@ Blijevrouw21: Dat ligt eraan op welke manier je betaald, denk ik. Ik heb vandaag een bestelling gedaan en deze via iDeal betaald. Nu is de status van mijn bestelling verzonden. Dus ik verwacht deze morgen of woensdag binnen te hebben. Hoe is het verder met je? Ongi is voorbij nu toch?
Ik had al een berichtje voor deze achtergelaten.. Hihi. Ja ik heb ze ook zojuist via ideal betaald. Met mij gaat het eigenlijk best goed, nog steeds nergens last van (ontpillen ofzo) Niets geen kwaaltjes.. Mijn ongesteldheid was zondag helemaal voorbij, dus zaterdag de laatste dag gehad. Zit nu op dag 11/12 hangt af van de dag waarop ik moest beginnen met tellen. Woensdag begin ik met testen en ben erg benieuwd wanneer ik dan een positieve test in handen zou gaan krijgen. Jij hebt je ongesteldheid er ook weer opzitten? Kun je eindelijk je ei spotten en kijken hoe je lichaam in elkaar zit. Lijkt me erg vervelend als je zooooon enorme wens hebt, en weet dat je dan nog moet wachten, dan duren die maanden echt mega lang! Liefs x
WHOEAAAA!!! GEFELICITEERD!!!!! (voel ik me ietsje minder alleen hahaha...) Geniet ervan meis! Is wist het ook toen ik 3 weken en 3 dagen was... Doe relaxed aan en laat je niet gek maken, dan komt het allemaal goed!
Ben nog steeds van plan om 29 juni mijn laatste pil in te nemen. Alleen wordt ik nog wel vaak overspoelt door twijfels. Ben ik er dan wel aan toe??
@ Blijevrouw21: Had dat bericht nog niet gezien. Hihi.. Ik ben vandaag ongesteld geworden. En ik ben altijd 4 of 5 dagen ongesteld. Ja, wij tellen wel af naar september. Maanden lijken inderdaad erg lang te duren, maar we genieten wel van alles. We hebben nu steeds meer zoiets van 'onze tijd komt wel'. Lekker dat jij nu van je ongi af bent. Ben ook benieuwd of je je ei kan spotten. Wel spannend. @ MayD: Balen dat je je niet zo goed voelt. Komt het door het warme weer van vandaag? Rustig aan meid! @ MissCK: Wat voor twijfels heb je? Of jullie echt een kind willen? Jullie moeten er wel allebei echt achter staan. Het is ook een grote verandering in jullie leven natuurlijk. Maar wel een hele leuke verandering. Je moet er wat voor over hebben in iedergeval. Het is niet niks.
Ik voel me prima hoor Esmee. Warmte valt best mee. Bij ons op het werk was het "maar" 22,5 graden binnen, dus geen last gehad. Bij ons thuis is het binnen 24 graden... valt dus ook mee. Alleen met de hond uitlaten was het wel erg warm... Dat ik me nu iets minder alleen voel heeft ermee te maken dat er nu een zwangere in dit clubje erbij is. (en dat ik dus niet meer de enige ben)hahaha misschien verkeerd gelezen?
Jaa ben er weer, heb het overleeft op het werk haha.. Hebben helaas geen airco nee , ik werk in aanleunwoningen (thuiszorg) en daar wonen de mensen allemaal op zich zelf. Sommige clienten hebben wel airco, maar dan krijg je weer een slag als je steeds naar buiten moet om naar de volgende client te gaan. Maar ja net lekker gedouchd @ Eva: Welkom meid op het forum! Ik ben sinds febr aan het proberen om zwanger te raken, weet hoe het is om te wachten op je ongi of positieve test.. Ik zit op dag 92 in mijn cyclus en nog geen drupje bloed te bekennen op advies van mijn h.a doe ik iedere 4 weken een testje, dit was gisteren maar helaas weer negatief . Ik leef me je mee meid. @ Missck: Dat kun je het beste aan je hart vragen meid of je er aan toe bent.. Volg je hart.. Je kunt altijd stoppen met de pil en voorlopig dan met condoom vrijen. Dan kun je je lichaam alvast de tijd gunnen om te ontpillen, want dat kan best lang duren maar ook weer kort.. Ieder lichaam is anders jammer genoeg.. Het belangrijkste is dat je achter je keuze staat en dat je gelukkig bent @Mayd: Ja het is behoorlijk warm, vooral voor jou als zwangere dame zult het wel goed merken.. Lekker rustig aan doen @Cherry: eeeyy super meid dat je eindelijk een posi ovu hebt gekregen!! Pff klussen met dit weer, maar ja alles voor een goed doel haha En anders met de ventilator/airco haha Fijne avond meiden, ik ga manlief halen xx
@ MayD: Nou ik ben lekker bezig vandaag. Hahaha... Maar je bent nu inderdaad niet meer zo alleen. Ik hoop dat er snel nog veel meer mogen volgen. Zou zo gaaf zijn. Fijn dat je je prima voelt! Je hebt zeker weer bijna een echo?
