Gaat goed, ben wel steeds vermoeider aan het worden. En ik had direct na de 1e spuit echt enorme drukkende hoofdpijn elke avond maar dat gaat nu ook beter! 2e echo was weer beter! De 5 die er zaten zijn gegroeit tussen de 13 en 15 mm en er zijn er weer 5 bijgekomen van 10/12 mm dus ik zit nu op 10 die mee doen. Maandag weer terug dus dan verwacht ik dat die ook gegroeit zijn en wellicht nog wat erbij. zou mooi zijn zo tussen de 10 en 15 follikels te hebben. Ik zit op rekovelle 9 heb ook enorme kans op overstimulatie dus laagste dosis en was daar wel bang voor, maar blijkt voor nu nog de goede kant op te gaan. Hoe is jouw AMH dan? Want die van mij is 6.85 ook heel hoog ivm de pcos. Ik mag daalijk om 22 uur de 2e spuit erbij gaan zetten de fyremadel om de eisprong te remmen en verder nog gewoon door met stimuleren. Waarschijnlijk woensdag of donderdag dan de punctie Hopelijk snel je mensturatie en kan je ook starten!
Wat spannend! Welke dosis heb jij van Rekovelle? Heb jij ook neusspray? Die krijg ik ook.. wat is AMH? Ik ben nog helemaal niet bekend hiermee Ik krijg dit allemaal: Rekovelle 36 en 72 mcg Fyremadel 0.25 mg Prolutex 25 mg/ml Decaceptyl 0.1 mg Gonasi 5000 Synarel neusspray 200 mcg Ascal 100 mg Geen idee wat wat is en waarom bovenstaande is gekozen… hoop ook dat ik nog een duidelijk schema krijg. Ga jij wel voor je echo’s naar Cuypers & Cuypers?
oh ik heb mijn AMH gevonden! 5.32 en hij mocht max 7.53 zijn op dat moment… geen idee wat het betekent maar ook hoog dan?
Ik spuit maar Rekovelle 9 klikjes. Ivm PCOS en AMH van 6.85. Jouw AMH is ook prima (is je eicel voorraad) Je gaat niet alles nodig hebben uit het pakket, ze geven iig alles mee en dan zal je adhv je echos te horen krijgen wat je moet gaan gebruiken en wanneer. eerst stimuleren met de rekovelle, als je follikels hebt die goed groeien dan geeft de arts aan dat je de fyremadel erbij moet spuiten in de avond. Dit is een remmer die zorgt ervoor dat je eitjes niet gaan springen. En zodra je groen licht Krijgt voor de punctie, dan zal je de gonasi trigger mogen zetten of 2x decapeptyl, die laatste wordt vaak gebruikt als je richting overstimulatie gaat. Ik had maandag de laatste echo waarop er 16 follikels tussen de 12 en 19 mm zaten en nog 10 wat kleinere. Ik moet vanavond 2x decapeptyl spuiten (ivm kans overstimulatie dus ) en vrijdag om 8 uur melden bij c&c voor de punctie... super spannend! Ben echt heel benieuwd wat het gaat opbrengen en begin aardig zenuwachtig te worden Als ik geen overstimulatie heb en embryos dan krijg ik volgende week woensdag de tp!
Echos heb ik trouwens 3 gehad de afgelopen week en heb ik bij Nij Linge in Gorinchem laten maken. Dat ging super makkelijk ook in communicatie naar c&c. En is voor mij maar 30 mij afstand.
Bedankt voor je update! Ik heb elke dag gekeken of je al had gereageerd Ik mag beginnen met Rekovelle morgen, eindelijk! Ik moet 8 eenheden spuiten, dit is dan nog wel minder dan jij toch? Ze heeft echt meermaals gezegd dat ik grote kans heb op overstimulatie maar 5.32 valt dan eigenlijk weer mee? Snap er soms niets van... Woensdag 17 januari om 09.00 eerste follikel echo.. Ben heel erg benieuwd! Merk wel dat ik echt mega opkijk tegen een overstimulatie, wil gewoon zo graag gelijk door kunnen want volgende maand gaan we op vakantie dus dan zitten we gelijk 2 maanden verder... Maar goed, afwachten maar. Op welke cyclusdag heb jij nu de punctie vrijdag? En hoeveel follikel echo's en op welke cyclusdagen heb jij nu gehad? Wat spannend vrijdag!! Fingers en de rest van mijn lijf crossed voor jou. Zou fijn zijn als we allebei gewoon gelijk een terugplaatsing hebben Heb jij nu gewoon nog grote kans op een tp?
