Ik ben 7,5 week geleden bevallen. Alles is heel vlot gegaan en het bloedverlies werd snel minder. Na 4,5 week was het over (dacht ik) en hebben we gewoon weer sex gehad. 2 dagen later begon het weer en inmiddels verlies ik alweer 3 weken helderrood bloed. Niet extreem veel, maar wel als een flinke menstruatie. Echter duurt het nu wel erg lang voor een menstruatie en er lijkt geen eind aan te komen. Ik slik ook weer sinds 3 weken de pil en heb de eerste 3 weken bv gegeven. Heeft iemand hier ervaring mee en is dit nog normaal? Ik weet niet wanneer je met aanhoudend bloedverlies naar de huisarts moet, en ik denk dat die ook heel weinig kan doen?
maak je geen zorgen ik liep nog onder de gyn en heb bijna 9 weken lang gebloed en ook gedacht dat het rond de 5 weken over was , tot de stortvloed weer begon
Bij ons werd gezegd als het bloeden aanhield na 6wk dat je dan contact moest zoeken met de huisarts.... tuurlijk kan het dan eventueel een variatie van normaal zijn maar ook een restje placenta.... ik zou gewoon even langs je huisarts gaan.
ik heb het ook langer gehad.. met de nacontrole ( 6 weken) had ik het nog steeds.. bij ieder mens is het anders. maar als je het niet vertouwd ff contact zoeken met de HA
Mijn vk zei, je bent pas weer ongesteld als het vloeien langer dan een week gestopt is geweest. Dus ik denk dat het dan echt nog bloedverlies van de bevalling is. Mijn zoon is vandaag 9 weken oud en ik vloei nog steeds. Ik heb besloten vandaag toch naar de poli te bellen. Dit mocht ik vorige week al doen maar twijfelde nog. Maar het kan dus zijn dat je heel lang vloeit zonder enkele reden, zo zei de vk. Maar na 6 wk mag je altijd bellen als je het niet vertrouwd hoor! Succes
Ik heb ook iets van 8 weken bloedverlies gehad. Het kan zijn dat er nog wat is blijven zitten maar dat is niet altijd met lang bloedverlies.