hey meiden, ik heb gezocht op dit onderwerp maar de vragen zijn allemaal net ff anders.. en ik kon mijn antwoord dus niet vinden, vandaar dit topic Ik vraag me af.. ik heb (waarschijnlijk)volgens FF 30 juli mijn eisprong gehad.. mijn cervixslijm was toen doorzichtig en iets rekbaar.. de dagen daarna iets wateriger.. en nu (10 DPO) lijkt het wel wéér eiwitachtig en heel rekbaar (meer dan 30 juli) is dit herkenbaar?
Het moet echt rekbaar zijn en niet een beetje. Het lijkt er dus op dat je niet correct hebt berekend wanneer je eisprong is, anders had je het slijm niet nu op 10 dpo. Dan zit je in werkelijkheid waarschijnlijk bijna op je eisprong. Dit gebeurt vaker (of je bent onregelmatig, of je eisprong is door omstandigheden zoals weer, gezondheid, stress) uitgesteld.
Ik reageer hier ook maar even, hoef ik niet een nieuw topic te openen. Ik probeer vanaf deze ronde mijn cervix slijm ook te observeren. Had gisteren nog brokkelige/gelige afscheiding (sorry), nu is het troebel/ melkachtig zonder brokkeltjes. Kan ik er dan vanuit gaan dat mijn eisprong steeds dichterbij komt? Kan er iig nog geen lange draden van trekken. Als dit wel het geval is, hoe lang duurt het dan totdat het eitje 'springt'?
Is je afscheiding niet doorzichtig en rekbaar, kun je niets aan je afscheiding aflezen wat betreft hetpunt in je cyclus. Is het dik, rekbaar (echt lang) en doorzichtig, kun je je eisprong verwachten binnen 1 tot enkele dagen.
Ik heb ook wel eens rekbaar slijm voor NOD maar dan is het echt wit/geel achtig en niet zo rekbaar als tijdens ei. Toen ik zwanger was had ik overigens ook heel veel slijm maar echt helderwit (beetje yoghurt achtig qua substantie)
Ik vind het zo moeilijk te omschrijven hoe het eruit ziet... wanneer is het nou vruchtbaar slijm en wanneer niet? Ik denk dat iedereen ook een ander idee heeft bij eiwitachtig... maar goed ik wacht het wel gewoon af.. vind het lastig om nu te kunnen bepalen wanneer mijn NOD is eerlijk gezegd en ben nu onzeker over de datum van mn eisprong omdat ik vandaag ook fikse steken heb gevoelt in mn onderbuik... maar 28 en 29 juli heb ik ook de hele dag last gehad van mn buik.. en toen FF zei dat toen mn eisprong was vond ik het aannemelijk omdat ik dus ook doorzichtig en rekbaar slijm had.. Het is nu meet wit rekbaar en ik heb ook af en toe klontjes (beetje vies praatje hihi)
Meiden hier even een update en nog een vraag! Ik heb wel degelijk mijn eisprong gehad gezien mijn temp.. wat denken jullie wanneer mijn eisprong geweest is? mama apps zegt 3 aug.. en FF zegt 30 juli! benieuwd naar jullie mening want ik heb enorme testdrang ineens... maar wil niet te vroeg testen eigenlijk...