O wat is dat naar zeg! Voel me al zo vol en nu ook nog ziek in mijn buik erbij. Darmen rommelen flink, moet vaak naar de wc (geen diarree tot nu toe), misselijk, maagzuur en ook af en toe flinke maagpijn. Voel me er behoorlijk beroerd van. Ik weet even niet zo goed of het nu een virus is of zwangerschapsklachten maar vervelend is het wel! Halve nacht beneden gezeten dus ook vermoeiend. Wilde even klagen Is het voor iemand herkenbaar toevallig zo op het eind?
Hier had ik het de dag voor de inleiding. Had weliswaar ook PE dus daar kon het ook van komen maar je hoort vaker dat je lichaam zichzelf leegt voor de aanstaande bevalling. Spannend
Had inderdaad bij mijn zoontje de dag voor de bevalling ook buikklachten maar stuk minder dan nu volgens mij. Ergens hoop ik het, laat maar komen En ergens wil ik met deze misselijkheid en rotgevoel niet bevallen Plus kan het me niet voorstellen. Zoontje kwam met 40+2 en heb altijd het idee dat de meeste tweede kindjes later komen dan de eerste
Ik heb de nacht voor de bevalling uren lang gespuugd en diarree, Ik kwam echt doodziek in t ziekenhuis aan (vk dacht dat het symptomen van vergiftiging waren) Maar ik bleek gewoon al aan t bevallen te zijn zonder dat ik t door had Had wel vocht infuus nodig om beetje aan te sterken. Na breken van breken van vliezen niet meer gespuugd
Ik heb het ook al een dag of 2. Niet spugen of maagpijn, maar veel naar het toilet en steeds wat misselijk. Ik hoop ook dat het een voorteken is van een naderende bevalling, hoewel ik dat met de vorige 3 niet gehad heb, volgens mij. Hier waren de 2e en 3e juist eerder dan de 1e.
Hm ik voel me er niet beter op worden. Even in bed gelegen maar mijn buik doet flink pijn. Kan de pijn niet plaatsen maar het zijn geen weeën in ieder geval. Ik ga denk ik toch maar even de vk bellen voor overleg. Durf niet zomaar van een virus uit te gaan. Heb geen koorts.
Vk denkt toch aan een buikvirus. Door dat alles ook wat klem zit kan dat extra naar voelen. Mocht ik zieker worden of er komen klachten bij dan moet ik even terug bellen, ook in de nacht. Uitzieken dus.
Verstandig om even de VK te bellen. Je hoort het inderdaad wel vaker dat ze zoiets hebben voordat de bevalling begint. Misschien geldt dat voor jou ook wel. Succes!
Lief dat je het vraagt. Nu zakt het eindelijk wat af. Heb vreselijke maagkramp gehad. Heb zelfs liever weeën Het was bijna niet uit te houden. Verder ook nog misselijk en een rotgevoel in mijn buik erbij. Ben ondanks de misselijkheid meer water gaan drinken en dat helpt. Eindelijk van de maagkramp verlost. Met vlagen nog wel een beroerd gevoel in maag en darmen en mijn buik rommelt aardig. Maar nu is het wel gewoon uit te houden. Hopelijk kan ik vannacht wat slapen.
Ja ze dacht toch aan een buikvirus. Als ik zieker werd dan moest ik bellen. Hoop echt dat het morgen over is. Is echt zo vreselijk om je zo te voelen als je hoogzwanger bent zeg... er is geen plek voor overprikkelde maag en darmen
Het zet nu toch weer op. Meisje is wakker en friemelt door mijn buik heen. Maag en darmen reageren er direct op. Helemaal overprikkeld.
Oww buhh wat balen voor je zeg! Bij mij was het wel een voorbode, de ochtend erna braken mijn vliezen. En het eerste wat ik dacht was; YES! Er zit geen poep meer in mn darmen dus daar hoef ik niet bang voor te zijn met persen haha!! Veel beterschap, hopelijk trekt t weer weg en kan je iig even je slaap inhalen!
Thanks dames! Het gaat gelukkig een heel stuk beter. Van mij mag het nu de voorbode zijn geweest Kan nu wel een bevalling aan Dus kom maar op!
Voel me helemaal niet ziek maar darmen blijven regelmatig rommelen en net opeens diarree. Verder nergens last van. Begin echt te denken dat het een voorteken is. Ik hoop het
Paar uur diarree aanvallen gehad. Met krampen die kwamen en gingen. Ik ging zelfs even twijfelen of het niet toch weeën waren. Maar opeens alles weer over en nu voel ik me weer prima. Zo raar. Echt geen virus in ieder geval. Darmen zijn leeg en niks meer aan het handje.