Hebben jullie bepaalde rituelen of tips om te doen de avond vòòr de IUI? Ik wil in ieder geval zo ontspannen mogelijk de nacht in, dus lekker uitgebreid douchen en vertroetelen, lekker naar rustige muziek luisteren, enz. Ik ben heel benieuwd wat jullie doen!
Ik deed eigenlijk niets speciaals. Ik zorgde er gewoon voor dat ik op tijd naar bed ging omdat de afspraken altijd vroeg in de ochtend vallen. En verder bidden en hopen dat die iui raak mocht zijn en dat er veel goede kwaliteit zaad zal zijn. Ik hoop dat de eerste poging bij jou raak is!
Dat kan natuurlijk ook Vroeg naar bed lijkt mij ook een goed plan haha. Lief, dank je wel, hopen wij ook!
Ik heb aan een presentatie zitten werken voor m'n werk . Niet ideaal denk ik zo, maar dus niks speciaals. Maar als je de kans hebt zou ik in elk geval zorgen dat je goed uitgerust bent. Wanneer heb je de IUI?
ik ben gisteravond bezig geweest met een taart voor vandaag, de woonkamer beetje sintproof gemaakt ooh en begin vd avond hebben we een verjaardag gehad haha... over 3 uurtjes weer iui