Hoe kom jij op 97%? Als ik kijk op t Coronadashboard is 81 jaar en ouder 89% en 70-80 92%. Dat komt uit op 91% en dus 220.000 70+-ers die niet gevaccineerd zijn. Nu is er enige onderrapportage op volledige vaccinatie, maar niet zoveel.
https://www.nu.nl/tech/6165803/twee-doktersassistenten-aangehouden-om-handel-in-valse-vaccinatiebewijzen.html Iemand hier dacht na over een QR code kopen, dat kan in de huidige tijd dus gewoon bij de huisarts
Was meteen doorgegaan naar de grafiek. Zie nu dat dat percentage per leeftijdsgroep is die prik wil hebben
Maar goed blijft feit dat daar vaccinatiegraad hoog is.. en dat het dan bijzonder is dat aantal ziekenhuisopnames zelfde patroon vertoont als vorig jaar. Van de niet gevaccineerden heeft natuurlijk ook al een behoorlijk aandeel Corona gehad
Het waarom is mij ook niet duidelijk geworden. Wel dat de angst is dat via het vaccinatiepaspoort iedereen onder totale controle staat en dat de overheid dus precies weet waar je geweest bent en wellicht dit gaat koppelen aan toegang tot je bankrekening. Dit zou dan ook ingezet kunnen worden om mensen te dwingen om een nieuw vaccin te halen of om alsnog te vaccineren. Aangezien het in Nederland niet eens mogelijk is om het groene vonkje uit te zetten denk ik dat dit vooralsnog wel meevalt. Ik vraag mij nu wel opeens af of alle politici met een placebo zijn ingeënt.
Haha ik ga me er toch maar eens in verdiepen. Ik denk dat je al snel een goede handel kan hebben. Makkelijk geld verdienen
Tegen. Dat er überhaupt over nagedacht wordt, vind ik al zeer ernstig. Je werk is je bron van inkomsten. Als je zelfs dáár gedwongen wordt een keuze te maken over iets waar je niet zeker over bent, is de hele betekenis van vrije keuze wel weg. Ze weten zelf ook wel dat je werk één van de meest belangrijke dingen in het leven is dus dat mensen dan sneller 'kiezen' (voor zover je het nog een keuze kan noemen) voor vaccineren.. want zonder baan, geen inkomsten. Walgelijk vind ik het. Edit; om terug te komen op bedrijven waar groepen samenwerken.. dat doen ze al bijna 2 jaar (met alle voorzorgsmaatregelen die gelden). Dus om nu ineens met een coronapas te gaan werken is totaal onnodig.
Ja triest. Dat mensen zich zo verlagen tot crimineel gedrag. 0 respect voor zulke mensen. Ik ben ook geen voorstander van de code maar dit vind ik gezien de functie erg laag en dom gedrag. Maar goed...het is nog niet zeker of ze het hebben gedaan. Uiteindelijk ben je in Nederland eerst alleen verdachte tot het tegendeel is bewezen ( gelukkig) Hoop dat het niet waar is.
Ik ben het deels met je eens. De reden dat ik het vroeg is dat er twee bedrijven in mijn buurt zijn waarbij er uitbraken zijn. Zij kunnen nu hun producten niet uitleveren en een van de bedrijven kan vrijwel zeker zijn deuren sluiten. Simpelweg omdat ze in deze maand 75% van de omzet hadden moeten draaien en nu 60% van het personeel thuis zit met klachten van hun besmetting van een maand terug. Ze werkten altijd met afstand, maar in deze tijd kan dat niet omdat het te druk is.
Ja, zeker draait het om geld. Het bedrijf heeft vorig jaar dik verlies gedraaid. Deze klap kunnen ze niet opvangen. Dan zijn straks 273 mensen hun vaste baan kwijt. Dat is toch erg?
Dus verplicht een prik of dagelijks testen? 60% nu nog klachten van een besmetting een maand geleden vind ik vrij overdreven. Hoe weet je dit allemaal? De manager gesproken?
De directeur is de broer van mijn man. Het gaat om mensen uit het buitenland. Ze hebben tegelijk Corona gehad. En twee van hen hebben in het zkh gelegen, kan heel goed zijn dat de rest bang is om weer te komen. Maar ze zijn allemaal ook wel echt te zwaar dus dat zal hen niet geholpen hebben ben ik bang, hoe vervelend ook.
Er vanuit gaande dat het merendeel daar gevaccineerd was, zoals grotendeels in Nederland het geval is, is het de vraag of een coronapas dit had voorkomen. Het kan toch ook niet zo zijn dat bijvoorbeeld 1 niet gevaccineerde persoon de hele boel zo snel besmet heeft? Of stel dat de werkpopulatie heel anders is en het merendeel niet gevaccineerd is, dan wordt het weer een ander verhaal. En dan nog steeds zou je kunnen zeggen: val eens af (tegen mensen met overgewicht). Tegen mensen die onderliggende ziektes hebben kan je niet zoveel beginnen
Oké duidelijk. Ik vind alsnog dat het altijd een vrije keuze moet blijven. Mensen onder dwang zetten zich te vaccineren zodat er geen omzet verloren gaat vind ik geen goede reden. Misschien dat een deel al wel gevaccineerd was? Ze hebben in ieder geval antistoffen opgebouwd nu.... en wat heeft de baas zelf gedaan om besmettingen te voorkomen? Enkel een prik is wel heel makkelijk gedacht.
Ze zijn allemaal niet gevaccineerd, dat mag niet van het geloof. En sterker nog: waarschijnlijk zijn ze besmet door een gevaccineerde. Want die testte het eerst positief. Maar de gevaccineerde had alleen een soort flauw griepje of verkoudheid, de ongevaccineerden waren echt ziek en uitgeschakeld voor 2-3 weken. Ik vind het een lastig verhaal. Ook omdat het zo dichtbij is, merk ik. Vandaar dat ik benieuwd was naar jullie meningen.