Mijn man en ik hebben allebei een naam die begint met een D. En bij toeval (of eigenlijk konden we gewoon geen leuker alternatief bedenken) heeft ons zoontje ook een naam die begint met een D. Namelijk Damian en als tweede naam Collin. En nu zijn we zwanger van de tweede. En iedereen heeft er wel een mening over. Nog een D erbij zou te verwarrend zijn en lastig met de post. Maar ook krijgen we wel te horen, je moet juist wel een D doen anders valt het kindje er echt buiten qua naam. Dus ja wat is nou wijsheid? We overwegen nu toch een D naam (als eerste of tweede naam zijn we nog niet overuit) maar kunnen eigenlijk nog niet iets pakkends vinden, dus wie weet er nog leuke namen beginnend met een D.
als jullie het leuk vinden moeten jullie het gewoon doen,. het is toch jullie kindje? Diana Dyllon groetjes diana
de voor namen van mijn zus en ik beginnen ook allebei met een R. nou, wat was dat ongelooflijk onhandig! bij de dokter, de apotheek, de bankafschriften (altijd ruzie omdat we - heel kinderachtig- ons geldbedrag geheim voor elkaar wilden houden). er was altijd verwarring als er een brief binnen kwam voor R vd B. en 'er buiten vallen qua naam'.. dat lijkt mij niet hoor. mijn zusje heeft een andere voorletter, en we waren alleen maar blij dat het niet dezelfde was. mijn man was bijna met mijn zus getrouwd als we de trouwacte niet goed gelezen hadden!
Ik ben zelf ook niet zo'n voorstander van twee dezelfde begin letters in een gezin. Ten eerste omdat het al snel een beetje jut en jul achtig wordt, en ten tweede omdat het idd vaak verwarrend is met de post en andere belangrijke papieren. Succes met jullie beslissing.
gewoon doen! mijn zusjes en ik beginnen met de letter s en omdat we allemaal een andere letter als tweede naam hadden zijn er ook nooit problemen geweest met de post of wat dan ook.
Hihi nou erger jut en juul dan mijn man en ik kan bijna niet (Dennis en Denise) Maar goed we zijn nog steeds op zoek naar leuke namen en dat zijn tot nu toe nog allemaal namen met een andere voorletter. Dus ik kijk eerst maar eens of we uberhaupt dé naam kunnen vinden en hoe en wat met de voorletters zien we dan wel weer. Maar bedankt voor het meedenken allemaal!
Wij hebben een gezin in de straat wonen die heten: Dennis, Dylan, Danny en Duncan. Zij heeft trouwens wel een andere voorletter. Wel verwarrend, maar ook wel bijzonder. Je krijgt volgens mij veel reacties! Groetjes, Lotte
tja das ieder voor zich denk ik. Wij (vriendlief en ik) hebben ook dezelfde voorletter... Mijn vriend wilde wel graag een naam met een D en ik absoluut niet... Vnd het zelf teveel van het goede. En reacties krijg je toch. Dus als jullie het graag willen zou ik het gewoon doen.!
Ik kende vroeger een familie: Vader: Dennis Moeder: Denise Zoon: Danny Zoon: Daniel Dochter: Danique Achternaam? Doornbos! Beetje teveel van het goede toch? haha!
Ik zou ook voor een D gaan, dat probleem met die post, heb je nu TOCH al, doordat jullie al met 3en zjin . En als de voorletters anders zijn, maakt het weer niets uit! Kijk dat voorbeeld dat voorbij kwam met danny, danique en daniel, is iets de veel van het goede , maar dan heb je ook 3 gelijke letters telkens. Maar damian en bijvoorbeeld Dyantha klinkt toch al heel anders dyantha daisy dilara dominique devon
Mijn vader, mijn zus en ik hebben dezelfde voorletter. Maar wij hebben nog doopnamen, voor mijn vader is het CC voor mijn zus CMH en voor mij CME. Als je niet aan doopnamen doet, en iedereen lekker aan de D is, zijn een dubbele naam of een tweede naam toch handig. Een ex van mij had dezelfde voorletter als zijn broer, zijn broer verhuisde en toen kreeg mijn ex een nieuw pasje en pincode van de postbank Kleine mix-up. Zolang iedereen maar duidelijk een andere geboortedatum heeft, zal het niet zo´n groot probleem zijn om verwarring tegen te gaan. Ik vind het wel warm klinken, al die dees.
Niesje! Ik heb een neefje en nichtje genaamd : Dunken en Danouk. in ieder geval succes met verzinnen meid!
Mijn vriend heet John, ik heet Denise, mijn zoontje heet Delano, en de beeb krijgt weer een naam met de letter D! Vind het super speciaal, dat ze bijna allemaal mijn voorletter hebben! *pronk*
ik zou doen watjezelf wilt. Ik vind het wel grappig. Wij hebben al een meisjes naam en niet met een D of van onze eerste letter maar ik vin het wel leuk zo haha
Je kiest toch een naam omdat ie mooi is ? Je kiest toch niet perse een naam om een voorletter ? Tenminste.... ik dan
Als je als tweede naam een andere letter doet heb je later geen verwarring met post ed. Ik vind het heel speciaal, als jullie allemaal een D naam hebben, heel mooi juist! Davy Dusten Darian Delano (is al gezegd, maar wel erg mooi) Duco Liefs Parels