@bloemetje1 Balen van de kosten van een scooter en een auto he! Hopelijk vindt je een goede oplossing.
wat een superleuke en gezonde traktatie elena! had je de braadketels al gezien bij de wibra in de folder?
kids eten vanavond bij vriendjes,ik heb laatst zo een maaltijd van de aldi meegenomen ben ik lekker snel klaar,is aardappel puree met stooflapje en stoofpeertjes,volgens een vriendin zijn die erg lekker.
@bloemetje1 We eten vooral uit de voorraad en heel basic. Toevallig deze week een niet zo gezond weekje Ma; Pistoletjes met zelfgemarineerde kip (kip gekregen van schoonmoeder), zelfgesneden frietjes uit de Actifry met zelfgemaakte satesaus, rauwkost. Di; Waren laat thuis, had een piep dienst gehad op het werk, was erg moe. Vond nog een doos snacks. Die uit de Actifry met Turks brood uit de oven en smeerseltjes. Woe; Meergranen pasta met zelfgemaakte bolognaise saus met restjes groenten. Do; Vandaag eten we pannenkoeken (gekozen door de jarige ) Morgen ga ik wat boodschappen doen met de toeslagen. Heb nog schnitzels in de vriezer en kipfilet. Qua groenten nog wat paprika's, wortels, 2 avocado's, diepvriesgroenten, uien en zoete aardappel. Even kijken wat ik ga maken. Zal wel weer wat vaker mijn menu posten. Vorige week hadden we vooral veel restjes van de verjaardag, keer andijvie stamppot, man en kinderen hebben bij schoonouders gegeten en ik een keer op mijn werk. Verder weet ik het even niet meer.
@bloemetje1 Ja ik had ze gezien! Hopelijk hebben ze ze zondag nog dat is de eerste mogelijkheid die ik heb om naar de Wibra te gaan. Zit hier niet in de stad dus moet echt naar Amsterdam.
oh wel allemaal lekker ! ia dat fijn een actifry? kunnen de frietjes daar gewoon vers in? of duurt dat heel lang? zag laatst ook bij de action al een actifry.
ja ze zijn echt mooi elena heb ze gisteren nog gezien hier,ook een mooie lichte kleur,hebben ze ook alle andere maten pannen van,als het is wil ik altijd voor je kijken hier en stuur ik hem naar je op geen probleem!
@bloemetje1 Wij hebben al 6 of 7 jaar een Actifry. De originele van Tefal. Ja wij hadden gewoon aardappels geschild, gesneden en gewassen. Droog gedept en toen in de Actifry met wat zonnebloemolie. Duurt ongeveer een half uurtje. Zo ver ik begrijp en heb gezien is een Airfryer iets anders en bijvoorbeeld sneller, geloof dat frietjes daarin maar een kwartiertje moeten.
Balen Bloemetje. Klinkt wel lekker hoor, Elena. Eens wat minder gezond, moet kunnen. Ik ben zojuist vanmorgen naar monkey town geweest. Is toch ook echt een dure grap. entree al 22,50, dan nog eten en tussendoortjes. Alles bij elkaar 39 euro. Tuurlijk, we hadden thuis kunnen eten, maar het is nog wel een stukje rijden en die kinderen zijn natuurlijk hongerig van het spelen..
ja triangel een dagje weg is bijna gewoon niet meer te betalen,als je soms ziet de entree van de efteling b.v.,met 4 pers. had laatst een vriendin van mij gedaan met haar man en kinderen,auto parkeren, frietjes gegeten,ijsje tussendoor,wat te drinken,wat snoepjes waren bijna 200,00 kwijt
@bloemetje1 Was nog wel even gezellig hoor. Neefje was mee en een vriendje en mijn moeder was er. Zijn echte kinderfeestje hebben we vorige week al gevierd.
Ja uitjes zijn echt duur! Gezellig Elena! Hier vandaag een dagje vrij. Moe van mijn avonddienst. Net wat huishouden gedaan, maar valt me tegen. Moeilijk vol te houden! Wou dat we een schoonmaakster hadden . Maarja... Zou ook wel weer de kasten enzo willen aanpakken. Gelukkig gaan we pas over een half jaar verhuizen, denk toch dat het stressen word de laatste week dat we overgaan. Is altijd, zal je net zien.
oh gezellig elena! hier vandaag nog wat boodschapjes gedaan,voor de vrijdagavond altijd wat lekkers voor bij de tv, vandaag goedkope biscuitjes en een zak naturel chips huismerk. nog 1 zak aardappelen voor 1,00 krop sla en een komkommer en snoeptomaatjes. en 1 pak vissticks huismerk,half volkoren brood, totaal vandaag 7,60.
@vlinder12345 Dat gesloopt na een avonddienst herken ik helaas. Wat ik zelf doe als ik weer eens een kast oid wil aanpakken. Op een dag dat mijn man ook vrij is dan let hij voornamelijk op de jongens en ga ik aan de slag. Omdat ik dan vaak lekker kan doorwerken ben ik ook sneller klaar.
Gisteren wat boodschapjes gedaan. Alleen het hoognodige. Bij de Aldi; 10 kg aardappels 2.00 Italiaanse afbakbollen 1.99 Bij de Coop; Bonzo hondenbrokken 2.79 Felix kattenbrokken 2.36 Unox rookworst 2.99 Ibuprofen 1.09 Kattenbak vulling 2.49 Gisteren hebben we boerenkool gegeten met zelfgemaakte hamburgers. Vandaag eten we bij schoonouders. Morgen ga ik opnieuw even plannen ivm ma en di avonddiensten.