@ Bianca88: Pfff.... Jij hebt wel zwaar werk zeg met dit weer. Echt erg dat je dan geen airco hebt. Maar na je werk een lekkere douche nemen is heerlijk. Knap je ook echt wel van op. Jij ook een fijne avond meid! Xjes!
@ Bianca88 zo jij hebt dan wel een lange cyclus ! dit is de eerste keer dat ik overtijd ben, voordat ik met de pil begon kon ik altijd de klok gelijk zetten wanneer ik ongi zou moeten worden.. en ik heb al 1 keer een normale bloeding gehad van iets meer dan 2 dagen.. maar ja misschien toch nog ontpillen ! ik ga morgen testen... heb jij altijd zo'n cyclus gehad? en gaat de ha er niet aan doen of? want dat is toch wel erg lang????! jeetje zeg, ik leef erg met jou mee en hoop dat ook jij snel zwanger wordt.. dat hoop ik echt voor iederen hier trouwens !!!
Waar ik aan twijfel weet ik eigenlijk niet haha. Er zijn momenten dat ik helemaal gelukkig ben als ik er alleen al aan denk! Onze relatie is super nu. We doen veel leuke dingen samen, maar ja, dat kan natuurlijk ook met een kind. Mijn man wil heel graag een kind, hij is dan ook bijna 29. Ik ben 23 dus wat jonger, misschien is dat het ook. Het is meer dat ik twijfel of ik het wel aan kan. Of ik wel een goede moeder ben zeg maar. Maar dat gaat allemaal vanzelf denk ik. Misschien is het meer de vrije tijd waar ik moeite mee heb om die te laten varen, alleen doen we nu al niet veel in de vrije tijd. Beetje in de tuin hangen enzo. Maar dat kan dan ook
@ MissCK: Die twijfels of je wel een goede moeder ben heb ik ook, maar denk dat veel meer vrouwen dat hebben. Maar zoals ik het hoor van vriendinnen van mij leer je alles heel snel. Dus dat komt echt wel en gaat vanzelf.
ohw jeej, ik heb net getest, is nu woensdag.. maar was negatief... ik test zaterdag weer... ik zou nu vandaag 6 dage overtijd zijn, maar heb denk ik pas 11 dagen geleden mijn eisprong gevoeld, had krampen in mijn onderbuik, en dacht dat ik ongi zou worden en dat was dus niet zo... het was ook alleen op vrijdag die krampen..
Zo meiden! Bijgelezen,,, 4 pagina's! En allemaal nieuwe meiden erbij! Ik kan t straks niet meer bij houden hoor! Cherry! 3e zwangere! Weet je nog in t hele begin van dit gezellige topic? Ristokatje volgens mij... Hoe is t meid??? Esmee! Jeee ongie! Super.. Hahahaha wat zei je nou? Natte stengel! Haha! Ja dat zeker met dit weertje Lekker samen zweten! MayD! Hoe is t meid? Mooi buikje al? Zo meiden... Ik moet t weer afwachten nu..... Net mn ei gehad en een soort van verdacht bloedje gehad laatst.... Dussss.. Wat kan dat zijn? Innesteling? xx
@ Troel: JAAA, ben zo blij dat ik weer ongi ben geworden. Hihi.. normaal nooit blij met een ongi maar nu wel. Ja, dit is wel heel warm weer om te klussen. Overal zweten en heel je lichaam zeiknat dus ook zijn stengel. Hihi.. Het is voor jou ook super spannend hoor. Ik hoop zo dat je een innesteling hebt gehad. Positief blijven he?! Dat helpt. Wanneer is je NOD?
zooo heb hier al weer een tijd niet gekeken. hier dus 9 dagen overtijd... ja ja maar nog niet getest, heb verder bijna nergens last van. Af en toe wat ongikrampjes... is dat een teken?!?!?!??! Als er van het weekend nog niks gebeurt is dan ga ik maar een testje kopen en wagen! En oh ik lees dat sommige zwanger zijn! LEUK!!!! Gefeliciteerd!
HoiHoi dames. Ik ben weer terug van een heerlijk weekje tenerife heerlijk genoten daar. Ben best vaak misselijk geweest op vakantie dus ik dacht gister doe eens een testje. En wat zag ik een licht streepje ik heb getest met zwanger en kids nu zijn me testjes op denk dat ik vanmiddag even naar de kruidvat rij en daar even een testje ga halen. Ik ben benieuwd.. Groetjes
@ Zonnetje1986: Welkom thuis! Fijn dat je een leuke vakantie gehad hebt! Dus je bent weer goed uitgerust? Of juist niet van het klussen? Wel super spannend zeg dat je een licht streepje had op je zwangerschapstest. Als ik jouw was zou ik er ook nog een paar kopen zodat je zekerheid hebt. Houdt je ons op de hoogte en maak je een foto als je test positief is? Duim voor je!