Niet echt.. soms een berichtje over de kinderen of praktische dingen over boodschappen of hoelaat hij thuis is etc. Hij heeft een drukke baan en ik eigenlijk een baan waar ik mijn mobiel niet echt mag 'gebruiken'... We zien elkaar savonds wel weer.
Voorheen niet toen ik zelf werkte want mijn mobiel stond uit. Nu ik thuis zit stuur ik hem wel eens een berichtje en krijg er soms ook een terug. Dan zeg ik dat hij maar weer aan het werk moet Nu werkt hij oo kantoor maar voorheen kon hij zijn mobiel niet eens meenemen. Het hangt er dus wel van af. Ik vind het geen probleem als ik niks hoor gedurende de dag. Als hij het maar even laat weten dat hij thuis komt kan ik met eten beginnen
Hier verschilt het per dag soms 1x en soms wel meerdere keren op een dag. Hangt er vanaf hoe druk hij het heeft. Hij kan op zijn werk zijn privé mobiel gewoon bij zich hebben maar zit soms de hele dag in overleg en dan is het wel eens lastig om te smsen. En ik mag niet mijn mobiel op de werkvloer hebben van mijn werkgever tijdens mijn werk. Dus daarom heb ik alleen in de pauze de mogelijkheid om te smsen. En ja dat is niet altijd wanneer hij tijd heeft.
Eigenlijk nooit dat we 'zomaar' even bellen of appen. Vaak alleen maar voor praktische dingen of om iets door te geven.