@Ancie... klopt meis...je instinct is volgens mij het enige waar je het beste op kunt vertrouwen.....en je bent echt niet gek hoor.. ik zie ze echt zelfs op de cb.. die is wel licht maar wel te zien hoor..!
Meiden, Ik heb ook 5 dagen voor nod getest met een apothekerstest en ik zag een licht lijntje. De matcare ultra heb ik ook gebruikt, maar daar zag ik helemaal niks op! Vanmorgen de cb digitaal en... ZWANGER! \/ Ancie, op jouw gewone cb meen ik ook een lijntje te zien hoor! Hopelijk wordt ie heel snel veel duidelijker! Overigens knalt bij mij het lijntje van de gewone cb er ook nog niet vanaf, terwijl de digitale zwanger aan geeft! Succes! Ik duim voor jullie! x Een heel blij Roosje
Yep, nu geloof ik 't! En jij, je krijgt vandaag de testen van matcare binnen of niet? Ga je wachten tot morgenvroeg of ga je vanmiddag al testen?
Bedankt! Ik heb eens naar jouw matcare test gekeken, maar zo'n streepje had ik ook (zelfs vanmorgen nog, terwijl de digi zwanger aangeeft).. Misschien toch eens een digi proberen? Maar eigenlijk denk ik dat je zwanger bent hoor, alvast een voorzichtige proficiat!
nou ik kan nu geen testen meer halen zag net een hele leuke verassing op de rekening mn zorgverzekeraar heeft de no claim ingetrokken van mijn vriend zn operatie dus ben ineens heel arm op de rekening heb het al gestorneerd en ga direckt is ff bellen met die mensen maar voordat ik het geld weer terug op mn rekening heb is het ook weer zo een 5 dagen verder maar ik hoop dat je gelijkt hebt
dames ik kon het toch niet laten en al helemaal niet na wat roosje zij hahah maar het resultaat staat in mn album had nog een cb liggen en dacht ach wat kan mij het schelen ook en die is veel duidelijker zie eerste 2 foto's in mn album ben heel erg benieuwd naar jullie reactie op deze foto
dankje roosje ! nou ik wacht nog ff een paar dagen af voordat ik een baner neer zet heb net de gyn gebeld en die zij ook tegen mij wacht nog maar even tot maandag voordat je begint met juichen en als de test dan nog zo mooi positief is kan ik even bellen voor een afspraak het leuke is ik heb vorige maand een miskraampje gehad he nou had de gyn gezegd dat het deze maand niet meer kon 19 augustus was de bloedtest negatief <2 het kon deze maand niet volgens hem omdat mijn baarmoeder zichzelf dan rust gunt dus ik ben er deze maand helemaal niet mee bezig geweest met het idee pas toen ik me paar dagen geleden raar begon te voellen dus dat vind ik wel appart hahaha
Dat is idd wel typisch. Fijn dat je het tegendeel hebt bewezen nu.. hihi Geniet er van en hopelijk gaat nu wel alles goed!
Roosje: Ben superblij voor je! Zie je nu wel? En nu niet meer testen hoor! Genieten! Ancie: Jij ook feli hoor. Gisteren zag ik je streepje niet op de foto, maar nu duidelijk wel! Geweldig! Daisy: Jij al nieuws? Nou meiden, ik leg me er maar bij neer dat t niks is geworden.........ben overigens nogsteeds niet ongesteld, maar de Sensitest die ik vandaag binnenkreeg wijst niks aan en de test van vanmorgen van Kruidvat ook niet! Snap er werkelijk niks van. Heb de afgelopen week denk zo een 10 testjes gedaan en 6 vd 10 positief(wel na de verstreken tijd) maar goed. De laatste 2 dagen alles negatief! Snap er niks van. Wacht wel ff mn ong af deze week en anders ga ik naar de Dr toe. Misschien weet hij raad. Kan toch niet zomaar zo zijn dat de ene test wel positief zegt en de andere negatief. En dat met verschillende merken! Kruidvat 1 vd 4 positief(zie album) Sensitest 4 vd 7 positief( een 4 dgn eerder test nog wel!) En Kruidvat ook(die overheen-plas-stick!) positief, wederom superlicht maar aanwezig.
@Roosje en Ancie.. echt superfeli.. GENIET GENIET! tis overduidelijk.. Eigenlijk wil ik hetzelfde tegen Robine zeggen.. Mijn kruidvattesten zagen er net zo uit meis.. ik zou er nog 1 halen van kruidvat.. tis overduidelijk een roze streepje dus geen indrooglijntje.. was die wel binnen de tijd? ik heb nog nooit een indrooglijntje gehad bij kruidvat.. ook niet na een dag dan was het vakje op 1 streepje na helemaal wit.. alleen bij zwangerschap kreeg ik een lichtroze ernaast....
Hey Robine, Mijn KV-testjes zagen er zo ook uit! De gewone CB vanmorgen gaf zelfs nog niet zo'n duidelijk lijntje aan, terwijl de digitale gewoon zwanger aangaf. Misschien toch eens een digi proberen? Succes! x
Ichtus> t Vreemde is dat dit streepje dus echt afgelopen zondagmiddag verscheen na een minuut of 10, dan is t toch vreemd dat die andere 3 van Kruidvat(ma middag en vanochtend) en die paar van Sensitest(zojuist nog) helemaal niks doen. Bij de Sensi verschijnt er gewoon na 3 minuten zo een vaag dun lijntje als die andere foto in mn album.......meer niet. Dacht ook echt bij de Kruidvat overheen plas test gisteren een heel heel vaag lijntje te bespeuren! Heb inmiddels de dr gebeld, moet morgen terugbellen voor oplossing of advies. Gaan ff overleggen. Echt vervelend hoor.De ong komt ook niet door en zo voelt t ook niet. Als t mis is gegaan zou je toch wel ong moeten worden meiden of niet?
btw bij de Sensi van vorige week(die in mn abum staat) zie je ook inmiddels een sikke streep ernaast staan, wel pas na een dag gekomen ofzo. Is dat dan wel t indrooglijntje>? Vage bedoeling. Bij mn 1e kindje wist ik t ook pas na 8 weken dat ik zwanger was, mss wel erg weinig hcg aanmaak?!
Roosje: Mocht ik toch zwanger blijken te zijn ben ik ook op 25 mei uitgerekend! Net als jij op 2 sept zwanger geraakt ws.