goedemorgen meiden allemaal een lekker weekend gehad? Ik wel alleen jammer dat het alweer voorbij is Maar even wat anders gisteravond had ik in ene heel kort wat steekjes in me buik een de rechterkant (waren best fel) en vanmorgen had ik zo een buikpijn en nu nergens meer last van behalve dat het klopt/trekt in me vagina Volgens mij is het mijn spier maar wat is dit in vredesnaam??? ik heb volgende week donderdag pas mijn eisprong
oh ja en ik werd vanmorgen met zo een dode smaak in mijn mond wakker (ik moest ervan kokhalzen) na het poetsen was het weg, maar nu komt het weer lichtjes
mmm oke ik wist niet dat dat kon, maar ik heb nog nooit dat gevoel gehad bij geen 1 van mijn eisprongen Hoort dit daarbij dan??
De trekken van de vagina die herken ik niet van mijn eisprong. Maar ik ben denk ik zwanger geraakt bij een hele vroege ovulatie, waarbij wij toevallig hebben gevreeën. Steken in mijn lies en rommelende maag herken ik wel van ovulatie. Zou het kunnen zijn dat je last hebt van je darmen?
ik heb echt geen idee....ik hoopte dat jullie het wisten wat het was vooral die rare kloppingen/trekkerig gevoel in me vagina snap ik niet en kan ik totaal niet plaatsen want dat heb ik nog nooit gehad. Het is nu wel gestopt trouwens
Nee sorry meid, trekking/kloppingen herken ik helemaal niet, zeker niet bij mijn ovulatie. Maar iedereen ervaart het anders. Ik adviseer je om een ovulatietest te doen, je weet maar nooit of klussen.
Hey hoi, Ik heb altijd ene paar dagen voor mijn nod. die trekjes in me vagina en een ijzerige bloederige smaak in mijn mond. Helaas wordt ik dan altijd ongesteld! weet niet of het bij jou kan? Groetjes Wilma
dat lijkt mij niet want heb volgende week donderdag pas mijn eisprong...het was/is inderdaad een ijzersmaak in me mond... Ik snap er niks van want al deze dingen heb ik nog nooit gehad
oke...volgens mij ben ik echt niet zwanger want heb vorige week een nega bloedtest gehad...het kan toch niet dat ik dan nu wel zwanger ben? Maar die vieze smaak in me mond heb ik nog nooit gehad (ik ging er echt bijna van over me nek zo vies was het)
Ben geen dokter, dus kan het geen oordeel van geven. Bij iedereen is het weer heel anders. Ik ben nauwelijks misselijk, anderen zijn heel misselijk. Ik heb last gehad van dat ijzersmaak, anderen niet. Heb heel veel last van mijn borsten, de ene dag meer dan de andere. De ene dag kan ik mijn tong poetsen en de andere weer helemaal niet. Iedereen ervaart het anders. Maar als je een bloedtest hebt gehad, dan ga ik er toch van uit dat je niet zwanger bent of het is afgelopen week gebeurd. Wanneer was je voor het laatst ongi?
hmm okey, die ijzersmaak zou kunnen betekenen dat je zwanger bent, want dat heb je namelijk ook dan. maar als je nog je eisprong zou moeten krijgen dan weet ik het ook niet haha.
ik snap dr ook niks meer van...maar die smaak kan je die ook om anderen redenen in je mond krijgen? Ik stond ermee op en het kwam vanmorgen nog heel even terug en nu heb ik nergens meer last van...
Hey meiden! Ik ben morgen 7 weken zwanger en ik had van de week ook kloppingen bij me vagina Het voelde heel apart Ik had al op een andere forum gelezen dat iemand anders het ook had tydens de zwangerschap daarom wist ik dat het erbij hoorde. Ik hoop dat het voor jou ook positief is Moniqje! SUCCES meiden! XX kELLY
he meid, ik hoop dat t voor je wat positiefs is! heel erg toevallig dat dit forum er nu is want heb al iets van 2dagen..vooral savonds ook van die klopjes! denk soms echt van huh ??
Nou dan kan het toch leiden tot iets positiefs :O . niet dat je anders wat mankeert maar het is altijd wel mooi om reacties te horen van iemand waarbij t een sympthoom? is (geweest).
maar ik denk niet dat ik zwanger ben want heb vorige week een bloedtest gedaan en die was nega...en ik heb volgende week donderdag mijn eisprong...dus ik kan dan toch niet zwanger zijn?? Want dan had die bloedtest wel posi moeten zijn lijkt mij....