@ Noorus Wat fijn dat je een prettige gyn hebt... dat is zo belangrijk! Vreselijk om weer een miskraam te hebben... ik vond 1 al erg genoeg. Ik hoop dat je het snel een plekje kunt geven, een nieuw kindje zal zich aandienen wanneer hij/zij er klaar voor is.
Ik heb even de gynaecologie gebeld, omdat het vorige keer zo snel ging. Ik word waarschijnlijk vandaag of morgen ongesteld en anders moet ik bellen. Ik ben het dus nog niet. Ik moet op Cyclus Dag3 komen om bloed te prikken, maar ook voor een echo. Ik dacht pas, op cd12. Als er dan niets te zien is, start ik gelijk met clomid. (daar ben ik wel blij om) Mocht cd3 in het weekend vallen, dan moet ik als het op zaterdag valt, vrijdag komen en anders op maandag. Ik voel al wel wat gerommel, dus ik zou verbaasd zijn als het er morgenmiddag nog niet is. Ik heb best lichamelijk gereageerd op die pillen, dus er moet een menstruatie volgen. Maar ik ben nu zo stikchago. Ik heb me in tijden niet zo instabiel gevoeld zeg. Zou je dat van die clomid rommel ook hebben? Zal wel zeker. Ik neem morgen lekker een dagje vrij. Het weer wordt best aardig, dus ik ga maar therapeutisch tuinieren ofzo. En anders opruimen in huis. Dat is hard nodig! Misschien krijg je daar ook wel een opgeruimd hoofd van Nooit gedacht dat ik dit zou denken: "ongi, waar blijf je nou??"
Babke, inmiddels al bloed gespot?!! Ik duim nog steeds voor je!!! Fijn dat je idd dan meteen met clomid mag beginnen, maar eerst die verdomde ongi!!! Ik hoop dat je gauw weer een dikke smile op je gezicht hebt meis! (K) Hier vandaag meteen tattoo laten zeten en helemaal blij mee! Om onze lieve sterretjes voor altijd bij me te hebben voelt heel goed!
Nee ik vond het echt niet zeer doen. Prikt een beetje, meer niet. Vind je het (als niet tattoo-type (wat ik ook totaal niet ben)) toch een beetje mooi!?
Ja ik vind het wel mooi. Ik vind het sowieso nooit echt lelijk hoor. Het is heel knap dat ze het kunnen. Ik hoop alleen dat je later als je gezonde kids hebt, er geen spijt van krijgt. Maar daar gaan we maar niet vanuit
Nee hoor dat zal niet gebeuren Babke, want gezonde kinderen zullen onze sterretjes niet doen vergeten... Onze kids krijgen gewoon ook een mooi plekje erbij!
@ Babke, ooh het PCOS dieet ja. Daar heb ik wel eens over gelezen. Wil mijn man ook op zo'n soort dieet zetten alleen wel moeilijk bij hem, hij lust niet zoveel. Wat eet jij ipv brood? (hij is echt een broodeter) Op die hormonen in de pillen reageer je vaak wel, bij clomid precies hetzelfde. Laten we maar gewoon hopen dat je maar 1 kuur nodig hebt! Wel fijn dat je gauw kunt beginnen ermee. Laat die ongi maar komen. @ Hellen, zie dat je alweer 11 DPO zit, gelukkig doet je lijf het nu wel weer naar behoren. Is er al meer bekend wanneer de operatie zal zijn? @ Noorus, wel fijn dat je het vruchtje nu zelf bent verloren. Vond ik zelf voor verwerking wel fijner dan een curretage. Komende tijd zal nog wel even verdrietig zijn. Ik weet hoe het is na herhaalde miskramen willen jullie een tijdje wachten voor jullie er weer voor gaan? Je tattoo is mooi geworden! Ik wil zelf nog een tatoeage als aandenken voor mijn dochter*. Maar wil het doen nadat ik ben bevallen, ook omdat de plek wat moeilijker is met zwangerschap. Zal iets met een vlinder en bloemetje worden denk ik. @ Sandana.. mooi klein buikje nog hoor! maar goed ik heb dan ook echt een pens al volgende keren gaan zoveel sneller qua buik. Hoe voel jij je verder? Al zenuwen voor de 20 weken echo?
@ Babyengel, dank je! En gaaf dat je ook iets wil doen voor je dochter. Je moet sowieso wachten tot na je bevalling, want je mag niet getattooeerd worden als je zwanger bent... Ja het is nog verdrietig, maar onze kinderwens is er niet minder op geworden, dus eigenlijk willen we er wel weer voor gaan. Daar zijn we wel over uit met elkaar. We gaan er ook vanuit dat het niet meteen raak zal zijn, dus hebben nog even tijd om alles te laten bezinken...
Hehe na 150 dagen een nieuwe kans . Vrijdag bloedprikken en echo. Wat ik trouwens best gek vind op cd3. Dan vloei je nog. Maar goed, hoe eerder hoe beter. Want clomid is vast nodig denk ik. Ik ben gewoon blij dat we misschien weer meetellen in het circus dat zwanger worden heet @ babyengel, lang verhaal voor iedereen. Maar hoe is het nu met jouzelf?
