mooi lijstje weer elena! coop lijkt me een mooie winkel ligt hier nergens in de buurt,maar zie ik altijd op de reclame. als je de braadketel niet kunt vinden laat je maar wat weten he elena hier lagen er gisteren nog zeker 7!
ARGH!!!! De peuter kreeg net een driftbui slaat mijn telefoon uit mijn handen. Beeldscherm stuk Een nieuw scherm zit er echt niet in. Ben zoooooo boos.
@bloemetje1 Nieuw scherm is 99.95 euro. Heb een Iphone 6S. Als er geen glas uit gaat vallen dan hoop ik het uit te kunnen stellen tot december, dan krijg ik mijn dertiende maand.
erg vervelend ja. hier de dertiende maand ook hard nodig ook voor de kerstcadeautjes deels van te kunnen betalen, ook voor familie.
Hier gebruiken we de dertiende maand voor wat kleine cadeautjes (alleen voor ons eigen gezin en schoonouders), wij hebben een nieuw bed nodig en dan waarschijnlijk mijn telefoon maken als die het zo lang redt.
Ik denk dat ik terug naar bed ga Valt er net een flesje nagellakremover om (was stickerresten aan het verwijderen), gelijk opgeruimd maar alsnog een hele kale plek op tafel. Ga maar even snel opruimen en dan ga ik naar mijn schoonmoeder. Jongens buiten even hun energie kwijt en even uit deze negatieve vibe komen.
Och jeetje, sterkte ermee @Elena22 . Wat een tegenvaller(s)! Hopelijk weet je er nog een leuke dag van te maken, succes ermee. @vlinder12345 , Kleine stapjes, dan komt het goed. Gewoon goed op tijd beginnen met seizoensspullen uitzoeken en die vast in dozen doen bijvoorbeeld. Ik zou echt goed ontspullen en veel weg doen als ik jou was, dat scheelt je zoveel. @bloemetje1 Een goede fiets is wel nodig als je zoveel fietst als jou, hopelijk houd deze het nog even vol tot en met december.
@Elena22 ,kan je je scherm niet declareren bij de verzekering? Als mijn man thuis is kan ik weinig doen. Vaak gaat hij ook ineens alles overhoop halen of heeft veel te vragen over de kinderen. Pffff... @Triangel , ja ik probeer al veel te ontspullen. We laten ook veel achter. Echt een rotdag @Elena22 ! Hier ook hoor, gewerkt maar viel tegen!
jeetje elena wat een pech meid vandaag hoop dat jullie toch nog een fijne en gezellige dag hebben! Ik was nog bij de kruidvat en zag daar mooie oventjes voor 19,99 weet niet of je daar wat aan hebt?
net maar weer even naar de lidl geweest, toiletpapier 2,49 boerentarwe 0,59 naturel beschuit 0,35 scharreleieren 1,19 bio jam frambozen 1,25 croisant 4 keer 1,16 kippen drumsticks 2,49 komkommer 0,39 vampiertanden 0,99 halloweensnoepjes kipfilet voor op brood 0,99 kipfilet voor op brood met jalapeno 0,99 appels 1,25 peren 0,98 bananen 1,37
@bloemetje1 Net lijstje weer! Hier vanochtend naar de Appie geweest. Waren best veel kwijt Bijna 50 euro. Bonnetje is net stuk geraakt tijdens het klussen. Maar hadden oa luiers, billendoekjes. Brood. Voor mij een kant en klare maaltijd (zo'n nieuwe uit de diepvries van Iglo) voor mijn avonddienst morgen. Croissants. Kipgrillworst. Appels. Peren. Limonade. Rest even vergeten Hier vandaag een rustig dagje. Vanochtend het raamfolie in de keuken verwijderd. Wat een klus. Vijf kwartier mee bezig geweest inc lijmresten verwijderen. Vanmiddag lekker relaxen, opruimen, wat was wegwerken. Misschien gaan we nog even naar het tuincentrum zodat de jongens kunnen spelen. Hier is het zulk slecht weer. Wouden eigenlijk appels gaan plukken bij de Olmenhorst (laatste week van de zelfpluk namelijk) maar het weer is te slecht. Vorig jaar hebben we het in de stromende regen gedaan, echt helemaal niks aan dan. Hopelijk volgend weekend beter weer.
oh dan hebben jullie vast en zeker weer een flinke voorraad! welke limonade koop jij altijd elena? en ook weer een hoop lekkere dingen zoals croissants enz. zijn dat die maaltijden wat vaker op de reclame zijn op tv? zien er inderdaad ook erg lekker uit.,heb ze zelf nog niet gehad. ping maaltijd?
@bloemetje1 Ja volgens mij is er weleens reclame van geweest. Deze is het: https://www.ah.nl/producten/product/wi417032/iglo-ping-en-klaar-thaise-curry-met-kipfilet We hadden gisteren nog een bakje kipshoarma mee gehad van mijn schoonouders dus dat gaat man eten met de jongens morgen vandaar dat ik een maaltijd heb. Dinsdag kook ik gewoon in de ochtend. Qua limonade hebben we heel lang Cool Bear gehad maar daar vonden we een nasmaak aan komen de laatste tijd. Heb nog wat spa rood van de verjaardag over en dan vindt ik een scheutje cassis limo erdoor heel lekker. Heb nu die van Raak, maar wij zijn niet zo merken trouw. Heb ik nog minder te besteden dan haal ik ook weleen die van 0.79 cent. Croissants waren lekker voor de lunch met jam en kaas die we nog hadden. Ketel is inderdaad nog gelukt
Oh en uiteindelijk gisteren nog een prima dag gehad Eerst even bij mijn moeder geweest en daarna naar schoonouders. Peuter had niet geslapen, ook niet onderweg in de wagen. Schoonmoeder heeft even opgepast op de jongens en ik heb even een rondje gelopen bij haar winkels, niks gekocht. S'avonds daar gegeten en waren rond half 9 weer thuis. Vandaag is de peuter weer lief, lekker geslapen en gewoon thuis aan het keuvelen. Ook niet meer naar tuincentrum geweest, gewoon lekker thuis.
fijn elena dat jullie toch nog een fijn weekend hebben gehad! ziet er lekker uit die maaltijd,handig voor op het werk. fijn dat je de ketel nog hebt kunnen krijgen,de braadpannen vond ik ook erg fijn uit zien. welke heb je genomen? de donkere of lichte?