Corona en (langdurende) hoofdpijn

Discussie in 'Gezondheid algemeen' gestart door Leanneke, 3 dec 2021.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Leanneke

    Leanneke Actief lid

    2 mrt 2019
    153
    109
    43
    Vrouw
    Wie heeft er nog meer ervaring met langdurige hoofdpijn, nadat je 'hersteld' bent van corona?
    Wat voor soort hoofdpijn is dit en wanneer speelt dit voornamelijk op?
    En/of hoe lang heeft het geduurd voordat je er weer vanaf was?
     
  2. Nellie4

    Nellie4 Fanatiek lid

    25 jan 2017
    4.873
    7.937
    113
    Hoi, wat vervelend dat je deze klachten hebt. Ik vrees dat je aan mij niets hebt, want ik heb geen langdurige klachten. Toen ik Corona had was hoofdpijn wel de enige klacht die ik had, dat was na een kleine week weer over gelukkig. Waar zit jouw hoofdpijn? Bij mij zat het bij mijn ogen.
     
  3. LizMe

    LizMe Fanatiek lid

    7 aug 2016
    3.871
    2.553
    113
    Ik heb dit ook gehad en mijn vriend ook. Bedrijfsarts noemde het hier hoofdpijn omdat je overprikkeld was. Je hersenen hebben het zwaar gehad en daardoor ontstond dit.
    Zo vond ik het ook echt wel, ik was aan het opbouwen op werk en de eerste weken kwam ik daar binnen en kwam die hoofdpijn gelijk opzetten en uiteindelijk ging hier steeds meer tijd tussen zitten.

    Collega die het milder heeft gehad heeft er maar weekje last van gehad ik wel echt maand of 3/4. Mijn vriend maand of 2.
     

Deel Deze Pagina