hoi meiden, ik ben mbv ovulatietesten erachter gekomen dat ik pas rond de 23e of de 24e dag mijn eisprong heb, terwijl ik elke maand eigenlijk dezelfde dag ongesteld wordt. en dus een cyclus van 30 a 31 dagen heb. zou dit kwaad kunnen bij het zwanger worden? iedereen succes gewenst!
Als je LF (periode van eisprong tot ongi) heel kort is (korter dan 9 dagen) heeft een evt bevrucht eitje niet lang genoeg om in te nestelen... als je nu dus weer op dag 30/31 ongesteld wordt, zou ik er zeker even mee naar de huisarts gaan...
Opzich moet de tijd tussen je eisprong en de dag dat je ongesteld wordt minimaal 10 dagen zijn zodat het bevruchtje eitje zich kan innestelen. Dus hou in de gaten hoeveel dagen er bij jou tussen zitten.
Het kan ook dat je cyclus deze keer gewoon langer is. Als dat niet het geval is zou ik er even mee naar de huisarts, anders kan het idd problemen geven met zwanger raken.
bedankt, ik wist namelijk niet zeker of het eitje perse ingenesteld moet zijn om niet ongi te worden. ik dacht dat een bevrucht eitje misschien ook voldoende zou zijn. bedankt voor je advies! groetjes sung
Euhm zowel bij mijn mk als bij de zwangerschap van onze dochter klopte het niet dat ik zwanger zou zijn geworden op die bewuste vruchtbare dagen maar telkens een vijftal dagen later. ( tijdens vruchtbare dagen aan zee maar een leuke thuiskomst én bij tweede zwangerschap vruchtbaar bij een bejeneverde kertsmarkt-man) Dus het is wel mogelijk denk ik dan toch... Alvast succes, ik hou zo weinig mogelijk rekeing met die klusdagen al is dat neit altijd even gemakkelijk. Kitty
Ik heb ook behoorlijk regelmatige cyclus.. 28 dagen. En soms heb ik er een maand tussen zitten dat ik mn eisprong veel later hebt.. deze maand om precies te zijn 1 week later..en ik ben nu dus nog niet ongesteld.. door middel van de ovulatietest wel goed mn eissprong gevonden misschien is inderdaad je cyclus deze maand langer.. spannend..