Hey hallo allemaal! 35 weken zwanger hopelijk nog 5 weekjes te gaan. misschien iets minder? ik ben het zo verschrikkelijk zat alles doet zeer. Mn rug mn buik slecht slapen ik kan er eigenlijk niet echt van genieten ben ik hierin de enige? liefs jane
Ik tel met je mee ( ben ook 35 weken zwanger ) Maar dan niet zo zeer omdat ik het zat ben, maar omdat ik heel graag ons kindje in mijn armen wil hebben ( we hebben er lang genoeg op gewacht )
Ben 34 weken, maar ben het nog niet echt zat eigenlijk. Weinig klachten en kan nog bijna alles doen wat ik wil Maaaar wat Kippie zegt; kan niet wachten tot ze in mijn armen ligt! Dus ik tel met je mee.
Ow ik kan echt niet wachten tot het zover is word echt ongeduldig wat duren die laatste weekjes dan lang hahaha maar is ook wel logisch natuurlijk het verlangen groeit steeds meer!
Nou, ik tel op, telt dat ook mee? De laatste weken gaan zo snel, hier vliegt het voorbij sinds week 30... Ik tel met je mee, ook al ben ik precies 1 week verder
Ja! Ik tel ook mee! Lig liever 's nachts wakker met beeb in m'n armen dan nu van de pijn... Nog even volhouden meiden! Groetjes, Mirelle.
Ik tel ook mee...heb vandaag de mijlpaal 37 weken bereikt en mag nu officieel thuis bevallen!! Last van mijn rug en harde buiken heb ik ook gehad rond de 35w maar toen ik stopte met werken was ik er ook meteen vanaf gelukkig. Nu slaap ik minder door het plassen en krampen, kan ook bijna nergens meer heen vanwege bekkenpijn en de voetjes die in de weg zitten Maar heb er nog zin in ook al verlang ik er ondertussen wel naar om de kleine te zien en vast te houden! succes iedereen!
Ik tel ook mee! Wij kijken ook heel erg uit naar de baby, alles is eigenlijk zo'n beetje klaar. Beeb is ingedaald waardoor ik telkens last van mn bekken heb. Vooral na een nacht als vannacht ben ik het toch wel aardig zat (5x eruit om te plassen of omdat ik geen houding meer kon vinden om te liggen)
34 weken en 2 dagen zwanger.. ik tel ook mee! Ik kan niet wachten tot ze er is. Qua lichamelijke ongemakken, maar ook omdat ik gewoon supernieuwsgierig ben naar dat hard trappelende wezentje in mijn buik
Hey leuk je bent precies even ver als ik Wedstijdje doen wie als eerst aan de beurt is hahaha Succes de laatste weekjes voor iedereen!
Juist jij mag mee doen! Pfffff..., wij beginnen nu al met zeuren en we moeten nog even Groetjes, Mirelle.
Ik doe ook mee! Wil zo graag mijn kereltje zien en vasthouden.. Ook al moet er nog best iets gebeuren voor hij kan komen. Nog maar 5 weken! Gaat toch ook best snel he?!
Ik wil ook wel meetellen, maar niet te hard hoor: ik moet nog zoveel... Het zwangerzijn gaat me wel steeds zwaarder vallen, dus in dat opzicht tel ik ook af. Niks leuk buikje, gewoon een kamerolifant, niks lieve schopjes in mijn buik, gewone beurse plekken, etc etc! Zijn jullie dan al helemaal gereed?
Kom.. zeuren hoort bij dit stadium van de zwangerschap! Laten we maar lekker tegen elkaar aanzaniken.. dat lucht misschien op! Tenslotte alleen maar lotgenoten hier @ Pienie: Ja, wij zijn wel helemaal gereed. Alleen nog geen vluchtkoffertje klaargezet, maar voor de rest wel. Ik zou bijna zeggen: de kleine mag komen, maar doe nog maar even niet!
hahaha dat kamerolifant gevoel ik heb het ook hahaha en als ik het dan zo lees klinkt het heel erg grappig Wij hebben alles klaar alleen nog even de bed klossen halen volgende week ofzo.
Oei, ik raak wel een beetje in de stress zo hoor... Wij moeten nog behoorlijk wat en gaan tussendoor ook nog een weekje weg. En dan klussen met dochter in huis gaat niet zo vlot... AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHH