Mijn dochtertje is nu 5 maanden en moet morgen naar de KA. ik denk dat ze nu rond de 57cm zit en 4300 gram.ik blijf dit weinig vinden en mensen om me heen die Skye een tijd niet gezien hebben zeggen dan van hey die blijft klein die groeit precies niet. aan haar kleren merk ik natuurlijk dat ze groeit. ze heeft nu een maat 56. en als ik de curve bekijk die de KA altijd invult volgt ze mooi haar eigen lijn en begint ze zelfs op de onderste lijn te komen van kindjes van 3 maand (gecorrigeerd dan wel). ze is geboren bij 35 cm en 900 gram. Maak ik me nu voor niets zorgen of is ze echt wel aan de kleine kant? ben zelf ook maar 1.52 m en men vriend is dan weer 1.80 m.
Nou, ik vind dat ze al behoorlijk gegroeid is in die paar maanden tijd! ze groeit goed in haar eigen lijntje. Dan moet je je geen zorgen maken. Ja, ze is klein, maar dat is niet raar! Ze heeft een veel grotere inhaalslag moeten maken dan een 40 weken baby van 7 pond he. Even ter vergelijking, mijn zoontje is geboren met 30+3 en woog 1575 gram. Hij is nu 7,5 maand en 5800 gram. Met 5 maanden zat hij rond de 4600 gram. Maatje 56 past nog steeds . Hij is lang, 64 cm en dun. Maatje 62 past ook, maar is vaak te breed. Ik zou je er dus geen zorgen om maken! Hoe doet ze het verder? Drinkt ze goed, slaapt ze goed, is ze vrolijk? Zo ja, dan is dat veel belangrijker! Liever een klein tevreden kindje dan een grote ongelukkige .
dankjewel voor je reactie. ben al heel blij om dit te horen. omdat ze maar 600 gram per maand nu bijkomt maakte ik mij al grote zorgen terwijl de kinderarts zei dat dit echt wel goed was. ja ze drinkt heel goed. wel nog maar 3 flessen en 1 klein flesje na haar groentepap. maar ze drinkt haar 600 ml per dag dus ik denk dat dit goed is. ze slaapt snachts 10 tot 12 uur door. dus op dat punt heb ik geen klagen en het is een echte lachebek . och ik maak me misschien wel zorgen om niets maar het is toch allemaal anders met een prematuur é met sommige dingen moet je naar haar echte leeftijd zien en met andere dingen dan weer naar haar gecorrigeerde leeftijd.
Als het goed is, kijkt de kinderarts naar de gewone curve en een premature curve. Tegen ons zeiden ze altijd dat ze rond hun 1e verjaardag alleen nog maar naar de gewone kijken. En het gaat er met name om dat ze hun eigen lijn volgen, als die netjes stijgt dan is het goed. Mijn jongens hebben altijd met hun gewicht op de -2 lijn gezeten (nu 13,5 kg bij 3 jaar en 4 maanden). Kinderarts zegt altijd; je kunt het er in niet in duwen hè
Mijn zoontje is met 31,4 weken geboren en was 34 cm en 1050 gram. Vorige week bij ka geweest, hij is nu 6 maanden, 60 cm en 5430 gram. Met 5 maanden was hij 56 cm en 4700 gram. Ka was dik tevreden en jouw dochtertje klinkt ongeveer hetzelfde!
gisteren bij de ka geweest. ze was 55 cm en 4160 gram. ze zit bijna op de onderste lijn. en ze volgt haar eigen curve heel mooi. de kinderarts zei dat ze het echt niet beter kon doen. maak me dus weeral druk om niets
Hallo, ik denk dat elke baby anders groeit hoor. Mijn dochter was geboren met 32w4d. Ze was 40cm en 1396g. Ze is vandaag precies 4 maanden. Ik was afgelopen dinsdag bij de consultatiebuteau en ze was 54cm en woog 5100g.
hier dan flikkerds tegenover die van jullie geboren met 34.5 weken....N. woog 2226 gram en was 42 cm en J. woog 2176 gram en was 44 cm. N. woog afgelopen woensdag 4500 en 56 cm en J. woog 4 weken terug 4500 en 57 cm dus ben benieuwd wat hij nu zal wegen....zitten allebei op de -1 lijn!