Wel bijzonder om te lezen, hier de 2 jongste ook ziek met deze klachten, ook allebei oorontsteking, zo sneu. De middelste is nu al 10 dagen ziek en knapt nog steeds niet op
@Anouk2005 hier sinds een week of 2 veel kinderen met deze klachten! Ook keelpijn erbij. Ook hoor ik veel volwassenen over niet helemaal fit zijn en ernstige vermoeidheid. Zelf heb ik pas nog een bronchitis gehad, dat heb ik regelmatig, maar dan niet in de zomer.
Wij gaan naar een vrijstaande villa met privé zwembad in zuid Europa, volgens mij veel veiliger dan een hutje mutje camping in Nederland. En daarbij natuurlijk veel lekkerder weer, lekkerder eten etc.
ik hoor dit ook veel. Ergens heb ik het idee dat alle virussen denken: joe! We hebben lang verstopt gezeten en nu kunnen we weer lekker overspringen nu jullie weer normaler jullie leven gaan leiden..
Heel eerlijk? Ik zou dan gewoon gaan. Hier is nl nog nooit een 2e kind uit de klas besmet geweest na een quarantaine. Die quarantaine is uit voorzorg, en vind dat echt iets anders dan dat je zeker weten contact langer dan 15min binnen de 1,5m hebt gehad met iemand.
Ik lees dit nu heel vaak; dat NL zo duur is. Ik ben toch eens benieuwd, wat betaal je voor een vakantie in het buitenland op een camping dan? Is het echt zoveel duurder? Gewoon een camping dan he, geen CP of Landal, want die prijzen hebben ze letterlijk verdubbeld.
Van campingkosten heb ik geen idee, want ik kampeer nooit. Ik denk dat veel kampeerders ook naar het buitenland willen voor het weer.
Ik ook niet inderdaad. Maar wij zitten in een stacaravan in NL, en ben dus benieuwd wat je daar dan voor betaald in het buitenland?
Ben gewoon eens op Roan.nl gaan kijken, Italie in augustus. Is nog wel wat vrij aan stacaravans. Varierend van 1400 tot 2200 euro voor een week.
Ja ik ook. Hier moesten ze een keer in quarantaine omdat er op de bso een positief kind was, waar ze alleen hadden buitengespeeld. Dat ga ik ook niet meer doen de volgende keer. Al hoop ik dat deze onzinnige regel ook snel verdwijnt.
Hier voor 2,5 week Zweden incl overtocht op campings in chalets en 3 nachten hotel 2750 euro. In NL was ik hetzelfde kwijt voor 10 dagen Landal
We hadden in Kroatië een stacaravan voor 3000 euro. Waren er ook wel goedkoper maar dit was dan een luxe met loungeset op de veranda, airco, vaatwasser.
Wij gaan over een paar dagen naar de camping in Frankrijk. Wij gaan kamperen met onze eigen vouwwagen en mijn broertje gaat mee. Drie volwassenen, 2 kinderen, huur koelkast en dan 2 weken kamperen was 730 euro totaal.
Een stacaravan in Nederland weet ik overigens niet wat dat kost want dat doen we nooit. Als we al in Nederland op vakantie gaan dan is dat in een luxe Landal huisje. Op een camping in Nederland komen we nooit.
Hier 2-3 per klas. Hebben we t maar niet over de BSO daardoor kwam t waarschijnlijk dan ook in 4 klassen tegelijk...De eerste leerling zat uiteraard gewoon in de klas, maar gebruikte ook BSO. Als klap op de vuurpijl kwam er toen ook nog een engels leraar overheen. Gelukkig wel allemaal in dezelfde periode. Was een stille periode op school, de helft van de school zat thuis.