Wat een verdriet! Maar ook, wat een mooi meisje! Je hebt een prachtige site gemaakt voor haar. Veel sterkte met het verlies van jullie meisje.
Ik weet niet zo goed wat ik moet zeggen... wat een prachtig meisje en wat een lieve vingertjes! Jullie mogen trots zijn op zon wonder en zij mag trots zijn op jullie! Natte ogen hier hoor, echt verschrikkelijk. Sterkte!
Ik lees dit nu pas nadat ik je post in een ander topic las. Ik wens jou en je familie alle kracht en liefde om dit vreselijke verlies te verwerken.
Ik krijg er gewoon tranen van in me ogen als ik je verhaal lees... Wil jullie heel veel sterkte toewensen....het is wel misschien een troost dat ze geen pijn heeft gehad..en zoals je zei...bij jou zat ze veilig. Sterkte met jullie verlies.
Heel erg veel sterkte met dit grote verlies. Heb even op haar site gekeken. Wat een prachtig meisje! Zo oneerlijk!!
Heel veel sterkte met het verlies van jullie prachtige dochter en zusje Esther... De hemel heeft er een sterretje bij... Liefs Stopcontact