Het is nog licht,vermoedelijk latere innesteling maar ben nu paar daagjes overtijd en dit was het resultaat van de test van vanmorgen. Zou het echt???
ik zie alleen een penstreepje en vind deze testen 3x niks vaak vals positief waren die andere van de kruidvat op??
Pen streepje maar deze loopt uit naar een brede streep. Met het oog zo voor mn neus is het een duidelijkere blauwe brede streep. Die anders kv testen heb ik negatieve ervaringen mee. Of vals positief of pas heel laat positief mee getest (bij mn jongste pas met 8 wk!!) Heb er nog wel naar gekeken maar ze zijn hier al heel lang uit de schappen. Vorige maand had ik de laatste en sindsdien geen KV voor 5,- meer gezien in de schappen. Hoor ook in mn omgeving steeds meer negatieve verhalen er over. Maar deze schijnen net zo goed te zijn.
Ik heb precies zo'n test gehad, maar was niet zwanger... Ik Gebruik die testen nooit meer...Maar ik hoop het wel voor je!
Heb je vandaag nog een testje gedaan? Ben benieuwd of het kruisje duidelijker is geworden? Hier waren de Kruidvat 2v5 weer in de schappen!
Ik heb nog nooit een vals positieve uitslag bij deze gehad,negatief was ook echt omo wit. Deze test is overigens van vanmorgen,en heb vandaag geen test meer gedaan aangezien ik het zonde vind om 2x per dag te gaan testen. Maar met het blote oog is hij echt veel duidelijker. Ik heb met deze test nog nooit vals positief getest en aangezien ik ook overtijd ben en ik altijd heel stipt ongesteld ben,vind ik het ergens toch wel hoopgevend
Spitsmuis, ik hoop het echt voor je! Ik zou morgen ochtend weer direct testen! Kruidvat heeft de 2v5 testjes weer op voorraad, dus mocht je het nodig hebben... Spannend!!
Nou hier lagen ze nog niet de schappen en kon ook nog wel even duren zeiden ze tegen me. Daarbij is het morgen zondag dus kan ik geen testje halen haha. Maar ik wacht nu af tot maandag. Het hormoon verdubbeld om de dag dus zou hij maandag weer duidelijker moeten zijn. Eergisteren een hele lichte positieve test gehad van CB en nu deze die toch duidelijker is,al is hij nog licht. Dus er gebeurd wel iets,nu hopen dat het blijft plakken:-D
Doe anders zo'n digitale CB-test die aangeeft zwanger of niet zwanger, of eentje met indicator. Die kun je na je NOD prima gebruiken en heb je meteen duidelijkheid. Ik vind die plus-testen alleen maar een hoop onduidelijkheid scheppen (mede gezien het aantal topics wat er over die plus-testen geopend is). Vind het ondingen. Maar dat is mijn persoonlijke mening. Je zou ook een DA Eigen Merk test kunnen proberen of een Apotheek Eigen Merk test als je slechte ervaringen hebt met de Kruidvat 2 voor 5 euro trouwens.
Digi test heeft veel hcg nodig om een goede uitslag te geven en daar wacht ik nog even mee. Ik doe die pas als ik een weer duidelijkere gewone test heb. Overigens heb ik nooit problemen gehad met de + test. Dat zijn de enige testen die bij mij een goede uitslag geven!
Nee hoor die digitale cb met indicator heeft maar heel weinig nodig, is heel gevoelig... En anders idd die van da huismerk of apotheek. Zie een + en egaal blauw. Hoop voor je dat hij maandag een stuk duidelijker is! Als jij hier goede ervaringen mee hebt dan is dit al een heel goed teken voor je
Voor mij is dit een heel goed teken om te zien! Ik ben er echt helemaal hyper onder maar toch ook de onzekerheid he haha. Ik heb echt bij deze testen NOOIT een penlijntje gehad,eerder echt omo wit altijd,en nu dit! Ben benieuwd hoe dit gaat verlopen hihi
Wwiihhiieeee!!!! Kennisen van me die de test gezien hebben in t echt zeg maar die zeggen meteen: ZWANGER! Dus ik zou er toch langzaam aan moeten gaan geloven dat er een mini mensje in wording in mn buik zit hihi..... Vind het zo bizar! Zo raar! Heel deze maand er niet bij stil gestaan,amper geklust en dan blijkt het toch raak te zijn! Terwijl ik de maanden daarvoor echt (te) veel er mee bezig was en maar niet zwanger raakte en nu in de 5e ronde zwanger!!!!
Spannend! Ik zie ook een breder lijntje, maar aan de buitenkant is dat dunne lijntje duidelijker. Niet echt mijn ding deze testen. Hoop voor je dat het echt op een zwangerschap duidt! Hopelijk maandag een overduidelijke test! Succes!
Ja maar ik had bij mn vorige zwangerschappen ook dat de buitenkant het duidelijkst was. Maar heb toch echt 2 meiden rond lopen Maar dat het een brede lijn is positief,hoe licht ook. Staat ook in de bijsluiter van de test
Dit is echt heel spannend, inderdaad.. ik ben super benieuwd wat de test van maandag gaat opleveren! ik duim voor je!!
ik zie vaker van die testen, vind dat ze die eruit moeten gooien. maar je bent overtijd en dit is een pennestreep dus zou even een andere test doen, zie dit veel te vaak voorbij komen sorry...maar wel spannend en hoop dat ze gelijk hebben
Nogmaals,het is GEEN pennenstreep. Op de test als ik hem pak staat er DUIDELIJK een dikke blauwe | lijn dus een goede zichtbare + Op de foto is het minder goed zichtbaar. Ik heb de test aan verschillende mensen in mn omgeving laten zien en die zien hem ook overduidelijk. Dus het is wel in t eggie een duidelijke test en geen pennestreep. *zucht* Heb dit al verschillende keren geschreven.....