Oepsie, zie nu deze pas. Op welke cyclusdagen heb jij ze gehad? Super fijn! Ik laat ze hier in Goes doen, en heb idd ook een formulier. Fijn dat jij het goed hebt ervaren! Dit is voor mij ook maar 13 minuten rijden ipv 3 uur.... Heel fijn dat dat kan!
Haaai, Ja rekovelle 8 is prima hoor. Ik had 9 maar ligt ook aan je lengte en gewicht! En ik ben 1.80 m en 80 kilo. Dus misschien daarom wat meer. Ik dacht echt dat het te weinig was maar dus niet! Ik had 25 follikels die aangeprikt zijn en er zijn maar liefst 17 eicellen gevonden morgen horen we hoeveel bevruchtingen. ik zit tegen overstimulatie aan. Heb van de punctie niks ervaren, echt heerlijk die narcose. Ik vind dat altijd zo fijn... ineens zon raar brandend gevoel door je lijf en dan zak je heerlijk weg haha. Werd wakker in het uitslaaphok! Dikke prima! Ik heb momenteel wel echt veel last van mn buik en enorme druk van onder. Drink 3 liter water en meet mn bloeddruk goed want die is dus aan de lage kant voor mijn doen. Voel me ook een beetje trillerig. Ik mag een tp a.s. woensdag maar echt alleen als ik me goed blijf voelen en uiteraard mits er embryos ontstaan. Ik had op dag 9 een echo, dag 11 en dag 13. Bij mij groeide er elke echo 5 follikels bij. Dag 9 waren het er 5 en dag 11 waren het er 10 en de laatste waren het er 16. Punctie wel laat op dag 18 (25 follikels). Heel veel succes met je injecties zetten! Komt vast goed. Ik geef een update zodra ik meer weet
Wat goed om te horen allemaal! En wat fijn ook dat je een tp mag mits je je goed voelt. Hoop dat je je sowieso goed blijft voelen! Ik ben continu bang voor een dreigende overstimulatie en dat ze gaan zeggen, je zit tegen overstimulatie aan dus helaas.. maar dit geeft mij hoop! En idd, narcose is heeerlijk! Hoor soms ook wel horror verhalen over de punctie dus dit is sowieso top. Weet je hoezo ze dan een late punctie hebben gedaan als je al veel eitjes had? Ik denk dan.. doe de punctie dan eerder zodat je er niet meer stimuleert. Maar ik snap nog niet zo goed hoe het werkt haha! Zo spannend morgen! Fingers crossed.
Omdat de meeste nog niet rijp zijn en nog verder moeten groeien tot boven de 18 mm. Dus had er pas 3 die boven de 18 zaten vandaar. Ik heb net telefoontje gehad en ben toch wel wat teleurgesteld 25 follikels 17 eicellen en hiervan maar 9 geschikt voor ICSI 5 bevruchtingen. Nu moeten ze gaan delen tot dag 5 en ben echt mega bang dat ik niks ga overhouden en ik.dat horrorscenario ga hebben. Zo enorm stom die afvalrace.. Woensdag de verse tp en hopen dat ik niet gebeld ga worden dat het hele feestje niet door gaat
Aaah zo, ik snap hem! Ach jeetje dat snap ik.. dat maakt het extra spannend omdat je van zoveel kwam.. maar 5 is echt al wel iets! Wat zeiden hun erover? Ik hoop zo dat je er in ieder geval 1 hebt en woensdag het feestje gewoon doorgaat. Ik duim heel hard voor jou!!! Hoor je nu niets meer tot woensdag?
