Corona nieuws deel 7

Discussie in 'Gezondheid algemeen' gestart door Liekje81, 5 jan 2021.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Pinkie88

    Pinkie88 Fanatiek lid

    13 dec 2015
    3.747
    4.267
    113
    Wel vreemd dat ze Britten in dollars gaan uitbetalen :p
     
    Zara75, Luckyme96, Nellie4 en 3 anderen vinden dit leuk.
  2. Neuzeke

    Neuzeke VIP lid

    3 sep 2019
    13.908
    19.090
    113
    Vrouw
    Je quote terug de verkeerde :roflmao:
    Het is een andere juf die je nodig hebt :).
     
  3. siets

    siets Fanatiek lid

    14 sep 2009
    1.235
    1.687
    113
    Leiden
    Haha, goed gespot! Risico van multitasken hè in deze tijd.:roflmao:
     
    Syane vindt dit leuk.
  4. Pinkie88

    Pinkie88 Fanatiek lid

    13 dec 2015
    3.747
    4.267
    113
    Ik met m'n juffen :roflmao: ik pas het zo aan.
     
  5. Vogelinnetje

    Vogelinnetje VIP lid

    3 nov 2009
    7.275
    6.744
    113
    Bizar die bonus. Je zou beter een bonus kunnen geven als iemand een enkelband wilt dragen bij een positieve test en laat zien dat ie de hele tijd thuis is gebleven :D

    Wordt nu bij een PCR-test ook standaard bepaald om welke variant het gaat? Ik weet niet of dat standaard mogelijk is. Als dat wel mogelijk is, dan kun je meer maatwerk instellen per schol/regio. Ook als uit bron- en contactonderzoek is gebleken dat 1 bron voor veel besmettingen heeft geleid, zou je ook een mini-lockdown kunnen instellen. Maar ik denk dat het praktisch niet mogelijk is. Landelijke maatregelen zijn eenvoudiger helaas.
     
  6. juf1987

    juf1987 Fanatiek lid

    30 sep 2014
    1.923
    1.826
    113
    Leerkracht
    België
    Nou ja, maar dit gaat om een lagere school? Bij mijn dochter op school spelen wel alle kinderen van het lager samen (en van het kleuter), dus kleuter en lager wel apart. Geef jij ook les op een lagere school want daar lukt dat niet met klasbubbels, of toch minder dan in het secundair.

    Maar bv. de andere school in de buurt van Antwerpen slechts 2 extra besmettingen (enige verschil is dat daar eerst 2 leerlingen besmet waren) en in Limburg kwam het van de leerkrachten (= eerste aangetoonde positieve test)... Zou dat dan betekenen dat leerlingen onderling toch minder besmettelijk zijn dan de leerkracht?

    In Antwerpen hebben ze onmiddellijk doorgenomen (hele gezin in quarantaine bv. bij 1 kind daar op school) maar daar waren de resultaten dan hoopgevend: minder dan 1 op 100 positief. Dus in Sint-Truiden minder snel doorgepakt bv. gezin op school X (moeder geeft les, zoon zit er) deze in quarantaine, dochter mag gewoon naar (de andere) school, papa mag gaan werken. Zo is het dus gebeurd dat er verschillende scholen nu moeten sluiten.
     
  7. Pinkie88

    Pinkie88 Fanatiek lid

    13 dec 2015
    3.747
    4.267
    113
    Met mijn school bedoelde ik in deze de school van mijn zoontje.

    De bubbels zijn daar niet super strikt, op de speelplaats mag er geloof ik wel samengespeeld worden, maar de leerkrachten houden wel afstand van andere bubbels en schoolse activiteiten worden wel strikt gescheiden gehouden. Mijn zoontje z'n klas werkt bvb wel eens samen met de derde kleuterklas (dat is één bubbel) maar nooit met de eerste kleuterklas.

    Zou kunnen dat kinderen onderling minder besmettelijk zijn, maar er waren nu in Sint Truiden toch ook veel ouders besmet, niet? Dus ze nemen het in elk geval wel mee nr huis.

    Ik vind het toch een beetje verontrustend, kan zo snel gaan he. Vraag me vooral af of er echt heel wat meer besmettingen zijn, of dat er gewoon eerder doorgepakt wordt en dat er door het brede testen veel meer gevallen aan het licht komen.
     
    juf1987 vindt dit leuk.
  8. Aszz

    Aszz Niet meer actief

    https://fitblijvendoenwesamen.nl/

    Voor de mensen die lekker willen blijven sporten! Allerlei gratis online trainingen.
    De booty, abs and core en yoga ( van GXR Basic Fit ) zijn echt ontzettend fijn. En de eerste 2 zijn 20 minuten ofzo. Echt perfect om te combineren.

    Blijf gezond!
     
    Suzy85, BliksemSter, Wenda en 10 anderen vinden dit leuk.
  9. Emsy

    Emsy Fanatiek lid

    29 jan 2015
    1.872
    1.681
    113
    Vrouw
    Zo belangrijk om de pubers niet te vergeten in onze omgeving!
     

