maand de uitgaves uitgerekend. OH MY GOD ! We hebben meer al 2.000€ gespendeerd! 700€ huur 100€ gas elektra 150€ kinderopvang 100€ container 299€ wasmachine 160€ UIT ETEN 280 boodschappen... Excl verzorging, nieuwe schoenen, kleine spulletjes... wat was ik ervan geschrokken! Nu proberen we bewust extra zuinig boodschappen doen en koken.. hoop dat oktober een betere maand word... alhoewel er een verjaardag van mijn man over 2 weekenden gepland staat... aaiii aii aiiii
@LolaBloem Dat was vorige maand hoor! Nu iets ruimer maar alsnog opletten. Moeten nu echt geen rare dingen gebeuren. Komt wel weer goed!
Herken het wel. Wij maken het ook vaak genoeg mee en weten dan heel goed erboven op te komen. Feitelijk, kunnen we écht wel zuinig leven. Maar omdat we veel hebben geven we ook veel uit. Heel stom. Nu heb ik een budgetlijst, misschien heb je er ook wat aan, via internet besteld. En daar zet ik alle inkomsten en uitgaves via Excel. Super handig, je krijgt een goed overzicht van wat er met je geld gebeurd. Ik wou maar dat ik het eerder gedaan had! Ook heb ik via youtube verschillende €3 challenges bekeken. Dan laten ze zien hoe je voor €3,- een maaltijd kan bereiden. Soms kan het wel voor 4 persoon dienen. Ideaal! Vandaag ook maar is wat geprobeerd en dit was het resultaat. 1 rode paprika €0,25 1 groene paprika €0,25 1 ui €0,15 350 gram kipfilet €1,40 (€4 p/kilo) 1 pak basmati rijst €0,85 ( je hebt ook goedkoper rijst) 2 eieren 0,40 Komkommer €0,49 Voor €3,79 kunnen vandaag 2 mensen van eten en morgen als lunch voor werk. Misschien kunnen we elkaar zo een beetje inspireren door goedkoop en lekker te eten.
Sterkte met alles lieve @Elena22 zo heftig wat jullie meemaken. @LolaBloem ziet er lekker uit. Ik eet vanavond pasta met champignons en champignonsroomsaus. Is ook erg lekker. Hier gaat het verder lekker, snel wat dingen op marktplaats gezet en alles inmiddels gereserveerd. Zo wordt er vanavond als het goed is een autostoel opgehaald voor 50 euro. En zaterdag een buggy voor 35. Zo net een voetenzak voor 5 euro gekocht en gisteren dezelfde, ook voor 5 euro, we hadden er twee natuurlijk. Dus dat loopt even lekker.
Ohhh heeeerlijk! Zou je het receptje willen delen? En misschien ook een foto? Wij eten vandaag aardappelen, bloemkool met kaassaus en vissticks met een sausje erin. Aardappelen waren in de aanbieding 10kg voor €5,- (0,50) 1kg ongeveer Diepvries bloemkool gebruiken we de helft prijs per zak €0,89 (0,45) Visjes €1,89 voor 6 stuks (0,95) we eten 3 stuks kaassaus €1,59 voor 3 zakjes (0,53) melk (voor de kaassaus) 1/4 €0,87 (0,22) totaal voor 2,65 om precies te zijn En het is lekker
Hier ook erg druk en genoeg andere dingen aan mijn hoofd die even alle ruimte in beslag nemen. Ik ben dus ook niet heel druk bezig met besparen. @LolaBloem best weinig groenten voor twee personen maar klinkt wel lekker! Ik probeer toch altijd voor ons vijven minimaal een kilo groentes te eten. @Elena22 na heel veel sterkte met je moeder. Heftige tijd voor jullie allemaal.
hoiii allemaal hier gaat ook alles goed. moet wel erg zuinig aan doen,maar komt wel goed. vanavond komt mijn zus eten,heb net bij de winkel even aardappelschijfjes gehaald,daarbij maak ik kropsla aangevuld met eitje,tomaat,uitje en komkommer en voor allemaal een slavinkje,en de pot appelmoes op tafel niet zo heel duur en toch erg lekker. voor vanavond bij de koffie voor allemaal een lekkere berlinerbol gehaald,ook niet duur bij de lidl. elena hoop dat het snel allemaal beter gaat met je moeder heel veel sterkte!
Hoi, hoe is het hier?? Hier goed . Hypotheek is rond en huis is verkocht . Nu een paar maanden wachten en we kunnen verhuizen.
oh super vlinder12345! inderdaad erg stil hier jammer! ik heb zelf onverwacht 1 dagje vrij ook wel heerlijk even hier in huis vanalles doen,ben al met de hond gaan wandelen,en nu druk aan het kijken voor vacatures ,het uren aantal is iedere keer weer onzeker. heb nu een vacature gezien hier in de buurt met de fiets ong. 20 min. maar om 6 uur beginnenof tot 12 uur s,nachts lopen de ploegendiensten. op zich wel fijn erg kort bij huis,maar zouden jullie zo vroeg of laat alleen nog op de fiets durven? is toch op industrie terrein vrij afgelegen,en in die tijden geen openbaar vervoer.