Voelde ons kindje sinds gisteren al niet echt meer bewegen. Vanavond dus toch vk gebeld, daar heen voor controle. Alles zag er goed uit, maar toch doorverwezen na ziekenhuis voor Ctg scan. Alles is prima, kindje doet het goed, en het blijkt dat het veel beweegt in me buik, alleen Verneem ik het niet. Ze hebben daar ook niet echt een verklaring voor. Zonet voelde ik het kindje wel beetje bewegen. Wie heeft dat ook of gehad en wat hebben jullie gedaan? Wij zijn 33 week zwanger.
kan het zijn dat je placenta voor ligt? Volgens mij voel je het dan ook minder... die van mij ligt achter waardoor ik de kleine altijd voel tot irritants aan toe soms
Die van mij ligt rechts voor, dus voel het altijd goed aan de linker kant, ook als ik op me zei ging liggen. Kindje ligt ook nog zelfde als eerst.
Het kan ook dat je kindje wat dieper in je bm ligt, ons kindje ligt eigenlijk altijd met zijn billen tegen mijn buikwand aan, maar heel af en toe ben ik um 'kwijt' en ligt hij dieper. Ons ventje is nogal een knuffelkont dus ik hoef gelukkig maar heel even over mijn buik te wrijven en dan voel ik ineens weer een rugje of billetjes.
Ik denk dat het er een beetje vanaf hang hoe je ukkie ligt met handjes en voetjes,dat waren bij mij de dingen die ik het meest voelde. Als het rugje wat meer tegen je buik ligt en het kindje trgen de placenta of je rug trappelt voel je dat misschien niet zo.goed.
Bij mijn 1e zwangerschap voelde ik mijn kindje ook erg weinig. Elke keer als ik een ctg had zag ik dat hij wel veel bewoog maar ikzelf voelde dit vaak niet eens. Placenta lag toen wel aan de voorkant.