De ontdooiing was op zaterdag en toen ging dat goed , zondags niet , als ze dat zaterdag gezien hadden hadden ze de volgende ontdooit , maar zondags was te kort dag. Hun hebben altijd een ontdooiing van 24 u zeg maar en niet dezelfde dag . Ik zag met een idee maar misschien vinden jullie t niks.. Lijkt het iemand leuk om een privé fb groepje te starten ? ( echt niemand kan wat lezen behalve wij)
Wat fijn dat ze je zo een goed gevoel gegeven heeft. Ik wens je héél veel succes voor de volgende ronde, mijn vingers blijven crossed! FB groepje vind ik goed, ik zit al in zo een groepje van vroeger hier op het forum en is wel fijn Roos, wat naar voor je zeg Dikke knuffel... Hier, iemand een idee wanneer de pregnyl 5000 uit je lichaam is? Ik kon me vanmorgen namelijk niet houden met testen en heb echt wel een duidelijke streep...
wow Kim wat duidelijk ???!!!! Hoeveelste dag na pregnyl ?????? Dames die zin hebben in t fb groepje stuur jullie naam privé en voeg ik jullie toe.
Ik ga altijd af op dit schema: dag 1 = 5000 dag 2 = 2500 dag 3 = 1250 dag 4 = 675 dag 5 = 338 dag 6 = 169 dag 7 = 85 dag 8 = 42,5 dag 9 = 21 Deze is dus van toepassing op de 5000 IE
Pregnyl 5000 is na 10-12 dagen uit je lichaam. Pregnyl 10000 na 12-14 dagen. Dit zijn uiteraard gemiddelden. Bij de een breekt het sneller af dan bij de ander... Ik hoop voor je dat het niet van de pregnyl is.
Wowww Kim dat ziet er hoopvol uit morgenochtend nog maar een testje? Ik heb je een pb gestuurd met mijn naam. Tess, dat is inderdaad wel fijn dat je een meelevend persoon hebt gesproken. Heb je toch net dat extra beetje uitleg gehad. Roosje, balen meid. Hoop dat je ondertussen weer de frisse moed hebt kunnen vinden voor de volgende ronde. Hoe zit dat eigenlijk bij jullie, had begrepen dat je een beetje in tijdsnood zat ivm je leeftijd en de vergoedingen. Krijg je als je straks die leeftijd hebt bereikt de terugplaatsingen nog wel vergoed? Hier begint de pregnyl volgens mij uit mijn lichaam te verdwijnen, heb dan altijd 2 a 3 dagen hoofdpijn, hebben jullie dat ook?
Kim, wat een mooie test! Gefeliciteerd! Roos, gelukkig kan je al vooruit kijken. Blijft heftig, maar vol goede moed op naar de volgende tp. Je lichaam kan t wel. Volgende x blijven ze plakken. Tess, ik ga je mailen voor FB, moet 'm wel een keer up to date maken want miijn profielfoto is mijn zoontje nog met de kerstman op de foto haha.