Ik heb met mijn tweede plasje een testje gedaan. De controlestreep was wat licht van kleur en ik vermoede dat ik waarschijnlijk erg weinig urine had ingedaan. Na 3 minuutjes heb ik er nog wat opnieuw ingedaan en na 5 minuutjes zag ik een heeeel licht streepje,.... Zou dit wel betrouwbaar zijn? Liefs x
Nee is niet betrouwbaar want de test was dus al gebruikt! Hoeveel druppeltjes heb je er eerst ingedaan? Moeten geloof ik 4 druppels in!
Ik zie wel een heel licht streepje, maar zou de test als onbetrouwbaar beschouwen om dat hij niet goed is uitgevoerd. Even een nieuw testje wagen.
Hey Heb net zelfde test gedaan! Het duurde na mijn idee ook erg lang voordat het controle streepje duidelijker werd. D8 ook test mislukt. Bij mij geen streepje Zit ook twee dagen voor nod hoor
Ti's gewoon zo vreemd. Als ik een beetje urine erbij deed, dan werd de controlestreep direct donder en kwam er ook een tweede streepje. Voor 2 dagen voor nod is dit veel te licht naar mijn idee. Toen ik de vorige keer zwanger was had ik 3 dagen voor nod al een positieve digitale. Wanneer test jij opnieuw?
Bij mijn 2de zwangerschap testte ik pas een paar dagen na nod positief ik denk gewoon dat het ervanaf hangt hoeveel of hoe snel je HCG aanmaakt meid!
Volgens mij ligt het idd aan de persoon of aan de zwangerschap. de vorige keer (helaas mk) teste ik voor het eerst 2 dagen na nod en die was heel iets positief. Het streepje kwam pas na 15 minuten dus te laat. paar dagen later wel positief binnen aflees tijd. een week later was het mis. Ik wil het liefst wachten tot zaterdag. Ik weet niet of dat gaat lukken.
Ik heb al een week last van tintelende (.)(.) en ook vaak steekjes in men buik. Ik ben ook sneller moe. Normaal heb ik maar twee dagen voor men ongi pijn in de (.)(.), maar nu is dat al zolang. Heb ook volgens mij de innestelling gevoeld. (Zo'n week geleden) maw,... Ik voel me identiek als toen ik zwanger was. 3 verschillen: - geen positieve test 2d voor nod - veel witte afscheiding (sorry) - gevoelige borsten zijn vandaag wat toegenomen!
Aangezien je tot twee keer toe urine hebt gedruppeld in hetzelfde testje, heb je dus teveelurine gebruikt. Ik zou even wat druppels water, 4 druppels, etbij indoen. Mocht je echt zwanger zijn, dan zou dat streepje wat je ziet, moeten blijven staan. Anders morgenochtend weer even testen, met 4 druppels urine.