Hoop niet dat er ingezet gaat worden op preventie en het vaccineren van kinderen om besmettingen te voorkomen. Hoop eerder dat dit zal zorgen voor groepsimmuniteit .. heeft iemand daar nog iets over gelezen? In Urk werd er eerst gepraat over weinig besmettingen maar loopt nu heel erg op daar..
Tvt wordt niet meegeteld, alleen de cijfers van de GGD. Daarbij las ik laatst dat de test bereidheid bij gebaccineerden hoger ligt.
Als je niet test weet je ook niets en dat is wat ze deden volgens mij. Nu 2g er ws aan komt zullen ze misschien juist wel testen om aan een herstelbewijs te komen. Ik denk dat naast tvt dit ook de reden is van de velen positieve testen.
Ik denk dat het moment van het bij jezelf houden een beetje voorbij is. Er is gewoon nog steeds een groot deel van de mensen dat zich niet aan basismaatregelen houdt. Het zou helpen als iedereen elkaar een beetje motiveert dat wel te doen. Want het gaat echt de verkeerde kant op. Iedere besmetting die zo’n basismaatregel voorkomt is meegenomen.
Dankjewel. Heb Facebook verwijderd op mijn gsm dus hoor minder nu. Hier gaan ze dus dan ook aan 65+ beginnen. Uiteindelijk redelijk snel dan hè.
In dit artikel sommen ze de long covid symptomen op. Sommige symptomen die worden genoemd worden ook vaak genoemd als bijwerkingen van de vaccinatie. Blijkbaar komen die dus in heftige mate ook voor bij long covid. Vooral de mensen ( mannen) onder de 60 jaar. https://www.theguardian.com/society/2021/jul/15/long-covid-has-more-than-200-symptoms-study-finds
Ik heb dat gisteren ergens zitten lezen, maar verder dan dat stuk over Limburg vind ik het nu niet. Maar ik kom het vast straks weer tegen en dan post ik het. Heb alleen zoveel onderzoeken zitten lezen gisteren dat het niet zo 1-2-3 gevonden is.
Ik ken ontzettend veel mensen die sinds ze gevaccineerd zijn, zich niet meer laten testen. Deze mensen rennen gewoon door de supermarkt, want ze zijn toch gevaccineerd? Ik denk JUIST omdat mensen lichtere symptomen hebben juist de keuze maken om sneller 'toch even' bijv. boodschappen te gaan doen omdat ze zich veilig wanen. Dan kun je wel minder symptomen hebben, deze mensen komen over het algemeen wel nog op feestjes, in restaurants, etc., dus zullen denk ik meer mensen besmetten nu dan ongevaccineerde mensen, alleen komt dit minder tot de oppervlakte door het huidige testbeleid.
Bij bv Janssen ligt de bescherming tegen besmetting nu op 60%, bij AZ tussen de 60 en 80% en Pfizer en Moderna rond de 8p dacht ik. Dus dat is toch nog veel minder. Bij alle vaccins zijn de bescherming tegen ernstige ziekte hoog. Rond de 95%. Tegen IC opname 97%. Echter bij de groep 70 plus, ligt dat maar op 89%.
Grappig hier merk ik juist dat bijna iedereen ze netjes draagt. Ik woon wel een dorp misschien zie je in grote steden dat ze minder gedragen worden geen idee.
Ja, en ik ken veel wappies die helemaal niet aan testen doen, en? Er zijn gewoon onderzoeken over. Dus jouw ervaringen zeggen helemaal niks.
Dacht dat die hoeveelheid virusdeeltjes hetzelfde waren, maar de duir van bemsettelijkheid wel korter.
Op de top van de besmetting zijn ze gelijk, maar bij ongevaccineerden begint het eerder en duurt het langer, wat resulteert in een hogere besmettelijkheid.
Hier ook bijna niemand die er geen draagt. Nog steeds m'n bedenkingen over de werking ervan, zeker met die herbruikbare stoffen kapjes, maarja.