Ben ik weer even.. Ik heb de laatste paar dagen echt de symptomen die lijken op een zwangerschap. daarvoor had ik ze ook wel.. maar minder. Het lijkt alsof ik griep heb zo beroerd voel ik me, en barst om het minste of geringste in tranen uit, als mijn vriend gewoon iets liefs zegt of een aai geeft ofzo, heel raar zo was ik NOOIT. Ik kan volgens mijn banner dinsdag testen, maar volgens de calculator pas de 20ste.. wat is nu het handigst. Ik heb 2 clearblue testn gekocht. Clearblue is goed toch?
Hoi Abbey, Clearblue is idd goed! Wanneer ga je nou testen! Hoop voor je dat je zwanger bent. Liefs shirley
Misschien dat ik de dinsdags ( de datum volgens mijn banner) ga testen en als die posi of negatief is dan 2 dagen daarna weer op de 20ste.. Wat adviseren jullie?
je moet idd op je nod kunne testen als hij negatief aangeeft w8 je n paar dagen als je ongie uitblijft en doe je het nog een keer en clearblue is zeker goed! succes! ga voor je duimen grtjes