Oh ja ben gekapt met het dieet. Kan maar 1 ding tegelijk dus de focus ligt nu op zwanger worden en normaal functioneren. Al het andere heb ik lager op de prioriteitenlijst gezet. Ik had mezelf zoveel opgelegd. Een studie, werk, dieet, zwanger worden, gelukkig zijn etc etc, ik kom mezelf goed tegen, want je kunt niet overal pieken.
Bab! Je bent ongesteld! Hoe voelt dat nou? Ik wil hier trouwens ovutesten gaan gebruiken. Iemand daar ervaring mee en hoe werkt dat precies? Is het een beetje betrouwbaar?
Ik ben net geweest en ik krijg deze ronde geen clomid. De kralenkrans was nog steeds zichtbaar. Ik moet dag 14 terugkomen en dag 20. Is er dan niets, krijg ik weer primolut. Aan de ene kant baal ik. Alsof ik nog een maand buitenspel sta. Aan de andere kant hoop ik heel hard dat mijn lijf het zelf weer oppakt! Ik ben in de war in ieder geval. Noorus, ik vind clearblue erg fijn. Wijst zichzelf. Plassen als bij een zwangerschapstest. Rondje is negatief en smiley is klussen!
@ noorus Tattoo is mooi geworden, zou ze zelf alleen op een andere plaats en kleiner hebben laten zetten. maar goed ik heb geen tattoo's Qua ovutesten... ik begon steeds als ik mijn vruchtbare slijm kreeg. Als je een 2e streep heb begint het hormoon op te komen, maar voor een echte posi test moet die 2e streep donkerder zijn dan de controlestreep. Alleen miste ik die periode steeds, maar dat is niet belangrijk. Ze zeggen dat je het beste vlak na de middag kunt testen, maar voor mij was het vlak voor de middag waarschijnlijk. Ik had gewoon de goedkoopste, dipsticks, die voldeden prima. @ babyengel Mijn buik wordt echt met de tijd wat strakker boller. Voel sinds afgelopen maandag ook leven, leuk om te voelen! Zenuwen voorde 20 weken echo? Helemaal niet, heb er alleen erg veel zin in! Willen ook weten of het een meid of jongen wordt @ babke veel sterkte... zit nog niet helemaal mee lees ik. @ haptotherapie ivm een onderzoek waar ik aan mee doe, bevallingsbeleving, ben ik uitgeloot op haptotherapie te doen. Zijn 8 bijeenkomsten, gewoon down to earth. Bij de eerste keer kwam er almeteen verdriet van een oud opgelopen trauma qua pijnbeleving naar boven die ik nog moet verwerken. Anders kan dat tijdens de bevalling tegen gaan werken. Zal dus wel goed voor me zijn...
Mijn mannetje heeft gister ook onze kleine gevoeld. We lagen in bed na mijn late dienst en hij had rustig een tijdje zijn hand op mijn buik. En toen was het moment daar... hij was helemaal blij!
He Sandana, kun je eens iets meer vertellen over die haptotherapie. Ben wel benieuwd wat het is. En zo tof dat je de kleine nu allebei gevoeld hebt. Dat lijkt me zo raar. Gisteren op kraamvisite geweest. Vrienden van ons zijn vrijdag papa en mama geworden en ze lag nog in het ziekenhuis na een keizersnede. Maar het was zo leuk. We hebben een veel te grote ballon mee genomen in de vorm van een ooievaar
Jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee we krijgen een kleine MEID!!! Verder ook alles prima in orde, kleine is helemaal nagekeken. @ Babke Deze tekst heb ik even geknipt en geplakt: Haptotherapie houdt zich bezig met al datgene wat gevoelsmatig beleefbaar gemaakt en opgeroepen kan worden. Wat gebeurt er met je als iemand te dichtbij komt, als je mensen te dichtbij laat komen of als mensen op afstand blijven. Welke patronen hanteer je hierbij? Blijf je bijvoorbeeld, als iemand te dichtbij komt, zitten of staan terwijl je liever een eindje zou opschuiven. Haptotherapie bij zwangeren met angst voor de bevalling richt zich op de bewustwording c.q. (her)ontdekking van de eigen vermogens om te voelen en maakt daarbij gebruik van inzichtverlenende gesprekken, vaardigheidsoefeningen en de directe aanraking die het lichaamsbesef activeert en daarmee het zelfbesef. De kern hiervan is het bewustmaken bij de zwangere van haar vermogen om zich te openen (= toelaten en gewaarworden) en te sluiten voor gevoelsindrukken. Als zij zichzelf voelend kan waarnemen en daarin tot zichzelf kan komen, werkt de daarbij behorende gemoedsrust sterk angstverminderend. De optredende veranderingen in aandacht en spanning geven ook een andere perceptie van het kind en van de beleving van de zwangerschap. Eigenlijk geeft de therapie je handvatten om op een goede manier de bevalling door te komen, zich richtent op je eventuele angst. Belangrijk is dat je je bekkenbodem juist kunt openen voor de kleine wat je doet door niet voor de pijn weg te gaan (bekken sluit zich), maar de pijn toe te staan (bekken open). Er zijn 8 sessies, hier is de site van de gespecialiseerde therapeuten metgevoelbevaltbeter.nl