Het is maar net waar je voor kiest. Ik vind de witte tekst het mooist. Ikzelf zou voor het hele witte gedicht op de foto gaan (nr.2). Dan komt echter het gedicht het mooiste eruit. Als het je om de foto gaat, dan kiezen voor nr. 3 of 4. Je kunt er natuurlijk ook twee maken. 1 zonder tekst - alleen foto, en de ander met de foto en het gedicht. En dan naast elkaar hangen. ik vind het een leuk idee!
Erg mooi, zeker weten erg crea! Ik heb voor zwart gekozen en zou zelf 'mijn baby' veranderen in 'onze baby', vind ik persoonlijk net even mooier.
ik zou voor nimmer 3 of 5 gaan zonder tekst vind ik hem het mooiste of anders met een klein beetje tekst heeeel moooi gedaan groetjes en een goed weekend van patricia
Nr. 4 vind ik het mooist. voor mij hoef er niet zo heel veel tekst bij dat lijd weer af. Een korte tekst is ook duidkelijk en erg mooi.. Zo iets wilde wij ook doen met onze geboorde kaartje maar helaas. een vriend van ons vond het te druk worden :S wel jammer. Maar deze foto voor aan de muur zei je toch? Erg mooi
Nr.2 is het duidelijkst, ik zou voor die gaan. Wel heel erg mooi gedaan trouwens en lekker origineel. Je bent absoluut Crea Bea. Liefs, Duveldraakje
Ik vind het een super idee voor het geboortekaartje! Heel mooi! En dan zou ik de foto op de voorkant doen en de tekst aan de binnenkant.
vind het idee van een gedicht verweven met de afbeelding heel mooi. zou nr twee doen, alleen de tekst kleiner, als die uitvergroot wordt is ie nog steeds leesbaar. en ik zou de letters in een sierlijk handschrift doen, komt wat minder agressief over de foto heen. hoop dat de einduitslag heel mooi wrodt aan de muur! ben benieuwd!
Ik sluit me aan bij Claartje79 en zou proberen de tekst wat laten te vervagen, dat het meer op de achtergrond lijkt.
Ik zou voor een lege foto gaan, en transparant eroverheen met de tekst. Denk ik..... Kan je kiezen of de volledige tekst of de korte, en doet het niet af van de foto. Sla het transparant om en je hebt een mooie foto. Wel een goed idee, van je.
nr 4. Persoonlijk vind ik die tekst wel mooi, de eerste twee hebben teveel tekst (mijn mening maar zoveel mensen zoveel wensen).
Zou absoluut geen schaduwletters of vervagingen bij de randen gebruiken. Dan wordt het (naar mijn menig, maar die vraag je) wel een beetje corny. Komt professioneler over als je niet teveel special-effects gebruikt. Rustiger beeld, meer focus op het plaatje.