Ga er niet speciaal voor kijken. Hoor het wel als hij door gaat naar de finale. Dan kijk ik uiteraard wel 😃 Ik vind het wel een nummer wat echt blijft hangen maar niet na 1x luisteren. Dus ben heel erg benieuwd!
Ja ik kijk en als hij doorgaat zaterdag ook, lekker zeuren en ergeren...en vind het stiekem ook best leuk
De tv staat vanavond wel aan op Songfestival, want ik ben alleen thuis. Mijn man houd er niet van. Maar kijken vanaf de bank doe ik niet. Ik ben van plan om te gaan borduren en zo "kijk" ik dan er naar! Mocht Douwe Bob zaterdag in de finale staan, dan maak ik een deal met mijn man: ik kijk zaterdag naar Songfestival en hij mag op zondag naar de Formule 1 Race kijken.
Er was al een topic http://www.zwangerschapspagina.nl/films-televisie-nieuws/619952-eurovisie-songfestival.html
Jaa ga kijken, verder toch niets boeiendste op tv. En stiekem vind ik het ook wel leuk haha Lekker commentaar geven vanaf de bank 😝