Of een gezin in quarantaine waar ze de bank opzij schuiven en een dansgilmpje wordt opgezet. Ik vind het wel een goed idee. Wat mij betreft komen er ook veel meer preventie en gezondheidverbeteringen in het basispakket. Bijvoorbeeld (gedeeltelijke) vergoeding van sportabbonnement bij indicatie voor overgewicht.
Overigens. Ik heb een aantal pagina's inclusief reacties op mij overgeslagen. Gisteravond is mijn schoonma opgenomen. En ik was even met andere dingen bezig. Nog even geprobeerd te reageren, maar geen zin om echt inhoudelijk dieper op in te gaan. Sorry daarvoor.
Is het onverwacht gebeurd? Ik dacht juist dat het beter ging maar ik kan het mis hebben. Veel sterkte.
Dankje. Vrij onverwacht. Ze voelde zich niet zo lekker. Maar zaterdag echt beroerd geworden. En voor de zekerheid opname gedaan. Geen corona trouwens. Vaccin heeft ze al een paar weken. Maar ja... Dame van 80+. Dat kraakt en piept al langer dan vandaag.
Ja ik herken het wel, hopelijk mag ze snel naar huis! Mijn oma is 95+ en gaat af en toe moeizaam maar ja de leeftijd maakt het ook niet makkelijker.
tja en tóch denk ik dat -áls ze de avondklok erin houden - het openen van de terrassen met de regels - geen extra besmettingen zal opleveren- alleen spreiding van de mensen juist buiten. En dat is niet per definitie slecht. Dus ik hoop wel dat dat doorgaat. Hoewel dat wel gedoe oplevert weer voor de belofte aan de avondklok - maarja.. avondklok eraf en verder niets versoepelen zal ook gedoe opleveren denk ik
Zag de rioolcijfers hier ook al keihard oplopen, de laatste keer dat die omhoog sprong was binnen notime de school voor de helft dicht. Wordt er zo sacho van af en toe. Is t gecorrigeerd met <12 nog zo extreem hoog? (zoekt rapport ff)
Eens! Terrassen open i.c.m. avondklok zou denk ik moeten kunnen, zo voorkom je in elk geval dat mensen tot in de kleine uurtjes zich vol laten lopen op het terras.a Las laatst ook een artikel van een gemeente waar ze vorig jaar met Pinksteren (1e PD horeca dicht en 2e PD horeca open) geteld hebben en er op 2e PD meer mensen waren, maar de drukte door de terrassen veel beter gespreid was. Dus in dat opzicht denk ik, moet kunnen!
Sterkte! Hopelijk knapt ze snel op. @besmettingscijfers: ik probeer zo positief te blijven, maar weer paar dagen oploop. Hoe dan? Wordt er moedeloos van.
Die avondklok zal me echt mm reet roesten. Na 9 uur ga ik echt nergens meer heen. Gisteravond voor het eerst 'last' van gehad. Toen schoonma per ambulance naar ziekenhuis gebracht werd en man naar zijn vader ging omdat hij die niet alleen wilde laten zitten. Formuliertje ingevuld en klaar. Snap dat het voor anderen anders is hoor. Terrassen open. Lijkt me heerlijk om weer eens een terrasje te doen. En ook gij voor de ondernemers. Ik vind deze wel dubbel. Enerzijds idd meer spreiding en hopelijk wat meer ruimte in de parken. Anderzijds ook personeel wat de hele dag binnen 1,5 van veel verschillende mensen komt. En ook binnen, waar misschien niet overal afstand gehouden kan worden. Ik heb dus niet zo'n sterkte mening voor of tegen. Ik hoop gewoon dat men een wijs en doordacht besluit kan nemen. En vooral dat de cijfers gaan dalen. Ongeacht wat er wel/niet versoepeld wordt. En ik hoop dat de BSO open mag. Gewoon omdat dat voor zoveel ouders een groot stresspunt is. En het scheelt wellicht ook de nodige risicocontacten met grootouders.
Thanks. Ja die cijfers... Ik snap er ook niks meer van. Ik hoop gewoon dat het in de ziekenhuizen binnenkort wel terug gaat lopen. Dankzij langzaamaan toch steeds meer gevaccineerden.
hoe dan?!...uhm omdat iedereen weer gewoon overal heen gaat (Verkouden of niet). Op bezoek bij andere. Naar het werk, naar school, winkelen, de kerk etc. was net in het lokale park een rondje wandelen, was mega druk bij de speeltuin en de naastgelegen koffie to go tent. Groepen jonge ouders met kinderen, gezellig koffie drinken en bijkletsen. Verderop in het park jongeren hangend bij de skatebaan. Met zn 8en op een bakje van 1,5 meter. Het is allemaal buiten enzo. Maar het zal vast niet meehelpen.
Ja echt erg. Hoor ook straatgenoten dat ze niet meer thuis werken. En hier al tijden niemand meer binnen geweest en amper op bezoek.
Zo werkt t echt niet overal hoor. Wij komen er nauwelijks aan toe en wat we doen aan sport is gesloten. En ja wij gingen onder opvangtijd van de kinderen vaak sporten. Soms waren we rond 14.30 klaar en hadden dus de tijd om dan te gaan sporten. Zit er helaas niet meer in doo We hebben slechte slapers en dus een van de twee in de avond met de kinderen bezig, ander huishouden of werk en weg avond. Er is dinsdag weer een persconferentie. Kijk alle vorige persconferenties maar na na. Vlak ervoor ineens een forse stijging waaronder ze de nieuwe aangekondigde versoepelingen niet door laten gaan.
Als dat het uitgangspunt was van de discussie (die had ik even gemist) ben ik het er inderdaad mee eens. Je bent zelf verantwoordelijk voor je eigen lichaam en (deels) ook gezondheid. De overheid stimuleert daar ook deels wel in en er is veel informatie over gezonde voeding en beweging voor handen. Je moet alleen wel zelf dagelijkse die keuze maken. Maar het zou handig zijn als we weer kunnen sporten
Pff.. Ik wordt helemaal gek van die stijgende cijfers.. Had stiekem wel gehoopt dat er versoepelingen voor binnen zou komen.. Maar zie alles somber in.. Gister te horen gekregen dat onze oudste EINDELIJK!!!! mag afzwemmen... En wij als ouders kunnen dit gewoon niet zien en mee maken...
Wat wil je daarmee zeggen? Dat de cijfers eigenlijk best goed genoeg waren om te versoepelen. Maar dat "ze" dat niet willen (waarom?). En dat ze daarom in de week voorafgaand aan de pesto de cijfers gaan manipuleren?