Ja daar zeg je wat. Mijn dochter wil zich nu laten vaccineren omdat ze straks als ze 13 wordt niet meer met vriendinnen naar het zwembad kan. Terwijl ze het eerst nog niet wilde. Is toch wat... Laat ik voorop stellen dat ze het zelf mag beslissen maar ik vind deze reden gewoon niet goed. En dat is precies wat ze willen.
Die zwembaden begrijp ik dan weer wel. Ik ben recent omgekeerd omdat het gewoon veel te vol was. En zo'n vochtige plek waar mensen uren binnen doorbrengen is eerder al aangemerkt als risicofactor. Nog veel meer dan een pretpark buiten bijvoorbeeld. Toen er nog een lockdown was mocht je hier bij veel zwembaden ook niet mee naar binnen. Kind kwam in zwemkleding op slippers en met zo'n joggingpak naar de deur. Daar kon je ze afleveren en weer ophalen. Wellicht dat ze zoiets bedenken voor sommige ouders?
Ik heb gehoord dat de 1,5 meter niet meer zomaar verplicht kan worden. Zou een wet voor aangepast moeten worden. Ik snap ook werkelijk de uitbreiding op de coronapas echt niet. Lijkt me na deze maand wel duidelijk dat die beslist geen zoden aan de dijk zet. Mondkapjes zijn ook niet de beste maatregel. Maak je maar op voor nog meer maatregelen voor de kerst
Ondanks het aandeel wat jongeren hebben in de besmettingen, vind ik gewoon echt dat we als samenleving ons best moeten doen om jongeren meer te gaan ontzien. Dus blijf gewoon van onderwijs af behalve als alle andere opties zijn gebruikt en we het toch niet redden.
Maar tot 25 september kon 1,5 meter wel. Ik verwacht ook niet dat deze maatregelen zoden aan de dijk gaan zetten….
Ja die snap ik niet. Weet iemand dit? Waarom kon de 1,5m voorheen wel maar kan het nu niet opnieuw ingevoerd worden zonder eerst een wetswijziging door te voeren?
Had eerder gehoopt op bezoekers beperking in huis omdat daar de meeste besmettingen plaatsvinden. Of zie ik dit verkeerd?
En best apart, er zijn uitbraken in de zogenaamde “Bible belts” maar daar komt geen Mondkapjesplicht in de kerk, maar bij de kapper wel. Ik snap m niet meer hoor..