Heeft iemand hier ervaring mee? Ik ben al best wat afgevallen maar nu sta ik al een ruime maand stil ondanks dat ik mn stinkende best doe Dus ik ben opzoek naar iets dat me helpt ook die laatste 10 kilo van me af te schudden. Nu las ik internet goede verhalen over biohcg. Hier zitten dus niet de echte hormonen in (want daar zijn wel betere doeleinde voor te verzinnen) maar een nagebootste variant hiervan. Hier doe je een 3 weken kuur mee. Nu vroeg ik me af of iemand er toevallig ervaring mee heeft aangezien zo'n kuur best prijzig is. Alvast bedankt!
Er bestaad geen kuur of pilletjes voor afvallen. Dat is echt je reinste oplichterij. Goede voeding en voldoende beweging. Dat is het beste medicijn! Ga maar eens op Google zoeken of het allemaal écht helpt... Misschien eet je te weinig dat je daarom zo lang stil staat qua gewicht. Dan gaat je lichaam in 'spaarstand', beter kan je iets meer eten en gewoon je beweging blijven doen.
Dat hoort erbij,een periode dat je niet afvalt! Gewoon doorgaan en dan komt het vanzelf weer. Hcg dieten enzo zijn onzin.
Ben het helemaal met bovenstaande eens. AL wat je probeert om af te vallen zul je na de periode moeten missen en dus een eigen ritme zien te vinden. Beter lijkt mij dan ook in je dagelijkse voeding te zien wat je teveel binnenkrijgt en dat weg laten of minderen. Ik spreek veel mensen die af willen vallen en als ze heel eerlijk zijn weten ze zelf ook wel waarom ze er zo uit zien zoals ze doen. Ga bewegen en eet gezond ... en af en toe een koekje kan echt geen kwaad. En eet inderdaad niet te weinig ... ik zelf moet 1700 kl eten anders val ik niet af. Succes