Niks erover gezegd gingen er gewoon vanuit dat de tp door gaat haha. Ja klopt wel maar er kan zoveel afvallen nog ben daar wel bang voor. Maar we zien t wel. Als ik niks hoor dan woensdag komen en dan horen we ook hoeveel er buiten de verse eventueel nog ingevroren worden of dat de verse de enige is Voor nu eerst maar lichamelijk aansterken. Pijn valt vandaag al stukken meer mee en heb zelfs n stukje gelopen van en naar het winkelcentrum. Wel flink opgezette buik nog en wat druk van onder. Hopelijk blijft t goed gaan en gaat t morgen weer wat beter! Hoe staat het ervoor bij jou?
Ja ik snap dat je daar bang voor bent… hopen voor het beste! Gelukkig valt de pijn mee, kan me voorstellen dat het helemaal beurs is. Bij mij nog niet zo veel gaande… heb nu voor de 4e dag Rekovelle gespoten en moet woensdag voor de follikel meting. Hoop dat ik dan wat meer weet hoe en wat, nu tast je nog zo in het duister. Ben er wel heel veel mee bezig, zit momenteel ook thuis dus dat helpt ook niet mee.
Spannend! Verwacht nog niet teveel van de 1e echo. Bij mij zaten er toen ik geloof n stuk of 5 van rond de 11 mm. De 2e echo 2 dagen later ineens een stuk meer. Ik ga hard duimen voor jou! Hier gaat het weer wat beter qua pijn en ik kan na 3 dagen zo goed als alles weer. Beetje opgezet nog en beurs maar dat zal nog wel even duren Ik ben echt bang dat ik vandaag of morgen een telefoontje krijg dat er niks over is pffff. Heb wel echt deze dagen na de punctie onderschat zeg. Ik zit zelf ook thuis dus afleiding is dan idd heel lastig. Succes meid!
Ik hoop dat jij nu je terugplaatsing hebt. Heel veel succes Ik heb net de 1e meting gehad, ik heb er rechts 1 van 11, 12, 13 en 14. En links alleen 1 van 11 en 12. Dus nog maar 5 in totaal. Verder waren er nog een aantal van tussen de 9 en 10. Slijmvlies was 8.3 dus volgens mij is dat wel goed? Ben benieuwd… Ben ook heel benieuwd hoe het bij jou is gegaan en hoe je het bij C&C hebt ervaren…
@Parelbaby oooh dat is prima. Zo begon ik ook!!! Ik heb net te terugplaatsing gehad een super kwaliteit 4AA embryo. En ik heb 3 cryos van top kwaliteit. Ben zoooo enorm blij. 4 uit 5 had ik dus echt nirt verwacht. Iig deze 1e ronde incl verse tp zit er op! Heel benieuwd. Voor jou heel veel succes en ik kom zo af en toe ff checken voor n update!
Omg wat goed! Dat is echt een heeeel mooi aantal! En wat spannend nu! Wanneer ga je testen? Pffff zou fijn zijn als het voor ons ook zo verloopt. Ben benieuwd! Welke triggershot had jij gezet? Gonasi of die zonder HCG?
Ik heb net de 2e echo gehad en de punctie staat geplaatst voor as dinsdag, nu heb ik dus een 4 daagse terugplaatsing omdat het anders op zondag valt dus hier baal ik wel een beetje van.. hoop niet dat dat de kansen veel kleiner maakt. Ik moet decapeptyl zetten ipv Gonasi. Waarom weet ik niet..
Ja super blij wanneer ik testdrang krijg hahaha! Zal wel vroeg zijn Decapeptyl 2x ivm overstimulatie. Wel fijn want dan weet kk Spannend! Heel veel succes. Hoeveel follikels zaten er? Decapeptyl geven ze (2x) als er kans is op overstimulatie. Omdat hcg OHSS kan veroorzaken. Neem aan dat er dan redelijk wat klaar zit! Heeeel.veel succes iig en ik duim voor mooie opbrengst.