Hallo allemaal, Ik heb gisteren een curretage ondergaan die eigenlijk heel goed verliep, nauwelijks pijn etc! Nu heb ik vannacht koorts gekregen (38,5) en heel heftige kloppende hoofdpijn... ik heb de gyneacoloog gebeld en die vertelde terug te bellen na 3 uur als de koort er dan nog was. Nu had ik al paracetamol genomen en de koort is inmiddels gezakt en komt ook niet echt terug (37,5). Nu gaat de hoofdpijn echter niet weg.... ik wordt er echt helemaal gek van... kloppend en als ik mijn hoofd beweeg wordt het erger. Geen idee waaraan het ligt... Verder geen extra pijn of bloedverlies... : Iemand van jullie toevallig een soortgelijke ervaring?
heb je een narcose gehad of een ruggenprik? Ik heb namelijk veel last gehad van hoofdpijn na de ruggenprik. Ik weet niet of narcose hetzelfde kan veroorzaken. En verder kunnen het natuurlijk ook de spanningen zijn, het is niet niks wat je hebt meegemaakt. Heel veel sterkte. Liefs Hope
Hoi Hope, Gelukkig is de hoofdpijn inmiddels bijna weg, ik denk toch dat het inderdaad van de narcose is gekomen. Ik ben gisteren wel terug geweest in het ziekenhuis omdat ze de koorts niet vertrouwden... ik heb nu antibiotica gekregen... Hopen dat ik het nu echt snel kan afronden... Dank voor je berichtje!
Ik heb ook een curretage gehad, en had ook last van hoofdpijn. Komt van de narcose, het is wel een zooi wat in je lichaam komt! Veel sterkte!