De titel zegt het al hoeveel zaadjes hadden jullie bij de iui? Bij ons opgewerkt 2.5 miljoen waarvan 70% bewegelijk ze vond die een mooi aantal. Groetjes wish
Wij zitten na bewerking altijd rond de 14ml, maar met 50% beweeglijkheid. Voor de bewerking hebben we 48ml en maar 5% beweeglijkheid.
Ik weet alleen dat we de laatste twee keren voor opwerking 10 miljoen hadden en 1 miljoen na opwerking. Dat is dusdanig weinig dat we overgestapt zijn naar ISCI.
Bij ons was de laatste keer na bewerking 30 miljoen, maar ook zeggen ze bij ons de beweeglijkheid niet.
Tussen de 3 en 10 miljoen in totaal na opwerking. Maar dan heb ik de percentages beweeglijkheid niet meegerekend.
155 miljoen en 78% beweegelijk. Dit was met de IUI, uiteindelijk via IVF zwanger geraakt. Dat aantal weet ik niet meer van toen.