Ik ben wat breder dus ik zal beiden gebruiken...veters en oma-broeken hahaha. Ligt er maar net aan waar je je t fijnst in voelt. Ladies even een vraagje: Een nichtje van mij kreeg in haar e-mail elke week berichtjes over haar zwangerschaps...hoe het kindje er nu uit zag, allerlei info over symptomen, groei, etc. Weet iemand waar ik me daarvoor kan aanmelden? Lijkt me wel leuk -x-
Ik had me aangemeld bij berichtje uit je buik, erg leuk! En volgens mij bij babytjes.nl ook. Alleen bij die van berichtje uit je buik kwam echt steeds binnen op de dag dat ik weer een week verder was. Morgen zou ik 10 weken zijn, en dus zou ik morgen het berichtje krijgen van 10 weken. En die van babytjes.nl kwam iedere zondag. Dus als je deze week 10 zou zijn, had je afgelopen zondag al een berichtje gehad over 10 weken zeg maar. Ik persoonlijk vond het berichtje uit je buik leuker! Omdat die meteen op de goede dag binnen kwam, en vond ik persoonlijker. Jouw Bieboe gaat dan zelf vertellen hoe het met hem/haar gaat! En op mijn telefoon had/heb ik een app, en op de iPad had/heb ik 2 app's.
@thee: thanks meis. Ik heb berichtje uit je buik geprobeerd, maar kan me nie aanmelden. Zit ook op mn werk, dus is niet echt veilig als je nog nie wil dat iemand het weet Ik probeer t thuis nog eens. Maar is dat niet alleen voor degenen die al meedoen met MvM?
@ CherryBelly en Theeleutje: Ik heb me vorige week ook aangemeld voor berichtje uit je buik en heb ook zwangerschapsboxen aangevraagd. Net nog 2 CB digitale testen met indicator binnen gekregen. Straks een test doen en dan volgende week nog een test doen. Ben benieuwd wat deze nu aan gaat geven.
Ehmm weet ik Eerlijk gezegd niet.... Volgens mij had ik me al aangemeld bij berichtje uit je buik voordat ik de intake van MvM had... En anders even kijken daar waar je weer de blije doos en baby doos kan aanvragen, en het blad wij jonge ouders van ontvangt. Ook leuk: Via de site van babydump kun je een catalogus aanvragen. Krijg je thuisgestuurd, met babysokjes erbij! En je kan de doos van de babydump ophalen, via hun site kan je een bon uitprinten (en bij die catalogus zit ie er ook bij) Blije doos/ baby doos Etos felicitas dozen En als je van het kruidvat een voordeelpasje hebt, kan je online in jouw profiel invullen wanneer je bent uitgeteld, en dan krijg je een tzt een tas met gratis luiers etc kado. En ik had ook nog ergens een zwitsal tas gekregen met zwitsal monstertjes....oh! Dat was van mijn vk, dus daar heb je niet zo veel aan....
De zwanger.nl app heb ik inderdaad ook op m'n iPad! En babysprout is ook erg leuk! Wel alleen voor iPad iPhone denk ik, maar wel echt erg leuk! Ik heb trouwens eergisteren een bloemenbon gekregen van MvM, omdat ik mijn deelname voortijdig heb moeten beeindigen. Erg lief!
@ Theeleutje: Thanks voor de tips. Zoo lief van je. KANJER! Wat lief dat je zo'n bon hebt gekregen. Wat moois voor halen. Ik hoop van harte dat het weer super snel raak mag zijn bij jullie. Wel alweer geklust of niet?
haha ahh.. het klinkt zo luek en lief allemaal.. Heb net toch tests gehaald.. moet het nu nog 5 kwartier uitzingen dan heb ik 2 uur lang niets gedronken.. Maar ik durf niet te testen.. de reden dat ik toch tests heb gehaald was dat ik me zo misselijk voelde, koppijn, lichte krampjes in mijn onderbuik en dat allemaal tegelijk.. Ik zit nu op 11 dpo.. 12LF.. haha omg.. ik ben erg
Hey Lieverds, Ik heb nog niet getest hihi... Ik denk nog steeds dat mijn ongi eraan gaat komen.. voel nog steeds dat gerommel in mijn buik namelijk... haha ben eigenwijs Misschien denk ik er morgenvroeg anders over en doe ik toch een test =P maar weet bjina wel zeker dat hij negatief is. @Brotherbear: Ohh spannend meid, heb je al getest of nog niet?? Ik hoop het zo voor je meis!!!! Ik heb ergens een heel goed gevoel bij jou! Oh wat leuk allemaal die blije dozen etc... ik hou van gratis spulletjes hihi ! Op www.gratiz.nl staan ook regelmatig babyspulletjes die gratis zijn..
@Bianc, ik ken jouw gevoel.. hij is toch negatief.. dus waarom testen.. Daarom twijfel ik nu ook zo. Maar ik voel me zo vaag.. en ook ineens best veel slijmverlies.. sinds zaterdag al lichte krampjes en vandaag dus ineens ook echt niet lekker.. ahh.. ik word gek haha.. jij had ook de 30e je ei toch? Ik wel in ieder geval dus op zich zit er genoeg tijd tussen om al hcg waar te kunnen nemen. Heb nu nog niet getest. veel gedronken vandaag dus ik wacht in ieder geval tot half zes..
Ik had 29 of 30e mijn ei, zijn nu bijna 2 weken verder.. Daarom had ik zaterdag in mijn gedachten om te testen.. Maar bij cher is het ook gelukt voor haar NOD en bij Essie ook.. Heb jij ook van die krampjes onderin je buik? Het is net of ik moet poepen, maar dat hoef ik niet snap je wat ik bedoel? Maar ook weer niet echte ongikrampen, want als ik dat heb is het 100x erger...
Ik herken het totaal.. alsof ze met kleine speldjes in je buik prikken. Je denkt dan inderdaad aandrang te hebben, maar je hebt het niet .. haha.. ja ik ken het.. heel lichtjes.. dus ja..
Ohh haha, nou volgens mij nog nooit maar ooit moet iemand toch de 1e zijn he haha.. Heb bij jou er gewoon een goed gevoel over Hoelaat kun je testen?
haha ik hoop zo dat je gelijk hebt!! Bij jou klinkt het in ieder geval ook positief!! Om half zes heb ik twee uur niets meer gedronken.. dus zodra ik naar het toilet kan na half zes.. hihi