Hoi, Ik ben Janneke, 27 jaar oud en nu 1 maandje bezig om een kindje te krijgen met mijn partner. Hoewel ik wel wist dat je de eerste keer niet te veel mocht verwachten baal ik er wel van dat ik nu toch ongesteld ben geworden. Hoop hier de ups en downs van het zwanger worden/zijn/kindje krijgen mee te maken. Groetjes Janneke
Hoi Janneke, ik zie dat jij ook nieuw bent. Heb me zojuist aangemeld... en lees dat we een beetje het het zelfde schuitje zitten. Voor mij was de 1e negatieve test ook wel een teleurstelling. Meer dat ik had verwacht..... hopen voor jou (en mij) dat het snel raak is! Succes en veel plezier!
Ik ga heel hard met je hopen Tycuna! Hopelijk mogen we elkaar over een maandje feliciteren, zou leuk zijn! Hoewel het waarschijnlijk realistischer is om even af te wachten totdat er wat meer tijd verstreken is, gemiddeld duurt het ongeveer een jaar toch? In ieder geval veel succes met het klussen!