    Bijgevoegde bestanden:

    Venelientje en Anouk2005 vinden dit leuk.
  10. Anouk2005

    Anouk2005 VIP lid

    21 mrt 2012
    23.307
    16.705
    113
    dokters-assistente
    De Glazen Stad
    Ja die worden echt wel een beetje vergeten. Volgens mij zijn de meeste echt vergeten dat ze zelf ooit jong zijn geweest.
     
  11. Venelientje

    Venelientje Niet meer actief

    Hier een puber in huis, zeker weten dat die het moeilijk hebben: ze ondergaan alles braaf maar hebben ondertussen steeds minder vertrouwen in de toekomst. Dochter verzuchtte van de week: ik zou niet eens meer weten hoe het voelt als alles gewoon normaal is...
     
    Spectre en Anouk2005 vinden dit leuk.
  12. Mamafiets

    Mamafiets VIP lid

    22 apr 2019
    18.862
    31.450
    113
    Vrouw
    :eek:
    Én dan jezelf aanbieden voor een leuk bedrag om je vrienden te besmetten :|

    Leuke bijverdienste
     
    Vero0504 vindt dit leuk.
  13. ikke84

    ikke84 Fanatiek lid

    28 feb 2010
    3.062
    507
    113
    Het onderzoek gaat de komende weken nog verder. Zo wordt onder meer onderzocht of de Britse variant zich onder kinderen anders gedraagt. Het lijkt er volgens de GGD op dat kinderen hun ouders, broertjes en zusjes hebben besmet.

    Ik dacht eerst shit geen goed nieuws en nog weken onderzoek.

    Maar minister Slob vind het tot nu toe positief.

    Dubbelzinnig artikel
     
  14. Armina

    Armina Niet meer actief

    Dank je wel voor het delen @Aszz !
     
    Aszz vindt dit leuk.
  15. juf1987

    juf1987 Fanatiek lid

    30 sep 2014
    1.923
    1.826
    113
    Leerkracht
    België
    Sowieso dit laatste ook, er zijn heel wat testen uitgevoerd, vandaag weer. Ik ben benieuwd of ze bv plaatselijk alle scholen gaan sluiten... Ik moest alvast onze huisarts doorgeven + laten weten of broertjes/zusjes naar een andere school gaan, ik vermoed dat er dus een regel gaat komen dat broertjes en zusjes van kinderen die in quarantaine zitten (door schoolsluiting) ook thuis moeten blijven...
     
  16. Liekje81

    Liekje81 VIP lid

    6 sep 2013
    20.310
    23.458
    113
    doktersassistente
    Zevenhoven
    5791 nieuwe besmettingen, meer dan gemiddeld
    Tot 10.00 uur vanochtend zijn bij het RIVM 5791 nieuwe coronabesmettingen gemeld, meer dan het weekgemiddelde. Ook zijn er 89 nieuwe doden gemeld. Het gemiddelde aantal doden de afgelopen zeven dagen is 82.

    In de ziekenhuizen nam de bezetting toe. In totaal liggen nu 2358 covidpatiënten in het ziekenhuis, van wie 674 op de IC, meldt het Landelijk Coördinatiecentrum Patiënten Spreiding.

    Er zijn 231 nieuwe coronapatiënten op de verpleegafdelingen van ziekenhuizen opgenomen, gisteren waren het er 226. Op de IC's zijn 31 nieuwe patiënten opgenomen, de meesten lagen al in het ziekenhuis. Gisteren waren dat er 36.

    ---

    Ik vind het toch bijzonder dat de aantallen nu alweer een paar dagen oplopen.
     
  17. Felice

    Felice VIP lid

    22 apr 2009
    7.548
    8.515
    113
    Dat dacht ik ook al ja!
    Zou dit dan toch de invloed van de Britse vaiant zijn, de snellere verspreiding?
     
  18. Anouk2005

    Anouk2005 VIP lid

    21 mrt 2012
    23.307
    16.705
    113
    dokters-assistente
    De Glazen Stad
    Ja is toch ook genoeg sneu. Mijn oudste van 17 jaar zei pas ook al dat die hier gewoon niet tegen kan. Hij zegt dan moet ik weer naar school en dan moet ik weer online lessen volgen, hij wordt er onrustig van. Verder houden ze zich goed maar balen er wel enorm van dat niks meer op de normale manier kan gaan.
     
    Venelientje vindt dit leuk.
  19. Anouk2005

    Anouk2005 VIP lid

    21 mrt 2012
    23.307
    16.705
    113
    dokters-assistente
    De Glazen Stad
    Ik denk dat je toch wel rond deze cijfers blijf cirkelen. Bij ons in de praktijk toch best weer wat besmettingen en opnames. Allen 50 plussers en besmet in de zorg. Gisteren was ik ook niet fit, koppijn en spierpijn en het schoot echt even door mijn hoofd. Nu vandaag voel ik me weer goed maar een arts zit nu ziek thuis te wachten op haar uitslag.
     

Deel Deze Pagina