Ik teken, schilder, maak sieraden, bewerk foto's, maak websites, digitaal scrapbooken, en ik denk dat met de kleine krummel op komst, als alles goed gaat, dat ik haken weer ga oppakken. Tekenen & schilderen: heb ik m'n hele leven al gedaan, zou niet zonder kunnen denk ik. Ik teken hoofdzakelijk portretten, pinups, bloemen en wat van die schattige meisjes plaatjes (grote ogen enzo, maar geen manga!) Sieraden maken: heb een paar jaar geleden een webwinkeltje hierin gehad, maar nu maak ik zo nu en dan nog wat voor vriendinnen en familie. Risico: je wordt gewoon hebberig van alle kraaltjes, dus moet eerst m'n huidige collectie kralen e.d. maar wat meer opmaken, voordat ik erbij mag kopen haha. Foto's bewerken in Photoshop, grafisch ontwerp, websites: is ook m'n werk, maar vind dit geweldig om te doen, dus ik grijp elke kans aan om dit ook voor anderen te doen haha. Alhoewel ik met websites voor anderen gestopt ben omdat dit de spuigaten uitliep. Dat doe ik nog voor m'n werk en m'n eigen blog e.d. Digitaal scrapbooken: heb een toegepaste vorm gevonden en ontwerp trouwkaarten, verhuiskaarten, kalenders of wat dan ook voor vrienden/familie. Ben nu bezig met een groot fotoboek voor mijn vader, hij wordt 70, en maak een boek van zijn geboorte tot aan nu, met allerlei thema's van zijn interesses erin, en stamboom etc. Haken: een tijd niet gedaan, maar vond het altijd rustgevend, lekker makkelijk filmpje erbij aan en maar haken. TS, ik weet niet waar je woont, maar het eerste weekend van oktober is er volgens mij een creabeurs in Hardenberg. ... even opzoeken... en ja! Crea Weekend Najaar 2011 | Evenementenhal Hardenberg Valt ook samen met de Zwanger & Gezin beurs, kun je een combikaart voor kopen voor een tientje.
@joyce: heb je ff een link voor me? @Josephine: ik woon toevallig vlakbij Hardenberg haha, zal eens kijken op de website!
Ik bak en decoreer ook taarten en cupcakes, maar vind het ook leuk om allerlei nieuwe gerechtjes uit te proberen. Met 12 meiden komen we dan ook ongeveer om de 2 maanden bij elkaar om lekker te proeven van onze nieuwe creaties. Ook ik wil nog zoveel leuks, maar helaas geen tijd.
ik scrapbook (op echt papier) en ik naai kleding voor mn dochter. Maar op dit moment is mijn hobby meer van alles kopen (papier, brads enz voor scrapbooken en patronen voor kleding) dan dat ik er echt iets mee doe.
Ik krijg volgende week een naaimachine dus ik hoop dat dat mijn nieuwe hobby gaat worden! Kan via een kennis een basisles krijgen dus hoop dat ik er dan een beetje mee uit de voeten kan..via internet zijn veel tips en trics te vinden! Verder maak ik graag digitale fotoboeken van mijn kids.
Naaien. Zoooo leuk. Doe het nog niet zo heel lang maar oh wat zijn er een leuke dingen te maken met stof zeg!
Ik zit samen met mijn beste vriendinnetje op een taarten workshop... Je leert spons gebak maken, vulling en daarna verschillende manieren van decoreren...heerlijk tijd voor jezelf en je bepaalt zelf of je de workshop wilt doen... ...ook leuk om thuis de geleerde dingetjes toe te passen op eigen baksels...heerlijk!! En de respons van de familie en vrienden is ook erg leuk...en ik ben best trots als iets super goed gelukt is Veel plezier!! Liefs
Ach jee, ik heb zoveel hobby's gehad! Ik heb een jaar of 8 sieraden gemaakt, hierin ook een webwinkel gehad waarmee ik voornamelijk in Engeland verkocht. Ik kreeg diverse opdrachten van een fanclub van een Engelse band en heb daar het e.e.a. voor ontworpen, dus met zelfgemaakte verzilverde logo's e.d. en verkocht dat via de fanclub. Dat was heel leuk maar na een tijdje werd het meer een fulltime baan dan een hobby. Dus daar toen mee gestopt en alleen nog af en toe iets gemaakt. Nu ligt 't totaal op z'n kont en ik denk erover om m'n hele kralencollectie van de hand te doen, dus als je erover denkt om daarmee te beginnen, laat 't maar weten, ik heb alles voor je om zo te kunnen beginnen! Verder hou ik erg van fotograferen en foto's bewerken, scrapbooking (digitaal en op papier). Dan knap ik ook zo nu en dan nog oude meubeltjes op, heel erg leuk om te doen, maar erg tijdrovend en 't neemt veel ruimte in beslag. En ik speel gitaar, een beetje. Leek me leuk om te leren en 't gaat redelijk. Ik zou er alleen meer tijd voor moeten hebben. Er zijn zoveel leuke hobby's, soms wil ik ook wel weer ergens mee beginnen maar dat kost vaak èn een hoop geld èn heel veel tijd. Dus het blijft meestal bij de oude hobby's.
Ook veel hier, scrapbooken, naaien, borduren, legpuzzels 1000 stukjes, (heerlijk tot rust komen ) bakken, gewoon crea bezig zijn met lapjes en lintjes.
Oja mn poppenhuis staat al jaren in de kast, moet nog steeds mooi gemaakt worden, nu eerst die van mn dochter gedaan, ga binnen kort een plaat maken met kunstgras erop, en een paadje en een vijver, kan ze met de playmobildieren op spelen.
ik scrap digitaal, haak en decoreer cupcakes en taarten. Omdat het juist een aantal verschillende dingen zijn blijft het leuk, maar heb ik wel chronisch tijd te kort
Pixelen, ooit eens een schilderij voor mn ouders gemaakt, en wil nu een foto van onze kleine gaan pixelen.
Ik wou net zeggen dat pixelen niet voorkwam, maar jij was me net voor. Ik doe ook aan pixelen, wel een gepiel maar wel leuk, heb het al een tijd niet meer gedaan het ligt nog steeds in de kast, ik denk dat ik binnenkort het maar is gaat opgraven uit de kast. Ik heb toen ook een keer gekeken om een foto van de kleine te pixelen maar vind het best prijzig Verder vind ik borduren ook wel leuk, nu ik dit topic heb gelezen wil ik dat ook weer gaan oppakken, maarja kan niet alles tegelijk QUOTE=Gravid;10931317]Pixelen, ooit eens een schilderij voor mn ouders gemaakt, en wil nu een foto van onze kleine gaan pixelen.[/QUOTE]
Ik maak regelmatig kleding/spulletjes voor de kinderen, voornamelijk de meiden en ik vind taarten/cupcakes maken en decoreren erg leuk (en lekker!)
Ik maak kleren voor mn dochter. Ook borduur ik graag. Op dit moment heb ik geen project, maar ik wil binnenkort beginnen aan een sprei van patchwork.
Ik teken en vind fotograferen ook leuk Darkelfje on deviantART Naaien en weven is ook wel leuk om te doen en glas in lood werk is ook leuk
Ik schrijf een boek vanaf mijn zwangerschap tot aan haar 1ste levens jaar voor mijn dochtertje met ook allemaal frutsels erin. Ook ben ik fanatiek altijd met photoshop bezig, maar dat moet ook want ik moet up to date blijven voor mijn werk.